18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Brudstock after party
korfu • 2013-08-06, 19:30
porządek po woodstocku. Chyba o czymś to świadczy
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2013-08-06, 20:44 1
Zarammoth, 5 lat temu po krakowskim CLMF ekipa sprzątająca została zaatakowana przez festiwalowiczów.
Zgłoś
Avatar
ElNino 2013-08-06, 21:03 1
Spoko WOŚP ma w swoich wydatkach statutowych organizację imprez kulturalnych więc za to sprzątanie zrzuci się cała Polska.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-08-06, 21:18 2
tyle tu obrońców woodstocku, że śmiem woodstokowców porównać do cyganów;
Zgłoś
Avatar
v................r 2013-08-06, 22:20 6
Zgłoś
Avatar
anger 2013-08-06, 22:59
Nie bój dupy. Przyjedzie firma, dwie i posprzątają. Ci ludzie, którzy będą to sprzątać również zarobią.
Zgłoś
Avatar
Krwawy Opiekacz 2013-08-06, 23:51 5
Jak co roku pierdolenie o szopenie, tępe chuje chyba nigdy nie byliście na żadnej imprezie masowej.
Proszę, tu na przykład macie jaki syf był po LoveParade w Berlinie:



A tu bonus, pozycje dwóch ofiar zadeptanych na śmierć też podczas LoveParade w Berlinie:


Śmieci zadeptały śmieci pośród śmieci
Zgłoś
Avatar
Pawelmix1 2013-08-07, 1:36 2
Niedoczytany człowieku. Po woodstocku tysiące ludzi za 5zł/h napierdala cały woodstock do stanu czystszego niż Twój pokój. Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
blazejudo 2013-08-07, 2:48 2
0: 18 - widzę latarnia jeszcze nie doszła do siebie po imprezie.
Zgłoś
Avatar
Kubusiek333 2013-08-07, 2:52
W ciągu 20 minut 10 postów z bólem dupy hihi
Zgłoś
Avatar
eazye2 2013-08-07, 3:05 4
Weźcie się odpieprzcie się od tego woodstocku, nigdy nie byłem ale impra musiała być przednia i to się liczy więc o co chodzi? o syf? mieszkam w Londynie i tak co wieczór wyglądają murzyńskie dzielnice! ;/ co chwile coś negatywnego na ten temat, nie macie co robić? Cieszcie się wakacjami bo się kończą a nie zazdrościcie że nie byliście więc trzeba hejtować... kurwa ten filmik tak mnie wkurwił że musiałem założyć konto żeby na to odpisać ;/ za jakie kolwiek błędy przepraszam ale 8 lat już na obczyźnie.
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-08-07, 3:05
Pawelmix1, a co kurwa za darmo nie mogą ?
Zgłoś
Avatar
mateo 2013-08-07, 3:13
no bo przecież to jest wielki wysiłek wziąć i zabrać po sobie worek ze śmieciami... w domu też taki chlew macie?
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2013-08-07, 3:26
Są ludzie porządni i syfiarze. My w obozie mieliśmy spory worek na śmieci (chyba ze 200 litrów), ale już po 2 dniach okazało się że to za mało. Oddzielaliśmy puszki i plastikowe kubeczki po piwie i zostawialiśmy obok naszego worka, bo co jakiś czas chodzili ludzie i zbierali je na wymianę. Ale i tak dużo śmieci się nie zmieściło, więc zostawiliśmy je na kupce żeby łatwiej było zbierać. A pójście do sklepu po nowy worek to mordęga, kolejka w tym roku pod tesco była boska.

Co roku się dziwię że jak przyjeżdżam na woodstock, to jest tam czyściej niż u mnie w lesie obok.

Zresztą kto nie wierzy niech odpali google street view
Link
Nawet bociana tam widać
Zgłoś
Avatar
LoveNekro 2013-08-07, 3:31 2
kurwa to sadol, czy koło gospodyń wiejskich, albo może forum Polskiej Partii Pedantów.. bo już się pogubiłem
Zgłoś
Avatar
Escalade 2013-08-07, 3:32 1
Tak w zasadzie to mam wyjebane czy jakiś ciołek nazwie to brudstock czy nie Kto był ten wie jak tam jest i w sumie ciężko do końca oddać klimat tej imprezy słowami. Jasne są tacy co leżą narąbani na polu namiotowym (nigdy tego nie rozumiałem, bo nawalić mogę się do nieprzytomności w lepszych warunkach w moim mieście), są debile wchodzący w pogo z zapalonymi petami ale są też ludzie, którzy jadą tam po to, żeby pójść na koncert, spotkać znajomych z Polski, z którymi normalnie nie byłoby szansy się zobaczyć.

Co do czystości to kurwa postarajcie sobie wyobrazić pół miliona ludzi. Byliście na meczu? Lech bodajże miał średnio ok 22 000 czyli tak jakby zgromadzić ludzi z 22 meczów... I teraz powiedzcie mi, że ta sterta śmieci dziwi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie