18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:42
Avatar
Blablablahdkdkzkzks 2024-08-25, 13:33
420710247365 napisał/a:

O kurwa ale kryterium bycia ciotą i frajerem. Na "tego typu filmikach" widać przygłupów z dna społecznego. Jak już sobie spierdolę życie tak że bardziej nie można to pewnie też będę miał wyjebane że mnie filmują jak kogoś próbuję zakosować, LOL.
Ta okolica to jest Winson Green, skrzyżowanie City Rd i Dudley Rd. Jedno z najgorszych gett w tym mieście, poważnie. Normalni ludzie tam się nie kręcą nocą z dzieckiem w wózku. Tych białasów pewnie miasto osiedliło gdzieś w pobliżu ale po co łazili przez ten syf? Może dziecko było chore i szli z nim ze szpitala do domu? Chyba bym odżałował kilka £ i jednak wziął taksówkę na ich miejscu...



Źle mnie zrozumiałeś, nie chodzi mi o bezpodstawne atakowanie nożami czarnych. Chodzi mi o atakowanie (nie obronę) czarnych kiedy ci zaczynają prowokować.
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-08-25, 14:12
Blablablahdkdkzkzks napisał/a:

Źle mnie zrozumiałeś, nie chodzi mi o bezpodstawne atakowanie nożami czarnych. Chodzi mi o atakowanie (nie obronę) czarnych kiedy ci zaczynają prowokować.



Po co żeby pójść do więzienia i napotkać ich tam jeszcze więcej?
Zgłoś
Avatar
Córka_Spawacza 2024-08-25, 14:20
turor napisał/a:

Niedługo przebiją US i A.



Dokładnie, więcej gówna na tak małym terytorium.
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-08-25, 14:25 2
Zarejestruj napisał/a:

Mam nadzieje, że to wszystko doprowadzi do wojny domowej a Angli i bedzie duzo nowego materialu na sadolu



Modle się aby czasy obozów koncentracyjnych wróciły, ale tym razem dla małp i ciapatych islamistów. I oby udało się bez litości do ostatniego.
Te czarnychy i ciapate to całe zło tego świata. Mamy inne problemy niż oni jako ludzkość?
Zgłoś
Avatar
dantee 2024-08-25, 17:28 1
to są podludzie, niech nadejdzie czas gdy znajdzie się jakiś pojeb który dojdzie do władzy i będzie tym gównem palił w piecach
Zgłoś
Avatar
AsfaltowyInzynier3000 2024-08-25, 18:08
Jebać zydow
Zgłoś
Avatar
AnnaNowakowska 2024-08-25, 19:21
Piękny widok, beka z białasa pizdeczki
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-25, 20:26
xjan napisał/a:

Getto można utworzyć dla kogoś, tak jak dla żydów zrobili niemieccy nazisci.
Jeżeli jest getto z przestępczością świadczy tylko o niewydolności państwa albo jego totalnym ignoranctwie.
KAZDY OBYWATEL POWINIEN SIE PORUSZAC PO ULICACH I CZUC SIE BEZPIECZNIE.
Po to zakładaliśmy społeczności i państwa. A jak się komuś nie podoba to do obozu pracy.


Biali w RPA za czasów apartheidu potworzyli autentyczne getta. Poupychali w nich czarnych, a tam rozkwitła przestępczość, aż trzeba było wprowadzić stan wyjątkowy, żeby ich upilnować. Tyle to kosztowało, że państwo splajtowało i dlatego zniesiono apartheid. A jak getta pootwierali to cały ten syf rozlał się po kraju i jest, jak jest. A dzieciakom się wydaje, że apartheid był taki zajebisty i zniszczyli go lewacy. Nie, on został rozmontowany przez tych samych białasów, którzy go stworzyli, a nie przez Mandelę.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-26, 10:55
Wychodzisz z dzieckiem i psem na spacer, a wracasz w czarnym worku bo spotkałeś kozojebcę z nożem. Trzeba organizować kwity na broń zanim ten turnus inżynierów przyjedzie do nas
Zgłoś
Avatar
Blablablahdkdkzkzks 2024-08-26, 16:53
Bul_od_bytu napisał/a:

Wychodzisz z dzieckiem i psem na spacer, a wracasz w czarnym worku bo spotkałeś kozojebcę z nożem. Trzeba organizować kwity na broń zanim ten turnus inżynierów przyjedzie do nas



Możesz mieć kwit na broń, ale nóż też jest dobry.
Tylko trzeba trenować dźganie tym nożem i atakowanie, żeby przyzwyczaić się do tego - bo jeśli nie będziesz tego robił, a spotkasz inżyniera który zacznie do ciebie skakać to nie będziesz wiedział co masz zrobić.
Dobre jest trenowanie dźgania i atakowania np na worku zrobionym ze starych ubrań.
Nic to nie kosztuje

W przypadku kiedy ktoś ci grozi nożem masz dwa wyjścia - albo ucieczka albo pierwszy zaatakujesz swoją kosą.
Zgłoś
Avatar
N0laan 2024-08-26, 18:12
Zarejestruj napisał/a:

Mam nadzieje, że to wszystko doprowadzi do wojny domowej a Angli i bedzie duzo nowego materialu na sadolu



fajnie jak sie pali za plotem
Ale juz od czssu Brexitu wiedzielismy ze cos sie dzieje bardzo zlego
nie bez powodu Wyspy sa jamniczkiem na smyczy usa a moze juz bezpanskim
swietny cel dla Rosji po ukrainie

[ Dodano: 2024-08-26, 18:16 ]
Napoleon połamał zęby na wyspach
Hitler polamał sie na wyspach
Moze Putin wyciągnie wnioski i zacznie od Brytyjczyków teraz kiedy są słabi, a nie za 20 lat kiedy z wysp zrobi sie jebany lotniskowiec
Zgłoś
Avatar
AsfaltowyInzynier3000 2024-08-26, 20:48
Blablablahdkdkzkzks napisał/a:

Możesz mieć kwit na broń, ale nóż też jest dobry.
Tylko trzeba trenować dźganie tym nożem i atakowanie, żeby przyzwyczaić się do tego - bo jeśli nie będziesz tego robił, a spotkasz inżyniera który zacznie do ciebie skakać to nie będziesz wiedział co masz zrobić.
Dobre jest trenowanie dźgania i atakowania np na worku zrobionym ze starych ubrań.
Nic to nie kosztuje
W przypadku kiedy ktoś ci grozi nożem masz dwa wyjścia - albo ucieczka albo pierwszy zaatakujesz swoją kosą.



Nóż na kiju by się przydał na takich
Zgłoś
Avatar
JohnyByrd 2024-09-01, 18:40
ARock napisał/a:

Ja mam nadzieje, że pomału rozpali się znowu piece w Dachau, Auschwitz itp.
Tym razem nie żydom tylko tym allahuakbarom kurwa jego mać



I jednym i drugim. Najazd dziczy z Afryki i Bliskiego Wschodu to skutki żydowskich knowań. Statki przemytników są opłacane przez Sorosa.
Zgłoś
Avatar
zn506 2024-09-06, 23:54
alucard321 napisał/a:

tóry to nawet klamki nie ma



Nie potrzebują. Pistolety byłyby do ochrony białych przed nożownikami. W UK (i powili w Polsce) policja zajmuje się głównie ściganiem internautów. Murzyni mogą dźgać
Zgłoś