18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Od autora przetłumaczone-"siedzieliśmy spokojnie przy altance muzyka grała cicho nagle podeszło 7-10 pijanych Polaków spytali sie "ukrainiec?" Odpowiedzieliśmy "tak" dostaliśmy trzy mocne ciosy, ukradli również głośnik JBL.







Zgłoś
Avatar
AdrianoItaliano Dzisiaj 10:08 7
Dobrze lać te kurwy
Zgłoś
Avatar
LLime Dzisiaj 10:09 11
No tak, po samych ryjach widać jakie to niewiniątka..
Zgłoś
Avatar
AdrianoItaliano Dzisiaj 10:10 3
@yellow87: za darmo ty możesz lewusie dostac
Zgłoś
Avatar
BambiPMT Dzisiaj 10:10 11
Po mordach widać, że na pewno muzyka grała cicho.
Zgłoś
Avatar
rafal560 Dzisiaj 10:13 10
O ja pierdole!.Jak bardzo mnie to cieszy ❤️

[ Dodano: 2024-10-01, 10:16 ]
yellow87 napisał/a:

Brawo bo najebane sebixy sprały kogoś bez powodu? Szkoda że tobie przy okazji wpierdolu nie spuścili.



Uu widać, zabolało. Broń swojego chłopaka z Upadliny. Skandując nie zapomnij jego chuja z ust wyciągnąć 😀
Zgłoś
Avatar
pytolsky Dzisiaj 10:20 2
Kogucik_Bałamucik napisał/a:


Ta wersja jest najbardziej prawdopodobna(...) To jest moja wersja, mogę się mylić ale jest to dla mnie najbardziej wiarygodne na tą chwilę.



Najbardziej prawdopodobne jest to, że pijane p0lackie sebixy potrzebowały dla odmiany powodu, żeby się z kimś napierdalać? W dodatku ich okradli, wiec to na pewno same uczciwe chłopaki były. To ja mam nadzieję, że jak jakieś karki będą ci chciały spuścić wpierdol w kilku na ulicy za zbyt krzywe spojrzenie to też będziesz taki prawilny i po pały nie będziesz wolał. Jebana polska husaria kontynuuje tradycje przodków i z zaskoczenia atakuje mniej licznego wroga.
Zgłoś
Avatar
Nancy83 Dzisiaj 10:20 4
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Jak zwykle ukry niewinne... Ja już nie raz słyszałem tą ich cichą muzykę...
Zapewne było tak : Napierdalali te swoje wycia z głośnika na maksa, podeszli Polacy by przyciszyli. ukry zaczęły pyskować zamiast to zrobić i wypierdalać = efekt widać na filmiku.
Ta wersja jest najbardziej prawdopodobna bo ukr zwoje gorzkie żale zaczyna od tego że muzyka cicho grała.... taaaa...
I to był powód że wszystkich ludzi w okolicy po nocy wkurwiali rozjebaną muzą, a sebki ich tylko wyjaśnili...
Dodatkowo za tym przemawia to że sebki zajebały im głośnik (by ludziom dali spać) bo gdyby chcieli ich skroić to zabrali by im telefony( ten co nagrywa). A tu ewidentnie zajebali tylko głośniki bo chodziło o zakłócanie ciszy nocnej przez młodych ukrów.
To można wywnioskować z kontekstu tego zajścia. To jest moja wersja, mogę się mylić ale jest to dla mnie najbardziej wiarygodne na tą chwilę.
Nie pochwalam ale rozumiem



Sprawdził byś się w wywiadzie
Zgłoś
Avatar
GeorgeHarvey1 Dzisiaj 10:23 10
Zgłoś
Avatar
Carolina_Reaper Dzisiaj 10:29 9
yellow87 napisał/a:

Brawo bo najebane sebixy sprały kogoś bez powodu? Szkoda że tobie przy okazji wpierdolu nie spuścili.



Może u Ciebie tak nie ma ale uwierz że ukry rządzą się wszędzie gdzie się pojawia gdyby nie takie sytuacje (gdzie Polak atakuje) to by nas dawno nożami cieli, historia toczy się kołem Ci co reagują w czas albo myślą za całą ciemną masę zawsze byli obrażani.
Zapytaj się ukrów o Wołyń odpowiedzą Ci: „aaaaa na czyjej ziemi wtedy byli Polacy?” Wiem bo sam to słyszałem. Więc nie pierdol głupot bo masz teraz „ok” w życiu ale jak zmądrzejesz to sam postawisz piwo.
Zgłoś
Avatar
rafal560 Dzisiaj 10:29 12
pytolsky napisał/a:

Najbardziej prawdopodobne jest to, że pijane p0lackie sebixy potrzebowały dla odmiany powodu, żeby się z kimś napierdalać? W dodatku ich okradli, wiec to na pewno same uczciwe chłopaki były. To ja mam nadzieję, że jak jakieś karki będą ci chciały spuścić wpierdol w kilku na ulicy za zbyt krzywe spojrzenie to też będziesz taki prawilny i po pały nie będziesz wolał. Jebana polska husaria kontynuuje tradycje przodków i z zaskoczenia atakuje mniej licznego wroga.



Kolejny który nie wyciągnął ukrofaszystowskiego chuja z ust 😀 Wolę być napierdalany przez polskich sebixów niż przez ukrofaszystowskich przybłędów (Bo tak niedługo będzie, oni mają znać swoje miejsce w szeregu). A jeśli powiesz, że jestem pojebany, to zobacz co się dzieje na zachodzie. U nas za kilka lat będzie to samo 🥳 Po za tym, jeśli plujesz na swój naród to wypierdalaj. A pfu 😎
Zgłoś
Avatar
tu_przemek Dzisiaj 10:53 2
Ile nienawiści do Ukraińców wśród tutejszych użytkowników. Zawsze mnie to fascynowało. Zabrali wam pracę na zmywakach, w fabrykach, socjale, kartki na jedzenie, czy śpią z waszymi konkubinami na melinach, że tyle w was złości?

Dla radzącego sobie, znającego swoją wartość, dorosłego człowieka, nie są oni jakimś przesadnym zagrożeniem czy konkurencją. Na pewno nie większym niż inni pracujący ludzie.
Zgłoś
Avatar
Prosty Dzisiaj 10:55 3
I bardzo dobrze, jebać to scierwo i niech wypierdalają do siebie.
Zgłoś
Avatar
CiapaTy_dydol Dzisiaj 10:56 4
tu_przemek napisał/a:

Ile nienawiści do Ukraińców wśród tutejszych użytkowników. Zawsze mnie to fascynowało. Zabrali wam pracę na zmywakach, w fabrykach, socjale, kartki na jedzenie, czy śpią z waszymi konkubinami na melinach, że tyle w was złości?
Dla radzącego sobie, znającego swoją wartość, dorosłego człowieka, nie są oni jakimś przesadnym zagrożeniem czy konkurencją. Na pewno nie większym niż inni pracujący ludzie.



[ Dodano: 2024-10-01, 11:01 ]
Widac, że chuja się orientujesz co się dzieje wokół ciebie. Ten syf zaczyna się panoszyć po ulicach i przesadnie wykozystywac nasza gościnność. Przyjdzie czas, że i ciebie zaczepi grupa ukraincow na ulicy, może wtedy oprzytomniejesz.
Zgłoś
Avatar
UPAdlina Dzisiaj 11:01 10
Polaków już to jebane "szo, szo. szo" na ulicach po prostu wkurwia. I mają rację, bo często gęsto swołoczanie z Dzikich Pól zachowują się u nas w Polsce jakby byli na wakacjach! I w sumie są niektórzy przyjechali tu bo mają bogatych starych i na mięso armatnie są za drodzy, a jeszcze inni przyjechali tu w ramach "operacja specjalna" Putina. Ktoś powie że pierdolę. Może tak może nie. Ale niech odpowie sobie i mi na pytanie takie. Po otwarciu granic na UPAdliniaków ilu z nich zostało prześwietlonych na granicy przez nasze służby - służby które i tak są rozjebane przez obce agentury, w tym i UPAdlińską - a ilu przeszło sobie na luzie, znalazła zatrudnienie nawet jako cieć na Marywilskiej lub innym dobrze palnym miejscy? Ilu w wiozło broń i po co ją do Polski w wiozło ??? Ostatnio latał UPAdliniak z bronią w Warszawie: i.pl/ukrainiec-z-bronia-przy-ulicy-kochanowskiego-w-warszawie-kontrter...

Niech wypierdalają na Dzikie Pola, tam jest ich miejsce i tam powinno zostać zgruwowane całe to banderwoskie ścierwo.
Zresztą niech oni otworzą oczy i w końcu dostrzegą że ich największym wrogiem to są oligarchowie i żydy.
żydzi-komik w sweterku ich tam dobrze wyruchał, obecnie nie legalnie piastuje tam prezydenturę.
A zydki już dawno sobie nową żydzororlimę znaleźli w miasteczku Humań (ukr. Умань, Umań) do desantu jak rozkręcą z arabusami IIIwś

PASZLI W BUFFOOOR! Za ukrainku, za banderku i romanku, UON i za łUPA xD

suno.com/song/a1a8cf9f-5345-47cb-b30c-a8eaf299502d
suno.com/song/c42ea8d2-58c2-4aa9-833d-c223252e6a41

Zgłoś
Avatar
chochlikhero166 Dzisiaj 11:05 7
tu_przemek napisał/a:

Ile nienawiści do Ukraińców wśród tutejszych użytkowników. Zawsze mnie to fascynowało. Zabrali wam pracę na zmywakach, w fabrykach, socjale, kartki na jedzenie, czy śpią z waszymi konkubinami na melinach, że tyle w was złości?
Dla radzącego sobie, znającego swoją wartość, dorosłego człowieka, nie są oni jakimś przesadnym zagrożeniem czy konkurencją. Na pewno nie większym niż inni pracujący ludzie.



To po chuju masz fascynacje. Dla mnie olany menel czy inny śmieć też nie jest zagrożeniem, ani konkurencją. A jednak nie czułbym się komfortowo w takim towarzystwie. Masz jeszcze jakieś fascynacje, czy wyjaśniłem ci ładnie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie