18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
artiee 2012-12-29, 14:52
Palozz napisał/a:

Pozatym Technika ta jest od dawna znana lecz jeszcze nie tak rozpowszechniona ponieważ pracodawcy wolą zatrudnić ludzi na śmieszne umowy z minimalną krają w rubryce wynagrodzenie niż zainwestować w takie cudo.



Zastanowiłeś się chociaż chwilę nad tym co tu napisałeś? Myślisz dlaczego tak jest? Bo pracodawcy nie stać, bo doi go ZUS.
Zgłoś
Avatar
Fumigant 2012-12-29, 15:38
Pracowałem w tej firmie, kilku znajomych nadal tam pracuje. Firma jest z Karniowic, więc z Polski. Nie widzę powodu do podniety.
Zgłoś
Avatar
andreas_k 2012-12-29, 16:06
To nie może być Polska, nie słyszałem ani jednego "Kurwa" ani nie widziałem żadnego z piwem ;D
Zgłoś
Avatar
o................c 2012-12-29, 19:01
kurwa jacy znawcy kostki haha u mnie przed blokiemmaszyna ukladala i jedyne co sie zapadło przez te 3 lata to klaty uzytkownikow sadola
Zgłoś
Avatar
Blue Frog 2012-12-30, 15:46
Przepraszam to jest szybko? To nie jest tempo... tutaj chlopaki mają jak widać w pizdu i trochę czasu do momentu oddania nawierzchni... płacone na godzinę? Może, ale brygadziści i kierownictwo ma na akord + premia więc dla wszystkich lepiej jak zmieścisz się przed terminem.
Może być to też filmik pokazowy "jaką to my zajebistą firmą nie jesteśmy". Te układarki to chyba Optimasy o ile się nie mylę, a tym sprzętem widziałem jak goście kładli 3 warstwy w czasie w jakim na powyższym filmie kładziona jest jedna.

Jakie wypieprzanie źle odlanych kostek!? Kładzie się wszystko jak popadnie to nie kostka granitowa tylko przemysłowa! Potem człowiek tylko modli się żeby przy odbiorze inwestor nie zauważył zj**anych kostek...

Tak to na bank jest w polsce i nie jedna firma ma już taki sprzęt, problemem jest jak zwykle jego cena. Kupno serwis czy leasing cokolwiek byście nie wybrali to w grę przy tylu maszynach co na filmie wchodzą setki tysięcy złotych! Co do bodaj holenderskiej układarki pasmowej to jest ch***wa jak barszcz, przede wszystkim zostawia za duży luz między kostkami.

Aha!
Nóż jak ktoś ma to pilnuje jak oka w głowie bo wystarczy, że wyciągnie na chwilę zaraz zmieni właściciela, a czym potem ołówek naostrzysz? Dobra ołówek zawsze można boshem, ale bułki nie przekroisz boshem... Poza tym jeśli ktoś ma wprawę to czy nóż czy kostka jedna cholera.

Kładłem i ręcznie i przy maszynach i stwierdzam, że jedyne co mnie wku****ło w tej robocie to pogoda.
Zgłoś