18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
film przedstawia budowę modelu czołgu BT-2 samemu, nie jest to model z gotowymi częściami, lecz od początku do końca zbudowany samemu.

filmik zdobył główną nagrodę w konkursie na zrobienie własnego modelu czołgu z World of tanks.
dla ciekawych reszta nagrodzonych worldoftanks.eu/news/2766-build-tank-model-contest-results-pl/
Zgłoś
Avatar
Tristan88 2012-06-15, 1:35 2
Tylko dlatego zdobył nagrodę że to ruski czołg i ryski player.
Zgłoś
Avatar
metal15 2012-06-15, 1:38
pięknie wykonany projekt - słusznie pierwsze miejsce , bo reszta to w większości kartonówki

pewnie wielu sadoli nakurwia w WoT'a
gdyby ktoś chętny kiedyś do plutka/kompani to zostawiam nick - DodgeCharger
Zgłoś
Avatar
Dalione 2012-06-15, 12:19 8
Miał pomysł i chęci

W sumie ten z tektury też nie taki zły:

Zgłoś
Avatar
CongoBongo 2012-06-15, 12:25
Drugie miejsce zajął polak ;d
Zgłoś
Avatar
byo18 2012-06-15, 12:31 1
Gdybym ja miał czas... Jebana sesja :/
Zgłoś
Avatar
grzeczysławkolano 2012-06-15, 12:47
Ja czekam na wydanie World of Warplanes, albo chociaż na klucz do bety. Mam nadzieję, że nie spierdolą i będzie grało się równie przyjemnie co w WOTa
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-06-15, 13:05
Podziwiam takich ludzi , bo jest to ogromna i żmudna praca przy zrobieniu i dopasowaniu każdego elementu
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2012-06-15, 13:09
Tristan88 napisał/a:

Tylko dlatego zdobył nagrodę że to ruski czołg i ryski player.



Dokładnie.

Model z tektury jest dużo lepiej odwzorowany, bardziej szczegółowy i przede wszystkim ładniejszy. Pamiętajmy, że to nie ma być zabawka do piasku, więc nie ważne z czego jest a jak wygląda, a ten tekturowy z filmiku w komentarzu wygląda o niebo lepiej.

Grałem trochę w wota ale zrezygnowałem, gierka sama w sobie fajna i ciekawa, ale wargaming zrobił coś czego nie potrafi szanować. Bum na kasę tak samo jak warplanes.. Dynamiki nawet w wot jest więcej co jest dość zaskakujące. Negatywnie.

Nigdy więcej gier spod bandery wargaming

.. Gąsienice z łańcucha rowerowego, bitch please...
Zgłoś
Avatar
c................l 2012-06-15, 13:17
sie napracował ale dzięki takim ludziom mogę nakurwiać w tą piękną grę
Zgłoś
Avatar
SpermaSzatana 2012-06-15, 13:22 1
zgroza199 napisał/a:

film przedstawia budowę modelu czołgu BT-2 samemu, nie jest to model z gotowymi częściami, lecz od początku do końca zbudowany samemu.



Nie obrażaj, proszę ja Ciebie, modelarstwa...
Zgłoś
Avatar
zgroza199 2012-06-15, 13:31
właściwie to t29 zrobiony przez polaka podobał mi się nawet trochę bardziej, ale wstawiłem ten bo skoro wygrał to pomyślałem że przypadnie wam do gustu
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2012-06-15, 14:00
@grzeczysławkolano dostałem się do zamkniętej bety WoWP. Całkiem fajny, lekkie lagi i ciężko się celuje, ale jak go postawią na takich serwerach jak WoT i ułatwią celowanie to będzie moc.
Zgłoś
Avatar
andreez91 2012-06-15, 14:41
muzyczka z drugiego filmiku nie wiedzieć czemu kojarzy mi sie z 2 girls 1 cup :/
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-06-15, 14:49 2
Tak się robi gąsienice:

A tak wnętrze:

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie