18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
OCB 2013-04-09, 11:45 5
straatveger napisał/a:

No i co kurwa zazdrościcie polaczki, że wasi rodacy zapierdalają tam przy myciu garów 10 lat i nie dorobili się niczego oprócz garbu i zniszczonej skóry na dłoniach ? A Muzułmański PAN sobie robi co chce, getta buduje, odgradza się od brytyjskiej chołoty...


co?? kozy nie ma i nabuzowany chodzisz??
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2013-04-09, 12:41 4
Lagan napisał/a:

@up Co ty pierdolisz człowieku o Rosjanach? Poczytaj sobie jak nasi "bracia" ze wschodu nas traktowali przez wieki i skończ pierdolić, bo się tego czytać nie da.

Niemniej zgadzam się z tihomaxem- byleby ciapaci dostali wpierdol.



a wiesz co to znaczy z "genetycznego pkt widzenia" ?? poza tym oni wykonywali rozkazy przywódców ustroju którego nienawidzą tak samo jak my ?? byłeś w rosji kiedyś ?? znasz rosjanina jakiegoś ?? bo ja miałem okazje i "Polak? Brat pijemy" nie usłyszałem jeszcze nigdy (poza rosją) a za różnymi granicami zdarzało mi się bywać. poza tym nie neguje ich zbrodni.
ps. mieszkam na terenie gdzie stacjonowali rosjanie i starsi z mojej rodziny którzy to przeżyli mówią że rosjanin by ci ostatnią kromkę chleba oddał za to szwab zabrał. a w przeciwieństwie do tych co "czytali" o tym oni to Naprawde przeżyli, więc im jakoś bardziej wierze. a nie takim domorosłym hejterom co gówno wiedzą a sie wypowiadają !
Zgłoś
Avatar
kuzioll 2013-04-09, 12:47
Odłamkowy ładuj !
Zgłoś
Avatar
dex6969 2013-04-09, 12:49
Jak można dupczyć kozy !? skąd się to wzieło !?!?!?!?!? kurwa... rzygam...
Zgłoś
Avatar
Yasiu99 2013-04-09, 12:49 7
Ktoś kiedyś przy którymś kozojebczym temacie napisał że zna kozojeba który jak to określił: "jest w porządku" przy okazji dodając że on "respektuje nasze prawa". Otóż z tego co mi wiadomo (nie wiem może się mylę) ale tam od tego samego się zaczęło. Przyjeżdżali biedni uciśnieni z ogonem kozy podkulonym. Respektowali wszystko... Do czasu aż się kurestwo rozplemiło... To jest jak wirus i to ten złośliwy. Najpierw w formie uśpionej się rozejdzie po zdrowym organizmie a jak już będzie go na tyle dużo, iż będzie miał niepodważalną pewność że z systemem immunologicznym sobie poradzi to wyjebie z pełną siłą zabijając nosiciela (tu europę) a na końcu niszcząc siebie (bo to dziadostwo samo, bez pomocy socjalnej nie przetrwa a przynajmniej nie rozwinie się ani o kroczek).
Zgłoś
Avatar
gustav665 2013-04-09, 12:51
Mam nadzieję, że za 20 lat biali dadzą się sprowokować i wybijemy ich do końca
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-04-09, 12:52 2
Europa bez granic(absurdu).
Zgłoś
Avatar
Szycha929 2013-04-09, 12:59
Nam to nie grozi bo ciapaci kochają benefity na dzieci i wszelką pomoc od państwa

u Nas tego nie dostaną^^
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2013-04-09, 13:00
gustav665 napisał/a:

Mam nadzieję, że za 20 lat biali dadzą się sprowokować i wybijemy ich do końca



Za 20 lat to już będzie nas na to za mało.

To trzeba zrobić teraz, wymordować, truchła spalić. Na sybir wysłać. W morza otchłań wrzucić. Zutylizować śmieci.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-04-09, 13:04 1
dex6969 napisał/a:

Jak można dupczyć kozy !? skąd się to wzieło !?!?!?!?!? kurwa... rzygam...



Jak można? Spytaj jakiegoś szmatogłowego, skąd się wzięło? Po prostu ruchają kozy, inaczej tego w słowa nie da się ubrać.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-04-09, 13:22
Jak słyszę w wywiadach o tolerancji, oraz jak nazywają kogoś zacofańcami itp to scyzoryk się otwiera...
Zgłoś
Avatar
Psycholciu 2013-04-09, 13:31
niech wprowadza jeszcze przepis, ze kiedy biala kobieta wejdzie na teren islamskiej dzielnicy moze zostac spokojnie i bezkarnie zgwałcona przez ciapachow, ktorzy zdaza sie dobrać. albo kraje europy wezma przyklad z japonii albo wyginiemy.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-04-09, 13:38
predzej polusy z ciapatymi wejda w wielki khalifat nisz pomoga brytolom
Zgłoś
Avatar
Don Juan 2013-04-09, 13:46 2
my sie nie musimy bać, u nas nie ma pracy dla rodaków co dopiero dla kolorowych ;D
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-04-09, 13:50
byly takie czasy ze na angielskich mapach swiata nie bylo polski a na tureckich byla
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie