18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:59
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Avatar
N................k 2015-07-07, 20:34 74
Z automatu chciałem przypierdolić dislike za reklamowy syf z yt... ale obejrzałem, wydajesz się być spoko. Łap piwko ode mnie i lajka jeśli ma Ci to jakkolwiek pomóc Powodzenia
Zgłoś
Avatar
JackQuack 2015-07-07, 20:42 12
NoFuk napisał/a:

Z automatu chciałem przypierdolić dislike za reklamowy syf z yt... ale obejrzałem, wydajesz się być spoko. Łap piwko ode mnie i lajka jeśli ma Ci to jakkolwiek pomóc Powodzenia



Wielkie dzięki! Zobaczymy jak społeczność Sadola zareaguje. Zależy mi na konstruktywnej krytyce.
Zgłoś
Avatar
kwasix 2015-07-07, 20:46 230
Trzeba mieć jaja żeby pokazać twarz na sadisticu i się do niej przyznać..
Zgłoś
Avatar
JackQuack 2015-07-07, 20:47 44
kwasix napisał/a:

Trzeba mieć jaja żeby pokazać twarz na sadisticu i się do niej przyznać..



I jeszcze do tego być rudym (na brodzie, no ale jednak).

No cóż, najwyraźniej jaja mam spore
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2015-07-07, 20:48 6
Miałem zhejterzyć na maksa by pławić się w wirtualnych piwerkach, ale jak to zrobić skoro gość robi coś konkretnego i w miarę ciekawego... Jak żyć Adminie?

PS. Po obejrzeniu jednego z jego filmików, przyznaje, że gościu ma zadatki na księcia dziwnej części youtuba.
Zgłoś
Avatar
JackQuack 2015-07-07, 20:52 2
Ronoaro napisał/a:

Miałem zhejterzyć na maksa by pławić się w wirtualnych piwerkach, ale jak to zrobić skoro gość robi coś konkretnego i w miarę ciekawego... Jak żyć Adminie?



Admin tydzień temu podobny post skasował, więc chyba shejcił . Z tym, że nie chodzi mi o promocję, a o szerzenie idei i poznawania opinii zwrotnej. A Sadistic jest siedliskiem najzimniej, a zarazem najlepiej patrzących ludzi w sieci
Zgłoś
Avatar
kwasix 2015-07-07, 20:52 1
@Jack
Napisz ile taki sprzęcik kosztuje może materiał informacyjny co warto kupić cena/jakość..
Zgłoś
Avatar
androgenius 2015-07-07, 20:54 2
Chuj, trzeba być ostatnią spierdoliną by się nie przyznać do błędnej oceny...obejrzę i zobaczymy, bo dostałeś ode mnie za "gejmery" z zasady ostatnio...mam nadzieję, że niezasłużenie...

Obejrzałem co nieco i wydaje się, że to kawał dobrej roboty. Z gierek co prawda wyrosłem niemal całkiem, ale w środowisku VR bym polatał

Więc pozostaje schylić łeb i się przyznać do błędnego hejtu, chociaż to w dużej mierze zasługa pedałów, którzy zalewają tu portal jebanymi CS-ami czy GTA i innym szlamem.
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2015-07-07, 20:59 3
Wydaje mi się, że to całe dreptanie w miejscu to taka zajawka na 10 min. Włączyłbym tą matę lub założyłbym te piloty na nogi tylko żeby zobaczyć jak to działa, ale pewnie i tak zostałbym przy klawiaturze i myszce. Chodzenie ma to do siebie, że każdy krok to kontrolowana utrata równowagi i bez przechylania się do przodu nie jesteś wstanie oddać tego uczucia. O wiele sensowniejszym rozwiązaniem są platformy do chodzenia ( takie jak np. youtube.com/watch?v=673LJCsRQi4 ). W domowych warunkach mógłbyś wykorzystać jakąś bieżnie, chociażby nawet z tymi pilotami, a już w ogóle zajebiście by było gdybyś samą bieżnie podłączył do gry.
Zgłoś
Avatar
JackQuack 2015-07-07, 21:01 8
Ptoon napisał/a:

Wydaje mi się, że to całe dreptanie w miejscu to taka zajawka na 10 min. Włączyłbym tą matę lub założyłbym te piloty ...



Taką bieżnię zamierzam zbudować do końca wakacji w formie budżetowego DIY dla każdego + kontaktuje się z firmami zewnętrznymi w celu dostania takiej bieżni do testów .

Faktycznie, jest to brakujące ogniwo do komfortowej rozgrywki - ale cały czas myślę nad czymś mniejszym a równie sprawnym
Zgłoś
Avatar
Destroyer 2015-07-07, 21:10 2
Dam piwko bo mnie zaciekawiłeś całokształtem. Przynajmniej coś robisz a nie to co większość sadoli, marszy freda na hardzie ;P
Zgłoś
Avatar
WhitePride666 2015-07-07, 21:39 2
Sub + Piwko, swoich trzeba wspierać chłopaki
Zgłoś
Avatar
T3nk3n 2015-07-07, 21:43 14
@JackQuack
Co sądzisz o dowcipach Bongmana?
Zgłoś
Avatar
t................x 2015-07-07, 21:45 8
Fajno fajno ale zgól bródkę bo trochę jak wardenga wyglądasz, a to nie jest komplement.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie