18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
normale 2016-05-27, 21:09 1
wydaje mi się, że użyli siły nieproporcjonalnej do zagrożenia, to przyduszanie kolanem było nie na miejscu. Zupełnie nieprofesjonalnie!
Zgłoś
Avatar
AaronSzechter 2016-05-27, 21:58 14
nie ma czegoś takiego jak brutalność policji!!! atakując ,,psa" licz się że reakcja będzie ostra więc albo ładnie przeproś albo chapaj i czekaj na wpierdol pałką . albo policja ma nas chronić albo nas się bać .1 z 2 się wyklucza
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2016-05-27, 22:08 13
Respect my autoritah!
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2016-05-28, 10:33 5
AaronSzechter napisał/a:

albo policja ma nas chronić albo nas się bać .1 z 2 się wyklucza


Niby jak się wyklucza?
W statusie policji jest służyć, chronić i pomagać a nie napierdalać po nerkach, terroryzować, gnoić psychicznie i maltretować.
Czego nierozumiesz?
Zgłoś
Avatar
k................r 2016-05-28, 10:40 8
po raz kolejny za darmo nie dostali ....
Zgłoś
Avatar
sir_Alex 2016-05-28, 10:56 2
JP na 98%... bo troche się boje
Zgłoś
Avatar
meme18 2016-05-28, 11:20 3
AaronSzechter napisał/a:

nie ma czegoś takiego jak brutalność policji!!! atakując ,,psa" licz się że reakcja będzie ostra więc albo ładnie przeproś albo chapaj i czekaj na wpierdol pałką . albo policja ma nas chronić albo nas się bać .1 z 2 się wyklucza



jak kupujesz psa obronnego to po to, żebyś się go kurwa bał czy po to, żebyś czuł się przy nim bezpieczny przed zagrożeniami z zewnątrz?
Zgłoś
Avatar
4x4offroad 2016-05-28, 11:28 2
ale mi kurwa ciśnienie podnoszą takie filmiki
Zgłoś
Avatar
barszczzuszkami 2016-05-28, 13:04 2
Ja tego nie rozumiem. Widzą co się dzieje u nich w kraju to po kiego chuja wdawać się w dyskusje z policjantem. Grzecznie wykonywać polecenia i na pewno nic się im nie stanie złego. A tak to nie dość że dostanie wpierdol to jeszcze pewnie dojdzie do tego napaść na funkcjonariusza albo stawianie oporu przy zatrzymaniu. Oddzielna sprawa, że każdą osobę traktują jak jakiegoś zatwardziałego kryminalistę, no i w niektórych sytuacjach brak logiki. Jak jeden gość skuwa faceta, a drugi go razi prądem to chyba nic w tym dziwnego, że rażony próbuje się wyrwać. Albo policjancie są tak tępi, że nie potrafią logicznie myśleć, albo po prostu sprawia im przyjemność dokuczania ludziom.
Zgłoś
Avatar
Biedronczak 2016-05-28, 13:08
Podskakujesz to dostajesz wpierdol. Proste. Powinno sie do kozaczow, Sebixow i wszystkich JP100% strzelac bez ostrzezenia. Pozniej wychodza klocki pokroju ze bambusek najpierw zabil kogos a pozniej plakal na brutalnosc policji i BLACK LIFE MATTER... Do gazu cpunow, dresow i inna patologie...
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2016-05-28, 13:25 14
Przypomniało mi się

Zgłoś
Avatar
mrkler 2016-05-28, 13:41 6
0:34 Zawsze mnie rozpierdala jak w zagranicznych wiadomościach mówią "punched her without warning"
Nie kurwa miał jej powiedzieć "Przepraszam panią ale zaraz pani przypierdole w ryj"
Zgłoś
Avatar
ramzes12 2016-05-28, 14:02
teraz mają sposoby... był tu kiedyś filmik z nagrania pościgu z kamery helikoptera. jak zatrzymywali tam jakiegoś czarnucha to zleciało się z 15 policjantów. kilku pewnie napierdalało czarnucha, a reszta zrobiła "zasłone" przed kamerami.

@mrkler

ostrzeżenie pewnie dostała wcześniej. żaden psychicznie zdrowy człowiek nie podejdzie do kogoś i nie będzie go napierdalać. pewnie musiała coś powiedzieć co gościa wytrąciło z równowagi- a kobiety mają taki dar.
Zgłoś
Avatar
CYPRIAN 2016-05-28, 15:54 1
dobrze kurwa , palami całą patole
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie