18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
soqu1 2012-01-07, 22:28 63
Nie tak źle... nie mają tak na prawdę za dużo nam do zarzucenia, prócz tego, że jesteśmy zdolni zrobić więcej niż oni przy każdej nadażającej się okazji.
Zgłoś
Avatar
wojtas90 2012-01-07, 23:18 22
Nie dość że jesteśmy 5 razy bardziej pracowici to jeszcze wszedzie potrafimy napierdolić obcokrajowcom haha i to cieszy wiec lepiej niech z nas sie nie smieja
Zgłoś
Avatar
Dziua 2012-01-07, 23:31
Będzie duszenie hehe
Zgłoś
Avatar
tony.soprano 2012-01-08, 3:02 3
dlatego nigdy kurwa nie wyjadę robić na innych, wole zostać tu w Polsce skończyć studia i nie zarabiać kokosów ale żyć wśród swoich i czuć że jestem kurwa u siebie. licząc na to że będzie coraz lepiej.
Zgłoś
Avatar
D................t 2012-01-08, 3:55 39
Ja po pół roku w UK spotkałem w końcu PRACUJĄCEGO angola! Zdziwiony byłem, że koleś sobie nie robi przerw 30 minutowych co 5 minut, ale myśle: cuda się zdarzają. Ale! ostatnio patrzę na Jego pay slipa a On nazywa się Marcin Kostrzewski. Rodzice Polacy, ale wychowywał się w UK bez Nich i dlatego nie ogarnia języka. Widać od razu, że geny świadczą o pracowitości, a nie wychowanie. Sława Polsce!
Zgłoś
Avatar
ksylen 2012-01-08, 4:12
Liczyc to mozesz siwe wlosy na glowie, w zyciu trzeba cos robic zeby cos osiagnac.
Zgłoś
Avatar
sssjpawx 2012-01-08, 7:22 4
Akurat moment o Wojnie,rządzie USA to prawda, nasz rząd robi wszystko co w jego mocy, wysyła rodaków, licząc na to, że amerykanie WSPOMNĄ POLSKĘ, że też walczyła ^^
Zgłoś
Avatar
Merowing 2012-01-08, 11:16 1
w sumie to bardziej na siebie jechali. Oglądałem niedawno dokument o anglikach . Dali kilku bezrobotnym robote na 2- 3 dni i mieli lepiej ją wykonywać niż imigranci w tym polacy : kelner, zbieranie na polu, remonty domów i produkcja na taśmie. Tylko przy remontach nie polegli aż tak. Reszta porażka. Kelner wytrzymał chyba z 3 godziny.
Zgłoś
Avatar
Millduck 2012-01-08, 11:37
Według mnie to akurat Ci panowie zrobili nam całkiem dobrą prasę, bo nawet nie było żadnego dopieprzania na sandały ze skarpetami i pijaństwo
Zgłoś
Avatar
Robster 2012-01-08, 11:47
Jak są gdzieś w świecie złe opinie o Polakach, to nie ma się czemu dziwić. Duży odsetek ludzi, który wyjeżdża z Polaki to margines społeczny, który myśli, że skoro w Polsce nie może dostać pracy to za granicą na pewno ją dostanie.
Niestety jak ktoś jest nierobem i opierdalaczem bez wykształcenia (nie mówię tu o wyższym wykształceniu, ale o jakimkolwiek zawodowym), to wyjazd mu nie pomoże.

I od razu dodam, że nie szufladkuję ludzi. Jest całe grono specjalistów wyjeżdżających z Polski na zarobek, dzięki którym mamy opinię pracowitych i fachowych ludzi. Głównie są to budowlańcy i inni rzemieślnicy.
Zgłoś
Avatar
hudy85 2012-01-08, 11:58
to co faktycznie razi w oczy, to ze dajemi sie kurwic za nizsza kase.
Zgłoś
Avatar
brandon 2012-01-08, 11:59 2
Ten kto pracował na zachodzie wie jak sie zyje. i wie ze praca w polsce to niewolnictwo. w uk w najgorszej pracy po miesiacu mozna kupic jaguara s type. tutaj tzrerba byc prezesem, ale i tak nie bedzie cie stac na utrzymanie takiej fury. pierdole studia. nigdy nie bedzie czlowiek zyl na takim poziomie co tam, nigdy
Zgłoś
Avatar
kroto 2012-01-08, 12:18 1
Mogą nam zarzucić, że za dużo chlejemy, choć statystyki mówią, że oni (angole) więcej chleją. I taka chujowa anegdotka ze wczoraj: skończyło mi się piwo, więc odszedłem od kompa i udałem się do najbliższej biedronki po sarmackie. Piwo to pokarm dla mojej duszy, ale ciało "żryyć" woła, więc wziołem też kiełbasę z 10% mięsa. Dziś odkryłem, że na parapecie leży kilo kiełbachy - tej właśnie co do piwa kupiłem. Jaki morał z tego? Cza było sześciopak wziąć a nie tę chujową kiełbachę :\
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2012-01-08, 12:55
Nie no po prostu super mamy się czym chwalić jesteśmy tanią siłą roboczą ( bo Anglik przy tej samej robocie dostał by więcej ) to jeszcze dostajemy najgorsze stanowiska
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie