18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
rockface123 2012-02-06, 16:26
obok kasy na dziwki powinna być kasa na leczenie się z AIDS ...
Zgłoś
Avatar
G................d 2012-02-06, 17:08 1
A gdzie kasa na WEED?
Zgłoś
Avatar
Stranuh 2012-02-06, 17:14
Ja bym połączył piwo i dziwki i zrobił z tego: "pleasure"
Zgłoś
Avatar
ffuunnkkyy 2012-02-06, 18:05
zauważyliście co na tych banknotach pisze?

to są stówki kwacha

tak pisze

kwachu ma swoje pieniądze teraz?
Zgłoś
Avatar
golip 2012-02-06, 18:26
@up
może upierdliwie ale "jest napisane".
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-02-07, 13:24
Kurwa co to za waluta? Dongi, że taka górka?!?!
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-07, 13:26
Żem chyba dzueś w pościr yo kiefyś zapodał.
Zgłoś
Avatar
stankry 2012-02-07, 14:25
ffuunnkkyy napisał/a:

zauważyliście co na tych banknotach pisze?

to są stówki kwacha

tak pisze

kwachu ma swoje pieniądze teraz?



Pisze? Co za kurwa matoł!
Następny analfabeta, który zaraz będzie wypisywał, że użył sarkazmu kurwa, nawet nie wiedząc co to znaczy.
Zgłoś
Avatar
darecki328 2012-02-07, 14:39 6
Stankry , popłacz się jeszcze kurwa że typ zrobił jebaną literówkę.
Zgłoś
Avatar
M................k 2012-02-07, 14:55
Toż to Kwachy z Zambii
Zgłoś
Avatar
stankry 2012-02-07, 15:35 1
darecki328 napisał/a:

Stankry , popłacz się jeszcze kurwa że typ zrobił jebaną literówkę.



Słabo policzyłeś - dwie. A to już nie pomyłka.

Nie wiem skąd pomysł, że się popłaczę. Sam taki tekst świadczy o tym, że pewnie jesteś jeszcze przed egzaminem gimnazjalnym. Zwyczajne mnie wkurwiają tak elementarne błENdy.

Jak Tobie nie przeszkadza - luz.

Brońmy galopującej degradacji.

Szacunek dla Ciebie za odwagę w obronie analfabetów. Chociaż z drugiej strony patrząc na sporą część wpisów w polskiej sieci możesz zyskać spore poparcie.
... może staniesz się swoistym liderem w tej wąskiej gałęzi.

Powodzenia
Zgłoś
Avatar
Cossmos 2012-02-07, 15:55
Polonisty jebane. Ileż można? Miej człowieku wbite w chuj to, że ktoś robi błąd. Czytam komentarz i czytam dalej, a jak jest błąd na błędzie, to i tak mam to gdzieś, jeśli wypowiedź miała sens i coś wniosła do tematu. A ty tylko pierdolisz, że "jest napisane a nie pisze" - a co to ma do zdjęcia, a chuj kogo obchodzi, że cię to boli?
A czekaj, niezbity argument na takie coś: "to pogwałcenie polskości, polskiego języka, kultury". Wielcy, kurwa, obrońcy narodu...
Zgłoś
Avatar
Sarkos 2012-02-07, 17:28 2
To zambijska waluta, 500 Kwacha to około 31zł, więc jakaś oszałamiająca kwota tam nie leży.

Nie no, jasne, pozwólmy się szerzyć analfabetyzmowi. Widzisz, jak mądry popełni błąd i ktoś zwróci mu uwagę, to będzie się starał więcej tego nie robić, a idiota albo nie będzie wiedział o co chodzi, albo będzie się oburzał, że ktoś zwrócił mu uwagę. Cała masa takich debilizmów jak: "wziąść", a czasem nawet "wzionść", "poszłem", "ubrać" zamiast "założyć" (można ubrać kogoś, ale buty to już założyć), "włanczać" i sporo innych, które nie przychodzą mi teraz do głowy. No ale jak słyszę, że polonistka z podstawówki tak mówi, to skąd potem dzieciaki mają wiedzieć.
Zgłoś
Avatar
Cossmos 2012-02-07, 18:16 1
Na początek może info z Wiki (bo przecież to jedyne, prawdziwe źródło wiedzy):
Analfabetyzm (gr. αναλφαβετος nieznający liter) – w rozumieniu potocznym, brak umiejętności pisania i czytania oraz wykonywania czterech podstawowych działań matematycznych.
Więc już na początek możesz sobie w dupę wsadzić teksty o szerzeniu się analfabetyzmu, bo mogę w pełni odpowiedzialnie powiedzieć, że nie rozumiesz znaczenia tego słowa.
Teraz pytanie: czy pisanie "ty pierdolony analfabeto, naucz się pisać ćwoku, pisze się "chuj" a nie "hój", pedale jebany", to faktycznie sposób na nauczenie/pouczenie kogoś właśnie w kategorii ortografii (pomijam stylistykę, bo to osobny, raczej trudniejszy temat i nie jeden "krypto-polonista" ma z tym problem)?
Teraz czas na głównego poprawiacza w tym "topicu". "Pisze? Co za kurwa matoł!" - kompletny rozpierdol w interpunkcji. Jeśli już chłopczyna używa wulgaryzmów, to w tym przypadku jak i w kolejnym zdaniu jego wypowiedzi powinno to wyglądać tak "Pisze? Co za, kurwa, matoł!" - jest różnica, no nie? Nie tylko w sposobie zapisu, ale przede wszystkim w odczytywaniu zdania.

Pewne jest jednak, że jeśli ktoś umyślnie wali błędy, to poprawianie go nie ma sensu, a zdarzają się ludzie, tudzież można to nazwać pokemonem, którzy mają gdzieś "ó", "ż", "ć", "ą" itd. i pisemnie gwałcą j. polski. Na to jednak nie ma rady - z parapetem nie wygrasz.

Nie piszę, że tego całkiem nie popieram, ale prowadzenie akcji "NIE dysortografom" w wulgarny i niedydaktyczny sposób nie da niczego.
Dziękuje, dobranoc.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie