18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
POLAKZKRWIIKOSCI 2024-08-24, 23:25 1
Do spodu z czarnym ścierwem
Zgłoś
Avatar
Seligos 2024-08-24, 23:32 2
Jebane brudasy. Dla takich ludzi powinno się przywrócić publiczną egzekucję. Chcesz to się napierdalaj o co tam chcesz. Ale atak nożem, nagrywanie tego a potem jeszcze "u lucky" to to jest zezwierzęcenie. Pręgierz i pasy drzeć!
Zgłoś
Avatar
fasi34 2024-08-24, 23:38 2
Mam nadzieję , że dożyje czasów gdy czarnuchom zaraz po urodzeniu będą odpierdalać jedną rękę .
Zgłoś
Avatar
Hitachi 2024-08-25, 1:13
Angole są podstępni. Jak będą czuli się zagrożeni, wysortuja to jakoś inaczej.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-08-25, 2:14 1
mama11 napisał/a:

Jebane psy czekam aż mi się to przydazy



A co jeśli zamiast zaatakować nożem, wyruchają cię w dupę?
Zgłoś
Avatar
Duczki1234 2024-08-25, 7:14
Nie będzie żadnej wojny domowej .Oni oddali świadomie swój kraj człekoksztaltnym
Zgłoś
Avatar
biegu86 2024-08-25, 7:57 1
batiz napisał/a:

Wnioskuje, żeby w Anglii przywrócono karę śmierci: krzesło elektryczne, stryczek albo gilotyna
Oczywiście egzekucje muszą być publiczne, żeby kolorowe społeczeństwo widziało ...



Przy takim ustawodawcy jak tam na tym krzesle beda sie smażyć biali obywatele za tzw mowę nienawiści.
Czarni nadal będa kraść, gwałcić i zabijać.
Zgłoś
Avatar
xjan 2024-08-25, 8:18 2
420710247365 napisał/a:

O kurwa ale kryterium bycia ciotą i frajerem. Na "tego typu filmikach" widać przygłupów z dna społecznego. Jak już sobie spierdolę życie tak że bardziej nie można to pewnie też będę miał wyjebane że mnie filmują jak kogoś próbuję zakosować, LOL.
Ta okolica to jest Winson Green, skrzyżowanie City Rd i Dudley Rd. Jedno z najgorszych gett w tym mieście, poważnie. Normalni ludzie tam się nie kręcą nocą z dzieckiem w wózku. Tych białasów pewnie miasto osiedliło gdzieś w pobliżu ale po co łazili przez ten syf? Może dziecko było chore i szli z nim ze szpitala do domu? Chyba bym odżałował kilka £ i jednak wziął taksówkę na ich miejscu...



Getto można utworzyć dla kogoś, tak jak dla żydów zrobili niemieccy nazisci.
Jeżeli jest getto z przestępczością świadczy tylko o niewydolności państwa albo jego totalnym ignoranctwie.
KAZDY OBYWATEL POWINIEN SIE PORUSZAC PO ULICACH I CZUC SIE BEZPIECZNIE.
Po to zakładaliśmy społeczności i państwa. A jak się komuś nie podoba to do obozu pracy.
Zgłoś
Avatar
mahlanHlapan 2024-08-25, 8:31
Zadna wojna domowa. Niedlugo swiatowa i tylko duren powie ze nie. Kazdy kraj, jeden za drugim upada a kryzysy siegaja zenitu. W przyszkym roku dolaczam do legionu cudzoziemskiego aby zostac prawidlowo wyszkolonym i by byc gotowym na wszelkie ewentualnoaci
Zgłoś
Avatar
zbigniewz 2024-08-25, 10:20
Mam nadzieję że się wybiją wszyscy w pizdu
Zgłoś
Avatar
oleyu 2024-08-25, 10:22
Za kilka lat będzie wojna, rozwalą wszystko.. Popatrzcie co sie dzieje. Wszędzie atakują brudasy białych. Piraci okradają statki, dzisiaj zatopili tankowiec jakiś. Nie ma sposobu , nikt nie chce podjąć walki z najeźdźcą. Rozwalą cywilizacje europejską.
Kiedyś cesarstwo rzymskie było potęgą i upadło przez wielką wędrówkę ludów, coraz słabszą armię, korupcję władzy , a także kryzys ekonomiczny.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-08-25, 10:40 1
I akurat czarny z nożem dźga białego w gardło celując w uwaga aortę ..... I powiedzcie mi że on nie miał zamiaru kurwa go zabić umyślnie to kurwa jebnę śmiechem.... I co będzie miał prace społeczne 240h

[ Dodano: 2024-08-25, 10:42 ]
xjan napisał/a:

Getto można utworzyć dla kogoś, tak jak dla żydów zrobili niemieccy nazisci.
Jeżeli jest getto z przestępczością świadczy tylko o niewydolności państwa albo jego totalnym ignoranctwie.
KAZDY OBYWATEL POWINIEN SIE PORUSZAC PO ULICACH I CZUC SIE BEZPIECZNIE.
Po to zakładaliśmy społeczności i państwa. A jak się komuś nie podoba to do obozu pracy.



Nie bój nic będą piękne czystki etniczne na świecie.... Albo oni nas albo my ich. A jak wiadomo historię piszą zwycięscy
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-08-25, 10:54
On nie miał dziecka w tym wózku tylko transportował nim jakiś pakunek. Wózek został w tym miejscu do następnego dnia rano.
Zgłoś
Avatar
t0m3k__ 2024-08-25, 11:13
silwerbalk napisał/a:

I akurat czarny z nożem dźga białego w gardło celując w uwaga aortę ..... I powiedzcie mi że on nie miał zamiaru kurwa go zabić umyślnie to kurwa jebnę śmiechem.... I co będzie miał prace społeczne 240h
Nie bój nic będą piękne czystki etniczne na świecie.... Albo oni nas albo my ich. A jak wiadomo historię piszą zwycięscy



Kolejny wysryw na podstawie danych z dupy.
Daj linka do sprawy gdzie ktoś nożem ranił ofiarę po czym dostał pracę społeczne.

Gość z nożem pójdzie siedzieć, ojczulek najebany o 2 w nocy atakujący gościa z nożem pewnie dostanie zawiasy albo prace społeczne właśnie.
Zgłoś
Avatar
modified1 2024-08-25, 13:02 1
ja serio nie rozumiem kto kurwa chce sprowadzania ciapatych, czarnych i im podobnych gdzie to ma mental zwierzęcia który ciągle walczy o życie. Ci wszyscy co tak pierdolą w prawach imigrantów to chyba nigdy nie byli w anglii, francji, niemczech czy nawet sadola nie odpalili xD.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie