18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
Avatar
Draxiu 2022-06-21, 10:11 2
Dziwne. Wytaplala sje z kolezanką w gówno smieciach a cycki na koniec zasłania.
Zgłoś
Avatar
stopwar 2022-06-21, 10:33 19
Jaka to musi być patologiczna miejscówka, żeby taki syf zrobić na brzegu.
Oni w gównie się urodzili i jeszcze w szambie się się dojeżdżają.
Za te śmieci w wodzie, to bym w tej wsi urządził masowe topienie patoli.
Śmieci taplające się w śmieciach.
Niby to pochodzi od małpy, ale nie widziałem jeszcze małpy co by srała do swojego wodopoju.

Zgłoś
Avatar
nowynick 2022-06-21, 10:44 5
za takie brudne cycki nie ma piwa...

my kurwa sortujemy, przepłacamy za wywóz, utylizacje etc. a kurwa z 1.5 miliarda ludzi codziennie zasyfia hinduskie rzeki i sru do oceanu...
Zgłoś
Avatar
Zarejestruj 2022-06-21, 10:52 2
sepsa gratis.
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2022-06-21, 11:24 1
Brazylijski rynsztok w Manaus.

Widzimy a w nim, w naturalnym środowisku Gównobrazylii dwie samice Homo sapiens sapiens podczas godowej walki o samca. Obydwie obserwowane samice to siedliska wszelkich chorób wenerycznych z HIVem na czele.

- Czytała Krystyna Czubówna.
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2022-06-21, 11:25 1
Teraz wszyscy śpiewamy ,, My chcemy piciu, my chcemy piciu"
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2022-06-21, 11:40 1
Jaki chlew. Qrwa!
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-06-21, 12:12
Ale wiecie, że te śmieci wcale nie muszą być dziełem tubylców...?
Tak małe jak i duże zbiorniki wodne mają to do siebie, że pływające w nich po wierzchu śmieci i zanieczyszczenia wiatr lubi przewiewać (tworząc fale) w na wietrzny rejon zbiornika
Możecie to zaobserwować obchodząc jakies parkowe bajoro jak trochę wieje. W którymś miejscu będą zgromadzone pod brzegiem syfy.

Nie musicie dziękować za poszerzenie wam horyzontów
Zgłoś
Avatar
kaczmarzgr 2022-06-21, 13:31 9
sothis napisał/a:

Ale wiecie, że te śmieci wcale nie muszą być dziełem tubylców...?
Tak małe jak i duże zbiorniki wodne mają to do siebie, że pływające w nich po wierzchu śmieci i zanieczyszczenia wiatr lubi przewiewać (tworząc fale) w na wietrzny rejon zbiornika
Możecie to zaobserwować obchodząc jakies parkowe bajoro jak trochę wieje. W którymś miejscu będą zgromadzone pod brzegiem syfy.
Nie musicie dziękować za poszerzenie wam horyzontów



Ale z drugiej strony, w krajach cywilizowanych są służby odpowiedzialne za sprzątanie takiego syfu. Zaniedbanie jak na filmie jest winą tylko i wyłącznie brudasów tubylców , bez względu na to czy śmieci wpadły do wody u nich, czy 1000km dalej.
Zgłoś
Avatar
Rzekan 2022-06-21, 14:14
Biją się o obierki od kartofli albo inne resztki jedzenia które król spuścił ściekiem bo miał z dużo
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-06-21, 14:32 1
kaczmarzgr napisał/a:

Ale z drugiej strony, w krajach cywilizowanych są służby odpowiedzialne za sprzątanie takiego syfu. Zaniedbanie jak na filmie jest winą tylko i wyłącznie brudasów tubylców , bez względu na to czy śmieci wpadły do wody u nich, czy 1000km dalej.



Tak, ale nie.
W pl rząd dyma nas bez lubrykantu, czujesz się temu winny?
Albo temu, że do Wisły w stolicy naszego pięknego kraiku co mocniej popada to spuszczają nieoczyszczone ścieki?
Jak sprawa pozwalała kapitał polityczny zbijać, to nawet wojsko zaangażowali. Leci gówno jak leciało, ale nikt już o tym nie pamięta jesteś temu winien? Albo ja, jestem winny?
Zgłoś
Avatar
TylerPL 2022-06-21, 16:03
Tą bardziej opaloną umyć jakimś Domestosem i bedzie jak nowa. Odgrzybić, odwszawić, odpluskwić, odpchlić, odrobaczyć, wysterylizować i móglbym trzymać w domu i ruchać, aż miło.
Zgłoś
Avatar
Apolityczny 2022-06-21, 16:17
Śmieci, błoto i brud, naturalne środowisko dla nich
Zgłoś
Avatar
egotiz 2022-06-21, 16:49 1
Kraj śmiećmi płynący
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie