18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Bunt Stadionów.
mikEWrona • 2013-03-19, 22:34
Trailery dobrze zapowiadającego się filmu "Bunt Stadionów"
Może w końcu coś się ruszy

Trailer 1-


Trailer 2-


Jeśli ktoś ma zamiar tutaj wjeżdzać na kibiców, proszony jest o opuszczenie strony. Dziękujemy.
Zgłoś
Avatar
pierzi 2013-03-20, 8:53
tak się zastanawiam..wojna wojna ale o co?? O prawdę? Zamkną TVN i GW?? o Władzę? Każdy jeden z nich w momencie dorwania się do władzy stanie się tak samo pizdowatym politykiem jak mamy ich w tej chwili...Nie podobają mi się ich prawicowe poglądy...a ta pielgrzymka na Jasną Górę to jakaś totalna obłuda...najpierw paciorek a potem lanie po mordach...
Zgłoś
Avatar
Reynevanxd 2013-03-20, 9:19
Jeśli kibicom nie podoba się sytuacja w kraju, proszeni są o jego opuszczenie. Dziękujemy.

W drugą stronę też można
Zgłoś
Avatar
Chuck_Taylor 2013-03-20, 9:47
Ja czegoś kurwa nie rozumiem.. Pierdolicie na obecną władzę a wybory są regularnie co 5 lat więc zagłosujcie na Nową Prawicę czy cokolwiek innego żebyście byli zadowoleni.
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2013-03-20, 9:59
wjeżdżam na kibiców i nigdzie się nie wybieram!

mjolnir napisał/a:

Niech nienawidzą, ważne żeby się nas bali...



i Wy się dziwicie, że budzicie niechęć większości środowisk?!?!
Zgłoś
Avatar
tomek2302 2013-03-20, 10:17
Zgłoś
Avatar
firer 2013-03-20, 10:25 1
Kurwa, kolejny film gloryfikujący tych bezmózgich pseudopatriotycznych debili. Teraz czekam na podobny film z udziałem kibiców tenisa i siatkówki
Zgłoś
Avatar
Cooback 2013-03-20, 10:39 1
sadistic.pl/gen-petelicki-o-kibicach-vt80297.htm
Zgłoś
Avatar
H................a 2013-03-20, 10:48 2
Pomysł mają dobry, ale co z tego? Telewizja pokazuje jedną i tą samą grupę chuliganów, a potem takie twierdzenie, że kibic = chuligan. Podobnie z policją: policjant postrzelił kierowcę, antyterroryści pomylili piętra i wybili zęby chłopakowi i dziewczynie... To, że kibice nie potrafią odsiać grupy chuliganów, to inna sprawa, takie szukanie igły w stogu siana. A może to rzeczywiście prowokacja policji? Tego nie wiem na pewno. A wszystko przez media sterowane przez partię. Ustrój może się zmienił, ale stołki są te same.
Zgłoś
Avatar
alfLeso 2013-03-20, 10:51
Przyłączam się do nich. Za niedługo w Polsce coś jebnie, i ludzie wyjdą na ulice.
Zgłoś
Avatar
czorny88 2013-03-20, 11:09
hahahahah staruch jaki pokrzywdzony
Zgłoś
Avatar
alterego 2013-03-20, 11:18
Jebać malkontentów!!!
Karny wielki kutas w dupę, cipowatym leszczom...

Ja wierzę !!!!!!!
Zgłoś
Avatar
konkretjak150 2013-03-20, 11:56 2
dr_dex napisał/a:

Wiekszosc z nich to jebani flustraci, cwaniakujacy tylko w grupie 20+ osób



Ty za to cwaniakujesz w pojedynkę, szkoda że tylko w internecie.
Zgłoś
Avatar
samogonzoo 2013-03-20, 12:54
nic się nie zmieni kiedy u władzy sami żydzi...
mówcie co chcecie ale gdyby rodowity polak był u władzy miał wyjebane kradł jak cygan, brał łapówy itp.
nachapał by się i w końcu odpuścił by, a te kurwy z rządu to mają taka kasę i jeszcze wożą się za kasę podatników i sprzedają co tylko się da...pierdolony tusk u władzy i spustoszył tak wszystko że nie da rady tego odbudować, warszawę zajebaną odciąć od reszty polski i niech se rządzą, co to za władza co ta za kraj, bogaci coraz bogatsi a biedni coraz biedniejsi, ludzie są cierpliwi ale do czasu...nie wierzę w niebo ani piekło ale wierzę w to że "wy rządzący odpowiecie za wszystkie krzywdy Polaków"...wkurwiłem się
Zgłoś
Avatar
Lukas666j 2013-03-20, 13:38
Trailery dobrze zapowiadającego się filmu "Bunt Stadionów" powiadasz? Już rząd zadba o to żeby film nie ujrzał światła dziennego. Od tak dla naszego dobra... Jak zawsze.
Zgłoś
Avatar
o................9 2013-03-20, 14:51
zapraszamy
sadistic.pl/trailery-niesadystyczne-filmy-zajawki-zbiorczy-vt47880,270...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie