18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31

tak sobie radzi brazylijska policja...

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2023-12-14, 10:32 ]
Flodzia napisał/a:

Trochę info o akcji - tłumaczone translatorem



Cytat:

W środę rano (13 grudnia) w Sarandi na północy Parany doszło do dramatycznej sytuacji, gdzie mężczyzna, który nie pogodził się z zakończeniem związku z byłą żoną, wziął własnego syna jako zakładnika. Niestety, podejrzany zginął podczas akcji Miejskiej Straży Cywilnej.

Z informacji wynika, że ​​do GCM wezwano po otrzymaniu informacji, że mężczyzna przetrzymuje dziecko w prywatnym więzieniu w domu jednorodzinnym. Strażnicy postanowili wtargnąć do domu i po wejściu do jednego z pomieszczeń zastali podejrzanego leżącego na łóżku z nożem przy szyi własnego syna.

W obliczu tej strasznej sytuacji strażnicy zareagowali rozstrzelaniem podejrzanego, zapewniając uwolnienie zakładnika. Wezwano Samu, który szybko przybył na miejsce zdarzenia, lecz mężczyzna już nie żył.

Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2023-12-14, 18:10
Widać ze pomocni przychodzą do domu i pomagają zasnąć.
Zgłoś
Avatar
spawarka_inwertorowa 2023-12-14, 20:28
nasze psy wszystkie powinny miec kamery obowiazkowe, zaczyna sluzbe pobiera naladowana kamere, kwituje, wlacza ja, nie ma mozliwosci jej wylaczenia, wylaczyc ja moze tylk po koncu sluzby ktos upowazniony i odpowiedzialny za to , oddaje, kwituje , itp
Zgłoś
Avatar
Artrac 2023-12-16, 5:09
Co są jebani ostrzelani...
Zgłoś