18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:51
Avatar
macizna 2016-12-28, 0:42 14
W sumie to bardziej by mi było szkoda psa bo jest wieksza szansa ze goowniack wyrosnie na jakiegos skurwysyna bez serca niż żeby bogu ducha winny psiak komuś kiedyś zawadzil
Zgłoś
Avatar
zayer1 2016-12-28, 0:58 6
szkoda dzieciaka...
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2016-12-28, 1:59 2
fantastico, kurwa, nóż mi się w kieszeni otwiera...
Albo jesteś zbyt głupi, albo nie dorosłeś i nie masz dzieci i nie wiesz. co się z tym faktem wiąże - albo jesteś jednak debilem liczącym tylko na piwa na sadolu...
Jeśli kiedyś będziesz miał dziecko, które podobnie zginie, powiesz wtedy "rozjechali mi gówniaka"?
Zgłoś
Avatar
supercharger 2016-12-28, 2:35 235
@up Kolego...zmień portal.Szybko.
Zgłoś
Avatar
kotorminator 2016-12-28, 9:31 20
Już był ten temat poruszany, ale jeszcze raz. Jakim trzeba być debilem i przejechać coś leżącego na drodze, dwoma kołami?
każdy rozgarnięty kierowca, zatrzyma się po najechaniu jednym kołem. No kurwa, debil.
A co do BrunerOvned.
Przestań pierdzieć, to jest Sadistic a nie jakieś Kwejki czy inne srejki. Ja nie lubię okrucieństwa wobec zwierząt i nie oglądam tych filmów. Jeśli Ty nie masz siły na filmy z dziećmi (nie, nie o takich filmach myślę), to nie oglądaj. A już tym bardziej, nie umoralniaj innych.
Skończyłem.
Zgłoś
Avatar
BlanX 2016-12-28, 9:41 3
0:50 już jakiś kucharz leci żeby ten placek zebrać i podać w swojej knajpie.
Zgłoś
Avatar
pipi71 2016-12-28, 12:38 1
u wszystkich żółtych rozjeżdżanie dzieci to już epidemia
Zgłoś
Avatar
DerQPL 2016-12-28, 16:04 3
kotorminator napisał/a:

Już był ten temat poruszany, ale jeszcze raz. Jakim trzeba być debilem i przejechać coś leżącego na drodze, dwoma kołami?
każdy rozgarnięty kierowca, zatrzyma się po najechaniu jednym kołem. No kurwa, debil.



Tam jest próg zwalniający, przypatrz się.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-12-28, 16:18 2
supercharger napisał/a:

@up Kolego...zmień portal.Szybko.


Nie zesraj się sadysto. Mnie jako ojca dwójki śmierć dziecka dotyka. No ok dałem piwko bo to wyjątkowo debilne dziecko było żeby się kłaść na drodze...
Zgłoś
Avatar
Zacharael 2016-12-28, 16:24 2
Żarty żartami, ale typ w aucie pewnie będzie miał rysę do końca życia
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2016-12-28, 16:58 6
@nowynick, to niech Cię dotyka, to zrozumiałe, masz dzieci itd... ale zachowaj to dla siebie, a raczej nie przypierdalaj się do tych których to nie tyka. To prosta zasada jest.
Zgłoś
Avatar
thetmtmt 2016-12-28, 17:02 19
Zacharael napisał/a:

Żarty żartami, ale typ w aucie pewnie będzie miał rysę do końca życia



Dobry lakiernik albo zmieni auto i nie będzie rysy
Zgłoś
Avatar
tommy30 2016-12-28, 17:04 8
Pies - najlepszy przyjaciel, a spierdolił pierwszy
Zgłoś
Avatar
myha 2016-12-28, 17:21
macizna napisał/a:

W sumie to bardziej by mi było szkoda psa bo jest wieksza szansa ze goowniack wyrosnie na jakiegos sk***ysyna bez serca niż żeby bogu ducha winny psiak komuś kiedyś zawadzil



Wyrosłeś na skurwysyna bez serca. Więc może zrób dobry uczynek i wyrwij chwasta.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie