18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Kowalien 2012-12-11, 16:57
szkoda, że nie ma mojego ulubionego chłopczyka na drabinkach. Był u TNLa w kompilacji a gnojak samego nie da się znaleźć by postawić jako wygaszacz ekranu
Zgłoś
Avatar
caveman89 2012-12-11, 17:00
Upadki, kopnięcia - rozumiem, ale żeby złamać swoją rękę przy siłowaniu się?! Za mało mleka i tyle.
Zgłoś
Avatar
rafallos5 2012-12-11, 17:32
Cytat:

składanka miłych dla oczy złamań

Zgłoś
Avatar
KKdemona 2012-12-11, 17:36
caveman89 jest taka dźwignia gdzie można złamać tak rękę. Nie tłumacząc długo kości promieniowa i strzałkowa przekręcają się na coś w rodzaju X i jedna z nich pęka. Mianowicie kolesie źle ustawiali rękę do siłowania co skutkowało przypadkowym zastosowaniem dźwigi i fatalnym urazem.
Zgłoś
Avatar
Gogul 2012-12-11, 17:37 3
Robsajson napisał/a:

Ja pierdole.Szwab rozjebał sobie łuk brwiowy i pogotowie do niego przyjechało


Więc powiem Ci tak: Przy uderzeniu głową w beton (to nie gra komputerowa) możesz doznać uszkodzeń nie tylko zewnętrzenej części głowy ale tez doznać urazów wewnętrznych w postaci krwiaka, pęknietej kości czaszki bądź zwykłego wstrząsnienia mózgu. Tak więc Twój komentarz jest iście nieprofesjonalny.
Zgłoś
Avatar
Splitterek 2012-12-11, 17:40
rafallos5 napisał/a:



zawsze jakiś kretyn się znajdzie co literówki się będzie czepiał....
stawiajcie mu piwa! taki zajebisty jest
Zgłoś
Avatar
NomadUG 2012-12-11, 18:09
Oglądam harda niemal co dzień, ogarniam wszelakie flaki ale złamania kości i ten dźwięk.... Nie mogę tego zdzierżyć
Zgłoś
Avatar
Baro 2012-12-11, 18:21
Nigdy więcej nie siłuję się na ręke ...
Zgłoś
Avatar
Ziembas 2012-12-11, 18:51
Cipcie, jak w podstawówce złamałem przedramię (obie kości + nadgarstek w kawałkach) to wstałem i poszedłem do piguły.
Zgłoś
Avatar
xqwzts 2012-12-11, 19:07 1
Na kości wiecej nabiału i mleka, na stawy i ścięgna więcej różnego rodzaju galaretek. Pozostaje jeszcze kwestia "kozaków" śmigających na deskorolkach i innych gównach. Są usztywniacze na stawy skokowe to raz... Druga sprawa to kask! Spytacie na chuj kask jak oni sobie ręce i nogi łamią? No a co niby jak lecisz robisz żeby się w łeb nie walnąć? normalnym jest że człowiek ręce przed siebie wystawia i wtedy TRACH!! W momencie jak masz kask wystarczy wyrobić nawyk chowania rąk przy ciele i jeden problem z głowy, można się co najwyżej pozdzierać na barku albo biodrze. Z nogami trochę gorzej ale zazwyczaj owy patent tez działa...
Zgłoś
Avatar
Emanuell 2012-12-11, 19:10 2
Więcej takich filmików! W końcu coś na głównej co jest godne sadola.
Bardziej ciary przechodzą niż przy niektórych filmikach na hardzie ;p
Zgłoś
Avatar
JackWild 2012-12-11, 19:25
Zgłoś
Avatar
GreenRed 2012-12-11, 20:41
3.45 ej złamałem noge..noo widze.hahahahahahha
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2012-12-11, 20:45
Nigdy więcej nie będę się siłował na rękę :o
Zgłoś
Avatar
nn.karen 2012-12-11, 21:01
AAAA nie dałam rady na to patrzeć... Co dziwne jak złamałam rękę to dopiero na drugi dzień pojechałam na o. dyżur bo jakoś mnie specjalnie nie bolała Tylko opuchlizna mnie zdradziła -staruszkowie zobaczyli i przymusowo do szpitala mnie zawlekli. Tam przyjemna narkoza , składanko i ponad miesiąc w gipsie od nadgarstka po pachę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie