18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Avatar
Sova30 2013-12-31, 13:46 13
vajron napisał/a:

Ja pierdolę... Nie żebym go chwalił, ale każdy kto jeździ autem zrobił lub zrobi kiedyś to samo. Nie wierzę w to żeby ktoś całe życie przejechał bez ani jednego błędu.



Dokładnie tak jak piszesz.

Koleś w Mitsubishi po prostu nie zauważył tego mietka, bo był w jego martwym punkcie, co go nie usprawiedliwia, bo przez takie coś może dojść do groźnego wypadku, no ale huj to jest sadistic i nawet lepiej, żeby do niego doszło bo bez niego nie widzę najmniejszego sensu wrzucania czegoś takiego na tą stronę.

A ten hejt, że koleś burak czy pirat i do tego jeszcze podawanie blach kolesia, to już jest gruba przesada.

Kamerę do auta kupisz już za kilkadziesiąt zł i za chwilę większość kierowców będzie ją miała, to ciekawe jak Ci będzie miło drogi autorze filmu jak ktoś ciebie nagra i poda Twoje blachy a do tego zjedzie Cię od największego chama i buraka za jakieś huj a nie wykroczenie.
Zgłoś
Avatar
4x4offroad 2013-12-31, 15:14 1
moskalowy pajacu,daj przykład dlaczego Tczew to trójmiejski odpowiednik sosnowca? ktoś ci tam odbyt penetrował że taka niechęć??? Z tym że ludzie tu słabo jeżdżą,to niestety muszę przyznać rację,ale Malborka nie przebije nikt!

ps.nie wrzucaj wszystkich do jednego worka
Zgłoś
Avatar
ares88 2013-12-31, 16:52 1
@contracts
[_youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xxxxxxxxx[_/youtube] <--- o tak, bez podkreślników

@vajron
@Sova30
To, że się błąd popełniło to luz. Zdarza się. Ale kurwa, spowodowałeś zagrożenie w ruchu to chociaż przeproś, mrygnij, przyznaj się. Nie raz miałem sytuację, że ktoś zrobił coś z pozoru burackiego ale ładnie przeprosił, że nie ogarnął i luźno. Wszyscy jesteśmy ludźmi.
Zgłoś
Avatar
Smaro 2013-12-31, 21:37
Celownik ma a nie strzela...
Zgłoś
Avatar
Filo301 2013-12-31, 21:52
Celownik na masce.. Klasa!
Zgłoś
Avatar
moskalowy 2014-01-01, 13:43 1
4x4offroad napisał/a:

moskalowy pajacu,daj przykład dlaczego Tczew to trójmiejski odpowiednik sosnowca? ktoś ci tam odbyt penetrował że taka niechęć??? Z tym że ludzie tu słabo jeżdżą,to niestety muszę przyznać rację,ale Malborka nie przebije nikt!

ps.nie wrzucaj wszystkich do jednego worka



co ja Ci będę pierdolił - GTC - to pierdolone łamagi które nie wiedzą do czego służy kierunkowskaz, lusterka, a w szczególności myślenie na drogach Gdańska - co do Malborka nie wiem nie znam się zarobiony jestem. Do jednego wora wrzucam bo dziennie 1 baran GTC mi się trafia - jak przestaną się trafiać przeproszę i będę błagał o wybaczenie. Co do penetracji odbytu - nie wiem nie znam się zarobiony jestem i nie mam ochoty prowadzić dyskusji w tym temacie, bo pedały mnie nie interesują
Zgłoś
Avatar
4x4offroad 2014-01-01, 15:36
moskalowy napisał/a:



co ja Ci będę pierdolił - GTC - to pierdolone łamagi które nie wiedzą do czego służy kierunkowskaz, lusterka, a w szczególności myślenie na drogach Gdańska - co do Malborka nie wiem nie znam się zarobiony jestem. Do jednego wora wrzucam bo dziennie 1 baran GTC mi się trafia - jak przestaną się trafiać przeproszę i będę błagał o wybaczenie. Co do penetracji odbytu - nie wiem nie znam się zarobiony jestem i nie mam ochoty prowadzić dyskusji w tym temacie, bo pedały mnie nie interesują



sam jesteś pierdolony łamaga,jeżdżę po trójmieście i to wy nie potraficie ustąpić,i wpychacie się jak murzyni w kolejke po banana,a na nowy rok,zyczę ci potężnego murzyńskiego kabana w grubą kichę,a teraz
Zgłoś
Avatar
nervous-_- 2014-01-01, 17:57 10
Jak ktoś jeździ chujowo, to na pewno jest z Wejherowa. Ta reguła nie ma wyjątków, niestety, to najgorsi kierowcy na świecie.
Zgłoś
Avatar
p0rucznik 2014-01-01, 21:49 1
jest gwiazda jest jazda!
Zgłoś
Avatar
Philipek 2014-01-01, 21:58 1
srednio co drugi dzien mam taka sytuacje i jezdze z wideorejestratorem. moge wrzucac takie rzeczy jezeli to na glowna ma trafiac 0.o zajebal bym calego sadola takim gownem.
Zgłoś
Avatar
adas777seven 2014-01-01, 21:58 1
w wejherowie z bez dźwięcznym h

w co bawią się dzieci w wejherowie???
.
.
.
w miasto.
------------
Stoi dwóch gości w płaszczach na peronie, po czym poznać który jest z wejherowa??
.
.
.
ten z wejherowa ma płaszcz w spodniach.
-----
w wejherowie jak krowa zdechnie
.
.
.
to łańcuch 3 dni daje jeszcze mleko.
-----
w wejherowie mewy mają pentle!
Zgłoś
Avatar
busek 2014-01-01, 22:02 1
Niby czemu burak?
Słyszałeś o czymś takim jak "martwy punkt" ?
Zgłoś
Avatar
dmdavid 2014-01-01, 22:16
kamerki ściągają wypadki, dlatego nigdy tego gówna nie wsadze do auta.
Zgłoś
Avatar
Kapitan Cena 2014-01-01, 22:22 1
Już się tak autorze nie spinaj bo Ci żyłka wyskoczy, nigdy w życiu nie wymusiłeś przypadkiem? To, że gość nie ogarnął w momencie i nie mignął awaryjnymi to nie powód, żeby od razu blachy w necie podawać.
Zgłoś
Avatar
avalanch 2014-01-01, 22:27 1
Po pierwsze primo nie ciągnie ile się da prawym pasem a po drugie mógł kierowca nie zauważyć
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie