18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
mygyry 2022-01-02, 11:10 40
"W sylwestrową noc podpalono 874 samochody i spisano 441 osób - poinformował w komunikacie szef francuskiego MSW Gérald Darmanin. 381 osób zostało aresztowanych przez służby. Minister spraw wewnętrznych wyraził zadowolenie z faktu, że odnotowano mniej aktów przemocy i wandalizmu niż w poprzednich latach. W 2019 roku w sylwestra we Francji spłonęło 1300 pojazdów"

Tymczasem w "naszych" mediach od tygodnia największy problem, że w Zakopanem zaśpiewa Zenek i za ile...
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-01-02, 11:51 19
mygyry napisał/a:

"W sylwestrową noc podpalono 874 samochody i spisano 441 osób - poinformował w komunikacie szef francuskiego MSW Gérald Darmanin. 381 osób zostało aresztowanych przez służby. Minister spraw wewnętrznych wyraził zadowolenie z faktu, że odnotowano mniej aktów przemocy i wandalizmu niż w poprzednich latach. W 2019 roku w sylwestra we Francji spłonęło 1300 pojazdów"
Tymczasem w "naszych" mediach od tygodnia największy problem, że w Zakopanem zaśpiewa Zenek i za ile...


I teraz pozostaje pytanie… Sowietów nienawidzę ale z innej strony… w Polsce nie ma szmatoglowych. Cyganie są ale to jak karaluchy ściekami się przeciśnie. A Francja czy GB? Pełno brudasów i enklawy gdzie policja nie wjedzie. Doceniajmy nasz kraj… mimo polskiego ładu.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2022-01-02, 11:51 2
mygyry napisał/a:

"W sylwestrową noc podpalono 874 samochody i spisano 441 osób - poinformował w komunikacie szef francuskiego MSW Gérald Darmanin. 381 osób zostało aresztowanych przez służby. Minister spraw wewnętrznych wyraził zadowolenie z faktu, że odnotowano mniej aktów przemocy i wandalizmu niż w poprzednich latach. W 2019 roku w sylwestra we Francji spłonęło 1300 pojazdów"
Tymczasem w "naszych" mediach od tygodnia największy problem, że w Zakopanem zaśpiewa Zenek i za ile...



Zenek czy brudasy i podpalenia? Kurwa ciężki wybór co gorsze

PS disco polo słucha jakieś 20 procent społeczeństwa a Kurski katuje tym cały naród, bo jego któraś tam żona akurat to lubi. Chociaż w sumie dobrze, im mniej ludzi ogląda tvp tym lepiej...
Zgłoś
Avatar
Tom9310 2022-01-02, 12:59 5
Znając zachód i Jego mądre rządy to powiedzą: "Zobaczcie Oni też świętują w nasze święto i się asymilują to takie piękne"
Zgłoś
Avatar
j................5 2022-01-02, 13:45
ten nagrywający to jakiś pedał telefonu nie umie trzymać normalnie
Zgłoś
Avatar
swampman 2022-01-02, 14:32
baronturbina napisał/a:

I teraz pozostaje pytanie… Sowietów nienawidzę ale z innej strony… w Polsce nie ma szmatoglowych. Cyganie są ale to jak karaluchy ściekami się przeciśnie. A Francja czy GB? Pełno brudasów i enklawy gdzie policja nie wjedzie. Doceniajmy nasz kraj… mimo polskiego ładu.



pierdolisz jak pojebany... sam sobie doceniaj mimo czegos.

z takimi problemami jakie mamy my, ten kraj powinien juz dawno byc 100 razy lepszy niz jest dzis...
pospolstwo powinno w koncu widziec dzisiejsza sytuacje jako zdrade. mam nadzieje ze nowy rok i lad w koncu otworzy oczy tym najbardziej niedojebanym.

jesli nie to powinnismy zdechnac bo sranie sobie we wlasne gniazdo od wiekow okraszone kultem ofiar czy meczennikow juz mnie nuzy.
afryka europy albo kurwa inne polin...
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2022-01-02, 14:46 6
nowynick napisał/a:

Zenek czy brudasy i podpalenia? Kurwa ciężki wybór co gorsze
PS disco polo słucha jakieś 20 procent społeczeństwa a Kurski katuje tym cały naród, bo jego któraś tam żona akurat to lubi. Chociaż w sumie dobrze, im mniej ludzi ogląda tvp tym lepiej...



Kolejny wyznawca wolnych mediów się obruszył....
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2022-01-02, 16:11 6
nowynick napisał/a:

Zenek czy brudasy i podpalenia? Kurwa ciężki wybór co gorsze
PS disco polo słucha jakieś 20 procent społeczeństwa a Kurski katuje tym cały naród, bo jego któraś tam żona akurat to lubi. Chociaż w sumie dobrze, im mniej ludzi ogląda tvp tym lepiej...



Toś kurwa pojechał...
Za brak brudasów i podpaleń mogę co rano obejrzeć koncert Zenka.
A jakby wyjebali jeszcze gruzinów i upaińców, to przed snem bym słuchał Boysów...
Mimo, że lubię kompletnie inną muzykę...
Zgłoś
Avatar
torbap 2022-01-02, 16:15
To smoluchy jebane !
Zgłoś
Avatar
G................u 2022-01-02, 21:23 1
mygyry napisał/a:

"W sylwestrową noc podpalono 874 samochody i spisano 441 osób - poinformował w komunikacie szef francuskiego MSW Gérald Darmanin. 381 osób zostało aresztowanych przez służby. Minister spraw wewnętrznych wyraził zadowolenie z faktu, że odnotowano mniej aktów przemocy i wandalizmu niż w poprzednich latach. W 2019 roku w sylwestra we Francji spłonęło 1300 pojazdów"
Tymczasem w "naszych" mediach od tygodnia największy problem, że w Zakopanem zaśpiewa Zenek i za ile...



Bo oni strzelają za swoje, a zenek śpiewa za nasze. Ja nie mam zamiaru go sponsorować.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2022-01-02, 21:40 2
GłosRozsądku napisał/a:

Bo oni strzelają za swoje, a zenek śpiewa za nasze. Ja nie mam zamiaru go sponsorować.



Idę o zakład, że te 800 samochodów wyjdzie drożej niż sylwester z zenkiem co miesiąc, już nie mówiąc o pozostałych zniszczeniach.
Zgłoś
Avatar
Bugini 2022-01-03, 3:35 2
mygyry napisał/a:

Idę o zakład, że te 800 samochodów wyjdzie drożej niż sylwester z zenkiem co miesiąc, już nie mówiąc o pozostałych zniszczeniach.



Tylko, że Francję na to stać a w Polsce będziesz zaraz płacić podatek od picia wody po kartoflach
Zgłoś
Avatar
mygyry 2022-01-03, 9:50 2
Bugini napisał/a:

Tylko, że Francję na to stać a w Polsce będziesz zaraz płacić podatek od picia wody po kartoflach



Stać na co? Myślisz, że skoro w folderach urlopowych francja jest piękna i bogata, to byś się zdziwił jakie są slamsy w pobliżu centrów wielkich miast, jak mamy konkurować z krajem który w porównaniu do Polski przeszedł suchą stopą przez II wojnę a my jeszcze nawet nie wyrzuciliśmy komuchów z wysokich stanowisk którzy skutecznie założyli nam homonto na 50 lat.
Zgłoś