18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Kilka dni temu na kanale YouTube działu rekrutacji brytyjskiej armii dodano filmiki kręcone w technice 360 stopni, które pokazują operacje wojskowe oczami żołnierza.









W sumie nie wiem co tu więcej napisać, mi się spodobało, mam nadzieję, że i wam przypadnie do gustu. Aha no i to jest mój pierwszy temat, więc nie hejtujcie tak mocno.
Zgłoś
Avatar
FrasQs 2016-01-28, 19:07 4
A gdzie treningi zrzucania ulotek z samolotów?
Zgłoś
Avatar
lobominator 2016-01-28, 20:01
Widziałem to wczoraj i słabe to. Gdyby to było nagranie z prawdziwej akcji to co innego, a tak to czujesz się jakbyś grał w kolejnego nudnego BF-a. Na Oculusa to by było fajne, a tak to słabiutko.
Zgłoś
Avatar
K................i 2016-01-29, 4:07
thetmtmt napisał/a:

Aha no i to jest mój pierwszy temat



Przed owym postem było 'thetmtmt - zawsze dziewica' jak mniemam?
A tu dziś - bolcowanko
Zgłoś
Avatar
olik110 2016-01-29, 14:27
słabe jak Najman
Zgłoś
Avatar
Forczman 2016-01-29, 14:53 1
Na chuj im ta armia, skoro nie potrafią nawet własnego społeczeństwa uchronić przed dzikusami z Afryki we własnym państwie?
Zgłoś
Avatar
yebut 2016-01-29, 15:09
Chujowe już lepiej odpalić sobie Project reality lub arme 3
Zgłoś
Avatar
bigbadwolf 2016-01-29, 15:15
To ci sami co nie ćwiczyli, bo było za zimno?
Zgłoś
Avatar
strangelove 2016-01-29, 15:44
No i taki typek 18-19 lat grający całe życie w bf i cod, myśli sobie, że to takie zajebiste być żołnierzem. Otumaniony reklamówkami z tv (brytole wydają w chuj kasy na rekrutację i filmiki są zawsze pierwszej klasy) zaciąga się do armii, a kilkanaście miesięcy później leżąc w szpitalu z nogą ujebaną przez IED, zastanawia się czy przegapił ten moment w filmiku gdzie pokazywali jak naprawdę wygląda wojna.
Zgłoś
Avatar
Nabukudurriusur 2016-01-29, 15:57
Jakby kogoś interesowałoby to ostatni filmik jest nakręcony w okolicach szczytu Snowdon w Wielkiej Brytanii, miałem okazje być tam na spacerku i żadne to wyzwanie, spokojna trasa z pięknymi widokami.
Zgłoś
Avatar
Krzak21 2016-01-29, 16:05
Chuj im z tego jak ich ciapki od środka rozpierdolą
Zgłoś
Avatar
t................g 2016-01-29, 16:32
strangelove napisał/a:

No i taki typek 18-19 lat grający całe życie w bf i cod, myśli sobie, że to takie zajebiste być żołnierzem. Otumaniony reklamówkami z tv (brytole wydają w chuj kasy na rekrutację i filmiki są zawsze pierwszej klasy) zaciąga się do armii, a kilkanaście miesięcy później leżąc w szpitalu z nogą ujebaną przez IED, zastanawia się czy przegapił ten moment w filmiku gdzie pokazywali jak naprawdę wygląda wojna.



Idąc do wojska dostaje w dupę, tym bardziej trafiając na front do Afganistanu przestaje być pizdą i mało wazne jest co robił wczesniej. Wbrew propagandzie odsetek rannych i zabitych jest stosunkowo mały i statystycznie znacznie więcej osób zostaje poszkodowanych w wyniku róznych wypadków w cywilu. Poza tym na zachodzie pomoc dla tych żołnierzy wygląda o wiele lepiej niż u nas, a co do spotów reklamowych to tez nie widzę tu nic nienormalnego tak się przyciąga ochotników, przecież jak mu nie podpasuje to może zrezygnować.
Zgłoś
Avatar
bli3 2016-01-29, 16:43 1
Brytyjska armia to tylko trenować ładnie do kamery umie.
W boju byliby zaraz za francuzami.
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2016-01-29, 22:12
niech ogarną najpierw wojnę domową
Zgłoś