18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Brudasy torturują kobietę
wcz_e • 2013-05-13, 11:37
Muslimy w akcji


dziwne że kobita nie krzyczy "allah akbar"
i właściwie dobrze jej tak:] trzeba było wierzyć w właściwego Boga

zapożyczone z fb
Zgłoś
Avatar
Kretmen 2013-05-13, 11:42 3
Teoretycznie Bóg ten sam tylko ludzie odpowiedzialni za zmyślenie jego systemu nakazów i wartości inni.
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-05-13, 11:42 61
to jedna z tych białych kurewek która pojechała dawać muslimowi dupy..
Zgłoś
Avatar
J................o 2013-05-13, 12:09 7
powinien był ktos zrobić podkład z "niezapomnianej 18stki" - nie ma takiego bicia, dziekuje, dobranoc
fajnie by się to komponowało, nie chce mi sie przerabiac ale wiadomo o co chodzi
Zgłoś
Avatar
garota 2013-05-13, 12:25 25
"trzeba było wierzyć w właściwego Boga"- ponieważ to nie jest temat na to forum nie będę się rozpisywał, tylko napiszę że nie różnisz się niczym od tych wszystkich popierdolonych arabów.

"Teoretycznie Bóg ten sam"- no no, dokładnie, ten sam co ajwyższy bóg afrykańskiego plemienia Ibo, ojciec bogini ziemi Ale, Chuku.

Wierzcie w siebie a nie w boga. Odbicie w lustrze mówi mi że istnieję, a Boga ma mi uzmysłowić książka. Brawo.
Zgłoś
Avatar
limon 2013-05-13, 13:06 7
no zajeb*ł bym skurwysyna...
Zgłoś
Avatar
lemon43 2013-05-13, 13:10
chyba się spóźniła z obiadem
Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2013-05-13, 14:28
widac ze lubi to suka
Zgłoś
Avatar
nanook 2013-05-13, 14:55 1
Bo wy to źle oglądacie !
Włączamy w tle /watch?v=704b-pXn_lQ i filmik od razu nabiera kolorów ! Oryginalny dźwięk też zostaje ...
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2013-05-13, 15:35 3
@garota skoro to nie jest temat na to forum to na chuj piszesz i zaczynasz? Równie dobrze mogłeś napisać "kurwa, wierzący to takie kurwy, ale nie będę tego mówił bo to nie miejsce na to". Sam nie jestem lepszy bo odpisałem takiemu trollowi. Ale ludzie przynajmniej nie pierdolcie takich farmazonów jak garota "ponieważ to nie jest temat na to forum nie będę się rozpisywał".
Zgłoś
Avatar
oleksadolek 2013-05-13, 15:42 1
pewnie miala odsłonięte kostki... popierdolony podgatunek
Zgłoś
Avatar
jolmen13 2013-05-13, 17:27 20
A my ich kurwa do Europy wpuszczamy? Nóż się w kieszeni otwiera jak się takie rzeczy ogląda. Mordy im się cieszą jebani sadyści (nie mylić z nami Sadystami-Sadolami). Wielce kurwa odważni; 3 na jedną związaną kobietę. Może i nie do końca odpowiada mi polityka Izraela, ale te kurwy to powinni wykończyć w pizdu. Jedna zajebista atomówka na Pakistan, jedna na Arabię Saudyjską, jedna na Iran.
Zgłoś
Avatar
g................1 2013-05-13, 17:42 3
Przecież słychać na początku, że się jej pyta: "Hasło?!" Trza było odpowiedzieć i tyle.
Zgłoś
Avatar
S................Z 2013-05-13, 17:56
@garota Istnieje tyle inteligentnych przemyśleń na ten temat, a ty opisujesz to najdenniejsze...
Zgłoś
Avatar
s................s 2013-05-13, 18:05 3
Cytat:

i właściwie dobrze jej tak:] trzeba było wierzyć w właściwego Boga



W tamtych rejonach świata nie słyszeli o Cthulhu.

Poza tym mam nadzieje ze pisałeś to z przymrużeniem oka, bo w innym wypadku znaczyłoby to że zbytnio się od nich nie różnisz mentalnie. Ponadto uświadomić cię muszę, że w w niektórych miejscach na Ziemi ludzie nie wybierają sobie dowolnego Boga, tylko jest przypisany z "urzędu".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie