18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Od autora przetłumaczone-"siedzieliśmy spokojnie przy altance muzyka grała cicho nagle podeszło 7-10 pijanych Polaków spytali sie "ukrainiec?" Odpowiedzieliśmy "tak" dostaliśmy trzy mocne ciosy, ukradli również głośnik JBL.







Zgłoś
Avatar
żmij Dzisiaj 8:49 5


Najpierw "podaj rękę upainie", a jak ktoś już poda- to pretensje!
Zgłoś
Avatar
sberek38 Dzisiaj 8:55 28
Gruzini go pobili, jak czuje się tu zagrożony to niech wypiierdalaaa .
Zgłoś
Avatar
yellow87 Dzisiaj 8:59 15
Starykoniokrad napisał/a:

Brawoo😊😊😊



Brawo bo najebane sebixy sprały kogoś bez powodu? Szkoda że tobie przy okazji wpierdolu nie spuścili.
Zgłoś
Avatar
Soldat Dzisiaj 9:01 19
No i chuj z nimi
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik Dzisiaj 9:11 89
Bluxii napisał/a:

siedzieliśmy spokojnie przy altance muzyka grała cicho



Jak zwykle ukry niewinne... Ja już nie raz słyszałem tą ich cichą muzykę...

Zapewne było tak : Napierdalali te swoje wycia z głośnika na maksa, podeszli Polacy by przyciszyli. ukry zaczęły pyskować zamiast to zrobić i wypierdalać = efekt widać na filmiku.

Ta wersja jest najbardziej prawdopodobna bo ukr zwoje gorzkie żale zaczyna od tego że muzyka cicho grała.... taaaa...

I to był powód że wszystkich ludzi w okolicy po nocy wkurwiali rozjebaną muzą, a sebki ich tylko wyjaśnili...

Dodatkowo za tym przemawia to że sebki zajebały im głośnik (by ludziom dali spać) bo gdyby chcieli ich skroić to zabrali by im telefony( ten co nagrywa). A tu ewidentnie zajebali tylko głośniki bo chodziło o zakłócanie ciszy nocnej przez młodych ukrów.

To można wywnioskować z kontekstu tego zajścia. To jest moja wersja, mogę się mylić ale jest to dla mnie najbardziej wiarygodne na tą chwilę.

Nie pochwalam ale rozumiem
Zgłoś
Avatar
Kormork Dzisiaj 9:18 6
Tu widać po obu stronach spotkały się najebane sebixy(jedna strona to na pewno ukr a druga podobno cebulaki) choć jakoś nie wezwali policji wiec pewnie świętoszkami to nie są.
Zgłoś
Avatar
Inohizo1 Dzisiaj 9:18 12
Dobrze jak oni napierdalają młodych to ok? Walić ich na dziure i tyle
Zgłoś
Avatar
allah_srallah Dzisiaj 9:34 18
Coś pięknego 👍
Zgłoś
Avatar
zajac1190 Dzisiaj 9:35 11
Jak wam tak źle u nas to wracaj do siebie jesteś tam potrzebny!
Zgłoś
Avatar
Ustanack Dzisiaj 9:36 12
Zapraszamy WYPIERDALAĆ
Zgłoś
Avatar
zajac1190 Dzisiaj 9:36 29
yellow87 napisał/a:

Brawo bo najebane sebixy sprały kogoś bez powodu? Szkoda że tobie przy okazji wpierdolu nie spuścili.



Idź walczyć o prawa uchodźców na granicę białoruską a nie tu nas na sadisticu wkurwiasz
Zgłoś
Avatar
Markosz__ Dzisiaj 9:47 11
Za darmo po pizdziecach nie dostali 🤣
Zgłoś
Avatar
MansoN Dzisiaj 9:47 24
yellow87 napisał/a:

Brawo bo najebane sebixy sprały kogoś bez powodu? Szkoda że tobie przy okazji wpierdolu nie spuścili.



A skąd wiesz, że bez powodu? Zresztą sam język upadliński to już jest powód… szkoda, że mnie tam nie było, jeszcze bym poprawił.
Zgłoś
Avatar
Abccba Dzisiaj 10:08 10
yellow87 napisał/a:

Brawo bo najebane sebixy sprały kogoś bez powodu? Szkoda że tobie przy okazji wpierdolu nie spuścili.



Jak się odzywasz to nie zapomnij ukraińskiego chuja wyciągnąć z buzi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie