18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:42
Avatar
Blablablahdkdkzkzks 2024-08-24, 21:29 6
Czemu biali ludzie też nie noszą noży ?
We wszystkich tego typu filmikach widzimy noże tylko w rękach czarnuchów.
Biali ludzie w UK to cioty i frajerzy.
Jak tego typu rzeczy zaczną się dziać u nas w Polsce, NASZYM obowiązkiem jest chodzić z kosą za paskiem od spodni.
Obowiązkiem, a nie widzimisiem albo ,,nie chce chodzić z kosą bo jest niewygodnie i niekomfortowo".

[ Dodano: 2024-08-24, 21:30 ]
alucard321 napisał/a:

Za mało tutaj materiałów odwrotnych, gdzie to biały dźga czarnucha. Muszą się brytole obudzić i przede wszystkim nie bać się Pana Władzy, który to nawet klamki nie ma. Czarnuchy się nie boją i stąd takie akcje.



Sam chodzę z kosą przy pasku od spodni, a żyje na codzien w powiatowym grajdołku w Polsce.
Wy też powinniście zacząć chodzić z kosami żeby być przygotowanym na czarnuchów i ciapatych którzy tutaj przyjadą
Zgłoś
Avatar
alususs 2024-08-24, 21:34 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

Konzentrationslager Auschwitz to była wspólna nazwa całego zespołu obozów. Ten główny, w Oświęcimiu miał rzymski numerek 1: KL Auschwitz I. Brzezinka to KL Auschwitz II-Birkenau. A było ich w pewnym momencie kilkadziesiąt, w większości przyzakładowe obozy pracy.
Więc jednak Auschwitz.



Nie wiesz o czym pierdolisz. Powiedziałem tylko to co mówią Polacy, którzy byli osadzeni w Auschwitz, ale ty wiesz lepiej od samych osadzonych
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-24, 21:45 1
alususs napisał/a:

Nie wiesz o czym pierdolisz. Powiedziałem tylko to co mówią Polacy, którzy byli osadzeni w Auschwitz, ale ty wiesz lepiej od samych osadzonych


No, widziałem kiedyś materiał z dziadem, co kurwica go brała z tego powodu. I co z tego? Sprawdź sobie w oficjalnych źródłach historycznych, albo na stronie muzeum. Albo jedź do Birkenau i sam zobacz. Na bramie jest "KL Auschwitz II-Birkenau". Tak go nazwali Niemcy i chuj z tym zrobisz, choćbyś się zesrał.
Zgłoś
Avatar
Cryo 2024-08-24, 22:07 5
Zarejestruj napisał/a:

Mam nadzieje, że to wszystko doprowadzi do wojny domowej a Angli i bedzie duzo nowego materialu na sadolu



Niedługo z tym niemieckim rządem będziesz miał takie akcje za oknem na żywo
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-08-24, 22:24 3
ARock napisał/a:

Ja mam nadzieje, że pomału rozpali się znowu piece w Dachau, Auschwitz itp.
Tym razem nie żydom tylko tym allahuakbarom kurwa jego mać



Albo trollujesz, albo jesteś idiotą.
A kto wg Ciebie stoi za tym zasranym multikulti, Marsjanie do cholery?!!!

Poszukaj sobie żydówki prof. Barbry Spectre jak tłumaczy, że oni za tym stoją i będzie holocaust 2.0
cda.pl/video/209493099
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-08-24, 22:24 1
ARock napisał/a:

Ja mam nadzieje, że pomału rozpali się znowu piece w Dachau, Auschwitz itp.
Tym razem nie żydom tylko tym allahuakbarom kurwa jego mać



Jak te piece zapłoną, to niestety od białego tłuszczu.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-24, 22:31 2
alususs napisał/a:

Akurat Ausschwitz bylo dla Polaków, to do Birkenau kierowano Żydów.



Jeszcze warto dodać, że żydków zaczęto zwozić do KL Birkenau dopiero od połowy 1942 roku.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-24, 22:45 2
TwójCzarnyPan napisał/a:

Idziesz z kobietą i dzieckiem i skaczesz do agresywnego czarnucha? No, pojeb.
A kobieta, telefonik w łapie i ma wyjebane. Dobrze, że wiedziała jak sie z niego dzwoni po pomoc.
Patusy jebane, jedni i drudzy. Niech się wyrżną nawzajem, świat będzie lepszy.



obstawiam, że ten ambulans pojawił się tam całkiem przypadkowo i to było szczęście fajfokloka! oni nie przyjechali na bombach, dopiero bomby włączyli jak zauważyli, że typ leży, być może nawet ta jego dziunia pomachała łapkami
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-08-24, 22:49 2
Blablablahdkdkzkzks napisał/a:

Czemu biali ludzie też nie noszą noży ?
We wszystkich tego typu filmikach widzimy noże tylko w rękach czarnuchów.
Biali ludzie w UK to cioty i frajerzy.



O kurwa ale kryterium bycia ciotą i frajerem. Na "tego typu filmikach" widać przygłupów z dna społecznego. Jak już sobie spierdolę życie tak że bardziej nie można to pewnie też będę miał wyjebane że mnie filmują jak kogoś próbuję zakosować, LOL.
Ta okolica to jest Winson Green, skrzyżowanie City Rd i Dudley Rd. Jedno z najgorszych gett w tym mieście, poważnie. Normalni ludzie tam się nie kręcą nocą z dzieckiem w wózku. Tych białasów pewnie miasto osiedliło gdzieś w pobliżu ale po co łazili przez ten syf? Może dziecko było chore i szli z nim ze szpitala do domu? Chyba bym odżałował kilka £ i jednak wziął taksówkę na ich miejscu...
Zgłoś
Avatar
qhash 2024-08-24, 22:53 2
czarne ścierwo to utylizacji, jak ja ich nienawidzę
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-08-24, 22:55 2
Zarejestruj napisał/a:

Mam nadzieje, że to wszystko doprowadzi do wojny domowej a Angli i bedzie duzo nowego materialu na sadolu



...do wojny biało-beżowej. Z tym, że może się okazać, że beżowiątka mają więcej arsenału na ostre kapiszony plus zlewaciały rząd po swojej stronie.
Zgłoś
Avatar
mama11 2024-08-24, 23:00 2
Każda kurwa z kosa kula w łeb . Jebane psy czekam aż mi się to przydazy
Zgłoś
Avatar
ludogator 2024-08-24, 23:06 2
batiz napisał/a:

Wnioskuje, żeby w Anglii przywrócono karę śmierci: krzesło elektryczne, stryczek albo gilotyna
Oczywiście egzekucje muszą być publiczne, żeby kolorowe społeczeństwo widziało ...



Lepiej stosować kary będące w zgodzie z kulturą kraju pochodzenia sprawcy. Anglicy ściągaliby do kraju zużyte opony
Zgłoś
Avatar
Evil21 2024-08-24, 23:19 3
Anglia już oddała Polsce złoto, które ukradli podczas II Wojny Światowej, czy jeszcze trzeba poczekać?

Kiedyś wszyscy chcieli na zachód i marzyli o tym żeby w Polsce było jak na zachodzie. Teraz to ja się cieszę że w Polsce nie jest jak na zachodzie. Ciekawe tylko jak długo.

Karma do nich wróciła hehe
Zgłoś
Avatar
Radbug 2024-08-24, 23:21 4
Czarni i Araby juz się nawet nie pierdolą. Na luzaku zaczynaja zabijać rdzennych mieszkańców wysp, przy 100% pozwoleniu aktualnych lewicowych władz. Jakiś miesiąc temu te 3 małolaty, dzisiaj to. A to tylko 2 glośne przypadki które nagrano i przebiły się do mainstreamu. Ile jest takich o których nikt nie mówi?

Nie jest mi ich szkoda. Przypomnę, że całkiem niedawno wygrała lewica z REKORDOWYM wynikiem. Sami chcieli.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie