18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
głodny_toster 2013-08-10, 17:35 3
conchis napisał/a:

@dziobak ty cioto jak śmiesz kompromitować białe kobiety. ty cioto.



Mam nadzieję, że to jest sarkazm, bo co jak co, ale Dziobak gada równo niczym swojski chłop i w 99% przypadków ma rację

A tobie radzę nie walić już tyle konia do photoszopowych zdjątek i nie wmawiać ludziom, że jpg to imię twojej dziewczyny.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-08-10, 17:36 1
a dam piwo za nick.

Co do Watson (?) tej od Pottera, to jakoś nigdy za nią nie szalałem.. teraz może się wyrobiła trochę i może być.. nie liczna bardziej znana aktorka która jest ruchable i jest młodsza ode mnie
Zgłoś
Avatar
KANIBAL22 2013-08-10, 17:42 2
kurwa mam wrażenie że nawet ja jestem ładniejszy od niektórych
Zgłoś
Avatar
M................f 2013-08-10, 18:39 3
Co do tych Azjatek to nie licząc 2 ostatnich zdjęć to resztę bym posunął Kto wybredny ten nie rucha.
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-08-10, 20:28 2
Ładnie brzydka i brzydko ładna.

Ale tak czy siak nie zmienia to faktu że to ryżozwierz'ka
Zgłoś
Avatar
I................o 2013-08-10, 21:40
Sie kurwa spieracie o byle gówno, przecia wiadomo, że baby malują mordy bo brzydkie są. I te żółte, zielone, białeczy niebieskie, wszystko jeden rodzaj. Baby już takie są. Tu se żebro wytną, tu cycka z sylikonu wsadzą, a tam z kolei brwi wyrwą i na nowo namalują. Tak czy inaczej podsumowując, z czy bez makijażu, ruchałbym.
Zgłoś
Avatar
M................e 2013-08-11, 0:30
kurwa... ale to brzydkie.
może gdyby się nie odzywało, byłoby lepiej.

co do kogoś tam na górze - taka moda na "look" w tych krajach azjatyckich. makijaż niektóre dziewczyny może zmienić diametralnie.
Zgłoś
Avatar
ringus 2013-08-11, 17:46 1
Zgłoś
Avatar
solight 2013-08-11, 19:27
lordmegatron napisał/a:

Brzydka. One są wszystkie brzydkie. Ta ich charakterystyczna, azjatycka uroda to parszywe kłamstwo (zresztą wszyscy o tym dobrze wiedzą). Tym, co żyją w nieświadomości dobrze radzę przestać jarać się skośnookimi laleczkami i pomyśleć o zdrowych, naturalnie pięknych kobietach.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I na poprawę zepsutego humoru, bo na to na górze ciężko patrzeć

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam



Nie skomentuje ostatniej foto... chuju.
Zgłoś