18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
Takafura 2016-11-13, 21:31 2
Poćwicz składnię swoich opisów na tym forum:

sweetbrokacik.fora.pl/
Zgłoś
Avatar
Norbek 2016-11-13, 21:33
Niezłe salto. Poćwiczy lądowanie to może i na olimpiadę pojedzie
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-11-13, 21:38 9
Weź kurwa dotrzymaj słowa które dałeś na sadolu, że odchodzisz stąd na dobre.

Bo póki co twoje śmieszkowe opisy nudzą już każdego a pomimo obietnicy opuszczenia tegoż portalu dalej tutaj siedzisz i zapierdalasz opisy z chuja aby być oryginalnym i jednocześnie płaczesz jak mała pizdusia, że nikt ciebie tu nie lubi.
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2016-11-13, 22:02 2
najlepszy ten skuterzysta ostatni, całkowicie wyjebane, przejeżdża między ciałem a autem
Zgłoś
Avatar
MichalMichalMic 2016-11-13, 22:33
srednio 4/10
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2016-11-13, 23:59 5
Velture napisał/a:

Bo póki co twoje śmieszkowe opisy nudzą już każdego



Zdecydowaną większość nawet być może nie
Zgłoś
Avatar
TT4 2016-11-14, 0:09 2
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...
Zgłoś
Avatar
fantastico 2016-11-14, 0:36 9
tomitomala4 napisał/a:

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...



To jeszcze nie teraz ;]
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2016-11-14, 10:18 4
"Jestem Velture, jak ja coś mówię to tak jest, bo ja tak mówię i już. Jak mówię, że coś jest nieśmieszne to tak jest bo ja tak mówię. Nikt nie ma prawa się nie zgodzić bo jam jest wyrocznią i prawdą jedyną." Fantastico, nie daj się!
Zgłoś
Avatar
mazurpl 2016-11-14, 11:18 4
Ciekawe kto wam będzie takie tematy wrzucał jak Fantastico "zejdzie ze sceny". Gość trzyma poziom, nie wrzuca kotków, piesków, kwejków czy innych gówien. A te durne opisy to jego znak rozpoznawczy. Piwko.
Zgłoś
Avatar
mpg40 2016-11-14, 13:42
Piwo jest!
A ja mysle, ze Fantastico to wyrachowany mozgojebca, ze sie wyraze.
Najpierw probujesz zrozumiec to co przeczytales, pojawia sie to dziwne uczucie, gdzies w samym srodku mozgu, takie niedowierzanie zmieszane z napieciem 12V 500A.
Troche tym otumiony, nieswiadomie klikasz Play i przez krotki czas doswiadczasz kolejnego oblicza smierci.
Calosc glownie trwa pare minut, po czym zamykasz przegladarke i wracasz do swoich zajec, gdzies gleboko pamietajac ten przelotny powiew adrenaliny i zapach sentexu.
Dopiero po jakims czasie uswiadamiasz sobie, ze mozg juz nie dziala jak wczesniej.
Potrzebujesz terapii piwnej by zminimalizowac szkody, ale wiesz ze i tak dobrowolnie doswiadczysz ponownej dawki najszybciej jak sie da (o ile szefa/zony/dzieci/chomika nie ma do okola).
Ot taka gra
Zgłoś
Avatar
hardowski 2016-11-14, 15:22
Powinno być "WARNING! SOUND CONTENT! The following sound may be fucking annoying to some viewers!"
Like ja!
Zgłoś
Avatar
MisiekPB 2016-11-17, 1:44
Jak czytam twoje tytuły to mam chęci wysrać się Tobie w twarz.
Zgłoś