18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Bunt Stadionów.
mikEWrona • 2013-03-19, 22:34
Trailery dobrze zapowiadającego się filmu "Bunt Stadionów"
Może w końcu coś się ruszy

Trailer 1-


Trailer 2-


Jeśli ktoś ma zamiar tutaj wjeżdzać na kibiców, proszony jest o opuszczenie strony. Dziękujemy.
Zgłoś
Avatar
Liwinech 2013-03-20, 15:18
piwo ale tylko za podkład z Hemp Gru
Zgłoś
Avatar
Sister2291 2013-03-20, 17:02
Ja rozumiem kibicow ida na mecz chca zabierac dzieci kibicuja i wspieraja swoja ukochana druzyne, ale tych skurwysynow kiboli i takich kibicow jak sa ukazani na tych filmikach ktorzy ida na stadion sie ponapierdalac poprzepychac z policja i cwaniakowac w grupie to zeslalbym do radzieckich łagrow.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-03-20, 17:20
DUST DEVIL napisał/a:

@lapps

czyli wg Ciebie to nic, że demolują "krzesełka", bo drą ryja przeciwko obecnej władzy? Na dodatek, nawet jeśli obecny rząd jest zły, to i tak nie zmienia faktu, że gówno zmieniają. Zmiana jest wtedy, kiedy mamy własnych kandydatów, mamy jakiś plan jak zmienić kraj i mamy punkty programowe które chcemy zrealizować. A tu? Hołota... oj, przepraszam, kibice drą ryja, że "wojna, wojnaa" ale chuj z tego. Równie dobrze mógłbym zebrać 100 znajomych, ustawiać się co piątek pod pałacem kultury i wrzeszczeć jakieś postępowe hasełka i, tak jak wrzeszczenie na stadionach, tak i moja "inicjatywa" gówno by zmieniła, a w gazetach by tylko napisali, że jakieś oszołomy domagają się zmian.

Kibice piłkarscy, jak sama nazwa wskazuje powinni kibicować, a nie brać się za politykę, bo gówno o niej wiedzą i gówno zrobią. Tu mamy trailer jakichś pajaców, co dużo opowiadają jak ich policja biła, mamy sceny w kościele jacy to oni przykładni i mamy scenę jak policja ustawiła linię przeciwko motłochowi, który tytułuje się kibicami i wyszedł na ulicę zrobić rozróbę. Łatwo dopisywać hasełka, ale prawda jest taka, że gdyby kibice naprawdę chcieli coś zmienić, to by nie nazywali się kibicami.

Masz problemy z czytaniem, bo o kibolach napisałem tylko raz, a ty srasz jakbym napisał tekst typu: "każdy kibic to kibol i chuj".

Nie dziwię się, że media obsmarowują kibiców z błotem, bo stadion to jest kurwa stadion a nie wiec polityczny albo parlament i nie jest to miejsce do pokazywania swoich opcji politycznych i poglądów, a miejsce gdzie powinno się kibicować ulubionemu klubowi

Jak kibice tak chcą zmian i myślą, że naród ich poprze, to niech założą partię polityczną (Partia Kibiców?) i startują do rządu. Mają do tego pełne prawo i równe szanse jak każdy, bo co jak co, ale wybory w PL są prowadzone per excellence (szkoda tylko, że jak już naród przemówi i wybiorą nieudaczników, to od razu zaczyna się wrzask, że żyjemy w kraju w którym nic się nie da zmienić)

Na koniec powiem, że kibice to idioci, bo komuna to jest taki ciekawy system społeczny i ekonomiczny w którym nie ma czegoś takiego jak własność prywatna lub pieniądz, wszyscy są równi i wszystkie dobra należą do wszystkich. No ale cóż, kibice najwidoczniej nie chodzili na historię i nie wiedzą, że jedynym krajem który de facto zbliżył się do komuny
i to w bardzo makabryczny sposób, była Kambodża za Pol Pota...



Sam Twój avatar, podpis świadczą o tym kim jesteś
Monitoring i ochrona zwiększyła się tak, że już nie ma mowy o demolowaniu stadionów przynajmniej w wyższych ligach. Kibice nie boją się sprzeciwiać władzy, a jak niby mają zmienić rząd? Ma wejść jeden z drugim do Sejmu i powiedzieć, że to koniec, wszyscy posłowie, posłanki mają się zebrać do domu bo już nie będą zasiadać w Sejmie i powinni jeszcze ogłosić nowe wybory tak?
Skoro kibice piłkarscy nie powinni brać się za politykę to najpierw polityka nie powinna brać się za kibiców piłkarskich. Bo "zainteresowanie" polityką znikąd się nie wzięło.
Skoro tak się czepiasz kibiców "idiotów" to za panowania Pol Pota nie było takiego kraju jak Kambodża
Zgłoś
Avatar
Diral 2013-03-20, 18:39
No i znowu, najwięcej do powiedzenia mają Ci co nigdy na stadionie nie byli. No ale w końcu tu sami experci od wszystkiego.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-03-21, 0:45
EdmundKemper, No tu mnie masz, na śmierć zapomniałem, że ze Pol Pota to była Kampucza
Co do mojego avataru i sygnatury to raczej mają słaby związek z tym co tu piszę. Nie podoba mi się ten paradoks, że kibice zamiast kibicować biorą się za politykę. Solidarność w 1989 też się wzięła i chuj z tego wyszło, bo mieli de facto 2 kandydatów, z czego jeden był kapusiem bezpieki...

Nie zrozum mnie źle, szanuję ich zdanie i wolę zmian, ale uważam, że robienie plakatów i krzyczenie haseł typu "wojnaa" tylko ich ośmiesza. Nawet ten trailer zaprezentował ich jako ludzi pokroju "Kościół, Chonor, Saksy"...

Tak jak Popiełuszko i kościół gówno zmienili za PRL, tak jak górników i stoczniowców rozmazywano po chodnikach, tak i kibice nic nie zmienią i tylko będą niestety tracić reputacje i poparcie. Skoro chcą zmian, to niech zaczną organizować kampanie społeczne i niech edukują ciemny lud, bo teraz nie ma komuny i za 3(?) lata będą kolejne wybory i wszystko można diametralnie zmienić. Polska demokracja jest jedną z najczystszych i jeśli ktoś jest poważnym graczem, który dobrze się zapowiada i jest wiarygody (kibice twierdzą, że są) to niech próbują. Jestem tylko za. Ale jak na razie to widzę ich jako bandę krzykaczy którym się nic nie podoba, ale nie mają żadnych argumentów i, co ważniejsze, pomysłów na zmiany - ja chętnie bym posłuchał jak oni chcą uzdrowić Polskę, ale jak narazie to słyszę z ich strony tylko 4 rzeczy:
-Wyborcza i TVN kłamią (jakby Polsat i Uważam rze mówiły tylko prawdę
-Rząd jest do dupy
-Precz z komuną
-Policja nas bije

Jak zaczną mówić jak wyeliminować bezrobocie lub jaki skład powinien mieć rząd, to wtedy z szacunkiem będę oceniać ich pomysły. A jak narazie to są dla mnie malkontentami, którzy tylko wrzeszczą, ale nic nie robią.
Zgłoś
Avatar
lapps 2013-03-21, 3:46
DUST DEVIL napisał/a:

@lapps

czyli wg Ciebie to nic, że demolują "krzesełka", bo drą ryja przeciwko obecnej władzy? Na dodatek, nawet jeśli obecny rząd jest zły, to i tak nie zmienia faktu, że gówno zmieniają. Zmiana jest wtedy, kiedy mamy własnych kandydatów, mamy jakiś plan jak zmienić kraj i mamy punkty programowe które chcemy zrealizować. A tu? Hołota... oj, przepraszam, kibice drą ryja, że "wojna, wojnaa" ale chuj z tego. Równie dobrze mógłbym zebrać 100 znajomych, ustawiać się co piątek pod pałacem kultury i wrzeszczeć jakieś postępowe hasełka i, tak jak wrzeszczenie na stadionach, tak i moja "inicjatywa" gówno by zmieniła, a w gazetach by tylko napisali, że jakieś oszołomy domagają się zmian.

Kibice piłkarscy, jak sama nazwa wskazuje powinni kibicować, a nie brać się za politykę, bo gówno o niej wiedzą i gówno zrobią. Tu mamy trailer jakichś pajaców, co dużo opowiadają jak ich policja biła, mamy sceny w kościele jacy to oni przykładni i mamy scenę jak policja ustawiła linię przeciwko motłochowi, który tytułuje się kibicami i wyszedł na ulicę zrobić rozróbę. Łatwo dopisywać hasełka, ale prawda jest taka, że gdyby kibice naprawdę chcieli coś zmienić, to by nie nazywali się kibicami.

Masz problemy z czytaniem, bo o kibolach napisałem tylko raz, a ty srasz jakbym napisał tekst typu: "każdy kibic to kibol i chuj".

Nie dziwię się, że media obsmarowują kibiców z błotem, bo stadion to jest kurwa stadion a nie wiec polityczny albo parlament i nie jest to miejsce do pokazywania swoich opcji politycznych i poglądów, a miejsce gdzie powinno się kibicować ulubionemu klubowi

Jak kibice tak chcą zmian i myślą, że naród ich poprze, to niech założą partię polityczną (Partia Kibiców?) i startują do rządu. Mają do tego pełne prawo i równe szanse jak każdy, bo co jak co, ale wybory w PL są prowadzone per excellence (szkoda tylko, że jak już naród przemówi i wybiorą nieudaczników, to od razu zaczyna się wrzask, że żyjemy w kraju w którym nic się nie da zmienić)

Na koniec powiem, że kibice to idioci, bo komuna to jest taki ciekawy system społeczny i ekonomiczny w którym nie ma czegoś takiego jak własność prywatna lub pieniądz, wszyscy są równi i wszystkie dobra należą do wszystkich. No ale cóż, kibice najwidoczniej nie chodzili na historię i nie wiedzą, że jedynym krajem który de facto zbliżył się do komuny
i to w bardzo makabryczny sposób, była Kambodża za Pol Pota...



ta, moglbys zebrac 100 znajomych ale nie zbierzesz i tym sie roznicie. oni bez problemu moga zebrac tysiace jesli bedzie trzeba. z czego wiekszosc przyzwyczajona do walki.
ten wywod o kibolstwie byl kierowany do szerszej publicznosci nie tylko do ciebie.
a podazajac twoja ideologia to kibice sa od kibicowania, robotnicy od pracowania, lekarze od leczenia, strazacy od gaszenia, fachowcy od znania sie na roznych rzeczach, a od polityki sa tylko politycy. kopalnia czy stocznia to nie jest miejsce zeby strajkowac tylko pracowac, i niech nie nie wpierdalaja do polityki bo nie od tego sa. bylby z ciebie wzorowy koreanczyk polnocny.
i jak myslisz, ze jakakolwiek nowozalozona partia bez poparcia mediow ma szanse dostac sie do polskiej polityki to smieszny jestes.
i praktycznie kazda osoba w tym kraju jest idiota, bo ci powie, ze w polsce byl komunizm. a oni wszyscy maja prawa wyborcze i zaglosuja tak jak im doradzi autorytet = zakladanie nowej parti nic ci nie da, bo jak sie wypromujesz? zaglosuje na ciebie rodzina, znajomi, pare osob co przypadkiem trafi na twoja strone w internecie i tyle. gora 0.1 % jak dobrze to rozegrasz.
Zgłoś
Avatar
MADErrFAKErr 2013-03-21, 9:02
Jednak na sadolu towarzystwo ma swój rozum i nie wstrzykniesz im kitu o błogosławionych kibolach ...bo każdy wie ,że jak po pijaku wracasz przez miasto to masz duże szanse spotkania sie z kolegami w klubowych czapkach... nie potrzebują żadnego pretekstu na ulicy ,nie mówiąc już o stadionie...Więc jeżeli chcesz zaginać rzeczywistość to wypierdalaj....
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-03-21, 12:55
@lapps

W sumie masz dużo racji, ale sam przyznaj, że miło by było, gdyby kibice w końcu powiedzieli jak głosować i podać jakieś argumenty. Bo teraz to dużo krzyczą o zmianach, ale jakich zmianach konkretnie?
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-03-21, 15:12
DUST DEVIL napisał/a:

EdmundKemper, No tu mnie masz, na śmierć zapomniałem, że ze Pol Pota to była Kampucza
Co do mojego avataru i sygnatury to raczej mają słaby związek z tym co tu piszę. Nie podoba mi się ten paradoks, że kibice zamiast kibicować biorą się za politykę. Solidarność w 1989 też się wzięła i ch*j z tego wyszło, bo mieli de facto 2 kandydatów, z czego jeden był kapusiem bezpieki...

Nie zrozum mnie źle, szanuję ich zdanie i wolę zmian, ale uważam, że robienie plakatów i krzyczenie haseł typu "wojnaa" tylko ich ośmiesza. Nawet ten trailer zaprezentował ich jako ludzi pokroju "Kościół, Chonor, Saksy"...



No trochę na siłę przyczepienie się, ale jednak
Kibice wzięli się za politykę dlatego, że to najpierw polityka wzięła się za kibiców. Akurat Staruchowi z tą wojną chodziło bardziej o wojnę psychologiczną Zresztą to co później zrobili - przeszli w 5-6 osób ulicami Warszawy w eskorcie kilku tysięcy policjantów czekających na zamieszki było dosyć ośmieszające

DUST DEVIL napisał/a:

Tak jak Popiełuszko i kościół gówno zmienili za PRL, tak jak górników i stoczniowców rozmazywano po chodnikach, tak i kibice nic nie zmienią i tylko będą niestety tracić reputacje i poparcie. Skoro chcą zmian, to niech zaczną organizować kampanie społeczne i niech edukują ciemny lud, bo teraz nie ma komuny i za 3(?) lata będą kolejne wybory i wszystko można diametralnie zmienić. Polska demokracja jest jedną z najczystszych i jeśli ktoś jest poważnym graczem, który dobrze się zapowiada i jest wiarygody (kibice twierdzą, że są) to niech próbują. Jestem tylko za. Ale jak na razie to widzę ich jako bandę krzykaczy którym się nic nie podoba, ale nie mają żadnych argumentów i, co ważniejsze, pomysłów na zmiany - ja chętnie bym posłuchał jak oni chcą uzdrowić Polskę, ale jak narazie to słyszę z ich strony tylko 4 rzeczy:
-Wyborcza i TVN kłamią (jakby Polsat i Uważam rze mówiły tylko prawdę
-Rząd jest do dupy
-Precz z komuną
-Policja nas bije



Problem w tym, że kibice to z natury raczej ludzie nie stworzeni do polityki i brania na swoje barki odpowiedzialności politycznej.
- Wyborcza i TVN same zaczęły wojnę z kibicami, a Polsat i inne media nie chcą teraz zostawać w tyle i gdy któreś z wcześniej wspomnianych rzuci jakiś artykuł o kibicach to inne media go powielają,
- A nie jest?
- Komuna Umownie to raczej nazwa przyjęta na czerwonych
- Często dochodzi do prowokacji policyjnych jednak dziwnym trafem nie są tak chętnie ukazywane przez media jak "źli" kibice. Fakt, że trzeba się trochę naszukać tych prowokacji nawet w Internecie, a jest ich kilkadziesiąt przynajmniej.

MADErrFAKErr napisał/a:

Jednak na sadolu towarzystwo ma swój rozum i nie wstrzykniesz im kitu o błogosławionych kibolach ...bo każdy wie ,że jak po pijaku wracasz przez miasto to masz duże szanse spotkania sie z kolegami w klubowych czapkach... nie potrzebują żadnego pretekstu na ulicy ,nie mówiąc już o stadionie...Więc jeżeli chcesz zaginać rzeczywistość to wypie**alaj....



Wieczorni koledzy z czapeczkami klubowymi, a kibice na stadionie to dwie różne sprawy. Pamiętasz jak w latach 90, a nawet i później 80% społeczeństwa miało czapki Chicago Bulls? I niby wszyscy im kibicowali? Tak samo jak rzekomi kibice "przestępcy". 99% z nich to po prostu przestępcy, a nie żadni kibice, którzy są przypisywani do różnych grup kibicowskich, bo już przecież połączenie kibica z przestępcą to już trzy czwarte sukcesu to dobrego artykułu albo materiału telewizyjnego
Zgłoś
Avatar
althurin 2013-04-17, 13:56
Film ciekawie się zapowiada. Sam twórca tego filmu dokumentalnego powiedział:

Cytat:

To co podają nam środki masowego przekazu na temat kibiców to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Pod powierzchnią znajduje się znacznie większa jej część - różne działania, mające niewiele wspólnego ze stereotypami przyjętymi na ich temat. Inicjatywy związane z pomocą Kresowiakom, domom dziecka, inwalidom, innym ludziom potrzebującym pomocy. Są też działania patriotyczne, upamiętniające najnowszą historię Polski, tą nieobecną w podręcznikach historii i o której się nie uczy, i nie rozmawia w mainstreamie



Film można zamawiać choćby tutaj redisbad.pl/produkt/bunt-stadionow-film-mariusza-pilisa
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2013-04-29, 17:46 3
Próba odpowiedzi na pytanie kim są kibice. Dlaczego rząd wziął stadiony na swój celownik? Czemu media pokazują trybuny jako siedliska przemocy i patologi?

Part 1


Part 2


Part 3


Miłego oglądania
Zgłoś