18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
K................z 2014-02-26, 14:07 224
eee. on parodiuje tamtego który wg niego zanurkowal. Chyba autorze nie zrozumiales
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-02-26, 14:11
fajne wykopalisko |
Zgłoś
Avatar
BryanK 2014-02-26, 14:41 1
kkndkkndkknd napisał/a:

jakiś typ, który nie dostał się do barcelońskiej szkoły teatralnej(ponoć nie zdał testu z historii upadania artystycznego) stara się jak może

Jeśli taka szkoła rzeczywiście istnieje to muszę się tam koniecznie zapisać by nauczyć się naśladować takich gimbusów jak Ty.

PS: Idź, zobacz czy mamusia obiadku nie nakłada

Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-02-26, 15:35 23
BryanK napisał/a:

kkndkkndkknd napisał/a:

jakiś typ, który nie dostał się do barcelońskiej szkoły teatralnej(ponoć nie zdał testu z historii upadania artystycznego) stara się jak może

Jeśli taka szkoła rzeczywiście istnieje to muszę się tam koniecznie zapisać by nauczyć się naśladować takich gimbusów jak Ty.

PS: Idź, zobacz czy mamusia obiadku nie nakłada



chyba uraziłem jakiegoś katalończyka .
Zgłoś
Avatar
ringus 2014-02-26, 18:00 13
BryanK napisał/a:

kkndkkndkknd napisał/a:

jakiś typ, który nie dostał się do barcelońskiej szkoły teatralnej(ponoć nie zdał testu z historii upadania artystycznego) stara się jak może

Jeśli taka szkoła rzeczywiście istnieje to muszę się tam koniecznie zapisać by nauczyć się naśladować takich gimbusów jak Ty.

PS: Idź, zobacz czy mamusia obiadku nie nakłada



Zmiażdżyłeś gościa.
Zgłoś
Avatar
kasztan93 2014-02-26, 18:05
Ja się tam na piłce nożnej nie znam - typowa baba. Ale od mojego samca i jego kumpli słyszałam, że piłkarze serio gdzieś tam chodzą do szkoły aktorstwa żeby się uczyć udawania Ale to niepotwierdzone info
Zgłoś
Avatar
kalabrak 2014-02-26, 18:30 1
przeciez on sobie z tego pierwszego zianie robi!
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2014-02-26, 18:41 22
@up
Co kurwa robi?
Zgłoś
Avatar
adam665 2014-02-26, 18:57
@Kubacz, a co jeżeli autor pisze o gościu w białym stroju ?
Zgłoś
Avatar
Kamillot 2014-02-26, 19:05
Przecież to jest z meczu Portsmouth sprzed co najmniej 6 lat. Ten w niebieskim, który parodiował dostał żółtą kartkę.
Zgłoś
Avatar
recelo 2014-02-26, 19:10 2
kkndkkndkknd napisał/a:



chyba uraziłem jakiegoś katalończyka .
Obrazek



Taki stary a taki głupi... naprawdę bardzo dorosło się zachowujesz kpiąc z kibiców innej drużyny.
Zgłoś
Avatar
BryanK 2014-02-26, 20:40 2
ringus napisał/a:



Zmiażdżyłeś gościa.
Obrazek



kurwa za to ty mnie zmiażdżyłeś !

JA PIERDOLEEEEEEEE!!!
frajer

kkndkkndkknd napisał/a:



chyba uraziłem jakiegoś katalończyka .
Obrazek



pierdolisz baranie. widać, że się w ogóle na piłce nie znasz
podejrzewam, że kutas ci staje na myśl o Realu no to popatrz na swojego Ronaldo. Szanuję zawodnika bo jest fenomenalny ale popatrz co robił w manchesterze. Gadasz na zawodników barcelony ,że są aktorami a pewnie prawie żadnego ich meczu nie widziałeś i pieprzysz tak by być na czasie i akceptowalnym w grupie swoich koleszków. Ogarnij się chłopie i nie wypowiadaj się jeśli nie masz pojęcia. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
DunaYek 2014-02-26, 22:13
ufff... już myślałem, że żart o barcelonie będzie dobry a wyszedł suchar obnażający IQ na poziomie pękniętej deski klozetowej.
Zgłoś