18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Halman 2020-12-05, 14:30 5
lubie takie akcje gdy ciężki sprzęt wymyka sie spod kontroli i niewiadomo wtedy gdzie spierdalać...
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2020-12-05, 14:49 2
przyjechał na przegląd podwozia.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2020-12-05, 14:49 5
Zero rusztowań, zero betoniarek, żadnego dźwigu typu żuraw bo ten to raczej do zdjęcia czegoś ciężkiego na cito.
Ciekawe co się buduje nożycami do rozbiórek.
Zgłoś
Avatar
Warystor 2020-12-05, 14:50
Dlaczego nikt nie łapał za przedni zderzak?
Zgłoś
Avatar
Radbug 2020-12-05, 15:00 1
Zawsze mnie ciekawiło kto sprzątnie największy dźwig świata jak w nim się coś spierdoli.
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2020-12-05, 15:19 7
Radbug napisał/a:

Zawsze mnie ciekawiło kto sprzątnie największy dźwig świata jak w nim się coś spierdoli.



Śląscy złomiarze.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2020-12-05, 15:45 1
Radbug napisał/a:

Zawsze mnie ciekawiło kto sprzątnie największy dźwig świata jak w nim się coś spierdoli.



To akurat nie jest największy dźwig samojezdny poruszający się nie na szynach ale największe takie pojazdy są modułowe składane na miejscu budowy, więc usuwanie takowego zachodzi po kawałku/module.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-12-05, 17:41 1
I tacy inżynierowie pracują np. dla Airbusa czy boeinga
Zgłoś
Avatar
contracts 2020-12-05, 18:10 1
Wygląda jakby chciał powiedzieć "JEZU UFAM TOBIE"
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-12-05, 18:45 2
Ta ciężarówka wygląda jak ten zwierzak

Zgłoś
Avatar
Rutik 2020-12-05, 20:54 2
To jest mobilny żuraw wieżowy. Wybierany przy realizacji projektów, w których waga podnoszonych elementów nie przekracza 3 ton, a promień pracy żurawia wynosi do 60 metrów. W tym przypadku możliwość podnoszenia elementu znajdującego się za budynkiem musiała być ograniczona, dlatego wybrano ten typ żurawia. Przyczyną wypadku mógł być najzwyczajniej w swiecie nieutwardzony grunt pod podporami. Zabezpieczenia przeciążenia nie pozwoliłyby na operację podnoszenia w tak zaawansowanym technologicznie żurawiu, dlatego wątpię, że to mogło być przyczyną tego co właśnie obejrzeliśmy.
Zgłoś
Avatar
razak 2020-12-05, 21:15 4
Rutik napisał/a:

To jest mobilny żuraw wieżowy. Wybierany przy realizacji projektów, w których waga podnoszonych elementów nie przekracza 3 ton, a promień pracy żurawia wynosi do 60 metrów. W tym przypadku możliwość podnoszenia elementu znajdującego się za budynkiem musiała być ograniczona, dlatego wybrano ten typ żurawia. Przyczyną wypadku mógł być najzwyczajniej w swiecie nieutwardzony grunt pod podporami. Zabezpieczenia przeciążenia nie pozwoliłyby na operację podnoszenia w tak zaawansowanym technologicznie żurawiu, dlatego wątpię, że to mogło być przyczyną tego co właśnie obejrzeliśmy.



co Ty pierdolisz człowieku. Widzisz na tym filmiku by tylnie łapy sie zapadły ?? Nie bo sie nie zapadły. Widać natomiast, że się ŁAMIĄ czyli było wystarczająco twardo. Złe ustawienie dźwigu + BARDZO możliwe przeładowanie haka + chujowy operator. Twoje filozofie wciskaj sobie dzieciakom na yt

Tak jestem ekspertem.
Zgłoś
Avatar
Rutik 2020-12-05, 21:31 1
razak napisał/a:

Widać natomiast, że się ŁAMIĄ czyli było wystarczająco twardo. Złe ustawienie dźwigu + BARDZO możliwe przeładowanie haka + chujowy operator



Ty ekspert, jakie złe ustawienie dźwigu? O czym ty piszesz? Jakie przeładowanie haka i hujowy operator? W dźwigu za grube bańki nie przeładujesz haka a wątpię zeby firma dała taki sprzęt pod opiekę jakiemuś kolesiowi bez odpowiednich umiejetnosci. Napisałem że przyczyną mógł być a nie że jest nieutwardzony grunt, ale twoje wypociny to już jest poezja.
Zgłoś
Avatar
htr83 2020-12-05, 22:05 1
ja pierdole czy tam po prawej stoi jakiś koleś?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie