18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
sebnysa 2012-12-29, 9:14
Jakieś popierdółki..
/watch?v=jkVBg_-OviI
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-12-29, 9:24
Kompletnie to niewydajne. Tylu ludzi, maszyn - przełożyć to na pieniądze i czas to penie zwykły człowiek wygrywa. Zamiast maszynie dać pracownikowi, a efekt murowany.
Zgłoś
Avatar
NecroVision 2012-12-29, 9:45
po zachowaniu itp. niby sie opierdalają a mimo wszystko zapierdalają... trakich paradoksów na polskim nie uczą heh.
Zgłoś
Avatar
thez 2012-12-29, 10:03
W Polsce jest z tym troszkę gorzej, bo do pracy dopuszcza się najtańsze firmy, niestety.
Zgłoś
Avatar
Xiaq 2012-12-29, 10:18 2
A potem ludzie się dziwią i narzekają, że kostka się zapada, kałuże sie robią i można pojedyńcze kostki rękoma wyciagać po miesiącu. Żadna maszyna nie ułoży kostki lepiej od brukarza, który potrafi odrzucić zle odlane, niepełne lub z innymi wadami zakłucającymi całą urodę powierzchni brukowanych - wystarczy spojrzeć na parkingi pod marketami, gdzie najczęście właśnie wykonuję się to za pomoca takich maszyn, które nie są wolniejsze(w rozkładaniu kostki) od ekipy 2 brukarzy i 4 pomocników(noszą kostkę itp). Jedynie jestem ciekaw tej maszyny przygotującej podbudowę, czy odrazu ubiją tą podsypkę czy tylko ją nakłada. W tym przypadku tylko ona jest wydajniejsza od ludzi, bo robi to dosyć szybko i na sporej powierzchni.

Ale wiadomo, taniej jest zrobić maszynami a jak to wyjdzie... Who cares?
Zgłoś
Avatar
pater92 2012-12-29, 11:17
wydaje mi się, że ona tylko nakłada podsypkę a do zagęszczęnia jest coś innego potrzebne. bo nikt tak sobie nie będzie jeździł po planie jeżeli chcą żeby jako tako to wyglądało.
co do tematu. metoda może i wydajna ale na przemysłowe powierzchnie. parkingi, drogi. jeżeli ktoś będzie sobie chciał wybrukować podjazd do chaty czy podwórko to raz, żadna maszyna nie ułoży Ci wzoru, dwa nie zrobi tego estetycznie.
Zgłoś
Avatar
mak667 2012-12-29, 11:22
To jest w Polsce
Zgłoś
Avatar
Boss-man 2012-12-29, 11:23
Mi to wygląda na magazyny w Piasecznie, np IBM
Zgłoś
Avatar
bobuniek 2012-12-29, 11:32
To jest Polska!!!!! wystarczy wejsc na strone chomik.com.pl i tak zopbaczyc ich filmy, jest miedzy innymi ten, swoje chwalicie, myslac ze to cudze:P
Zgłoś
Avatar
Botage 2012-12-29, 11:49
To na pewno PL, od ok 2:05 widać jak jeden z pracowników obdziera nową paletę z folii nie nożem a jedną z kostek.
Zgłoś
Avatar
DioniZy 2012-12-29, 12:42
W Polsce tej już sie to stosuje przy np brukowaniu parkingów nie róbmy Polski aż tak zacofanej!!!!

Xiaq napisał/a:

A potem ludzie się dziwią i narzekają, że kostka się zapada, kałuże sie robią i można pojedyńcze kostki rękoma wyciagać po miesiącu. Żadna maszyna nie ułoży kostki lepiej od brukarza, który potrafi odrzucić zle odlane, niepełne lub z innymi wadami zakłucającymi całą urodę powierzchni brukowanych - wystarczy spojrzeć na parkingi pod marketami, gdzie najczęście właśnie wykonuję się to za pomoca takich maszyn, które nie są wolniejsze(w rozkładaniu kostki) od ekipy 2 brukarzy i 4 pomocników(noszą kostkę itp). Jedynie jestem ciekaw tej maszyny przygotującej podbudowę, czy odrazu ubiją tą podsypkę czy tylko ją nakłada. W tym przypadku tylko ona jest wydajniejsza od ludzi, bo robi to dosyć szybko i na sporej powierzchni.

Ale wiadomo, taniej jest zrobić maszynami a jak to wyjdzie... Who cares?

Głąbie maszyna je tylko układa, podkład sami ręcznie robią brukarze!!! Co ma Ch..j do palca? To że sie rozpadają to wina pory roku w jakiej kładą bruk!! lub złego podłoża źle przygotowanego

Xiaq napisał/a:

A potem ludzie się dziwią i narzekają, że kostka się zapada, kałuże sie robią i można pojedyńcze kostki rękoma wyciagać po miesiącu. Żadna maszyna nie ułoży kostki lepiej od brukarza, który potrafi odrzucić zle odlane, niepełne lub z innymi wadami zakłucającymi całą urodę powierzchni brukowanych - wystarczy spojrzeć na parkingi pod marketami, gdzie najczęście właśnie wykonuję się to za pomoca takich maszyn, które nie są wolniejsze(w rozkładaniu kostki) od ekipy 2 brukarzy i 4 pomocników(noszą kostkę itp). Jedynie jestem ciekaw tej maszyny przygotującej podbudowę, czy odrazu ubiją tą podsypkę czy tylko ją nakłada. W tym przypadku tylko ona jest wydajniejsza od ludzi, bo robi to dosyć szybko i na sporej powierzchni.

Ale wiadomo, taniej jest zrobić maszynami a jak to wyjdzie... Who cares?

Głąbie ta maszyna tylko układa kostkę na wcześniej przygotowany podkład!!! A to że sie czasem rozpada to wina pory roku w jakiej kładą bruk!!!
Zgłoś
Avatar
arekwroclaw 2012-12-29, 13:01
Podoba mi się profesjonalizm polskiej firmy szkoda tylko, że robotnikowi nie kupi noża

A co do wypowiedzi na forum to można się załamać. Najpierw fala krytyki, że na pewno tak nie jest w Polsce, jak już się dowiedzieli, że w Polsce to fala krytyki, że nie zrobił to profesjonalny mietek z kumplami tylko maszyny... Drodzy Panowie, myślę, że właściciel firmy, która ma taki sprzęt doskonale wie co jest wydajniejsze i na pewno jest to na tyle mało zawodne i dobrze zrobione, że daje na swoją robotę gwarancje i wygrywa kolejne przetargi...
Zgłoś
Avatar
yaco 2012-12-29, 13:57
chomik.com.pl/filmy/

Koleś w Angoli siedzisz ze piszesz za granicą?
Zgłoś
Avatar
Palozz 2012-12-29, 13:57
To nie jest przypadkiem hala DHL niedaleko Fiat Auto Poland w Tychach? Bo widok znajomy. Pozatym Technika ta jest od dawna znana lecz jeszcze nie tak rozpowszechniona ponieważ pracodawcy wolą zatrudnić ludzi na śmieszne umowy z minimalną krają w rubryce wynagrodzenie niż zainwestować w takie cudo.
Zgłoś
Avatar
OzzykxD 2012-12-29, 14:41
"a to jest na pewno za granicą bo w 0:56 widać Polską stronę internetową na pojeździe ?"
Wydaję mi się że tak, jest to chyba nowo budowana galeria w Lublinie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie