18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Avatar
patroy 2014-01-01, 23:03
Dla tych wszystkich co piszą zeby się nie spinać, to ja chcę nadmienić, iż pomimo że jak wejherowo jeździ każdy widzi, to oni uważają się za mistrzów kierownicy i 100x bardziej gnoją wszystkich w około. Sam jak pracowałem do jeździłem do pewnego punktu w wejherowie i tam zawsze na mnie czekał jakiś pstryczek w nos jak to GPU nie jeździ że GPU to GPU tamto że GPU to Gówno Pełznie Ulicą i tak dalej, tymczasem jak komuś przyjdzie w życiu przepuścić na skrzyżowaniu GWE to gwarantuje wam że żaden nie podziękuje, połowa aut z wejherowa to golfy 3 i 4 oczywiście odpowiednio "stuningowane" i z nagłośnieniem od którego po każdej jeździe trzeba dokręcać śrubki w starym trupie.

Tak mam ból dupy
Zgłoś
Avatar
kamX 2014-01-01, 23:08 1
dziwne jest to że tylko GWE mają ludzi w martwym punkcie, jeżeli ktoś komuś zajedzie droge / wymusi pierwszeństwo patrzysz na rejestracje i na 99% jest GWE... Bo z nimi już tak jest.. To nie choroba to stan umysłu
Zgłoś
Avatar
cinoslav 2014-01-01, 23:24
Mniej więcej na tej wysokości dostałem swój pierwszy mandat, łezka w oku się kręci. (nie, nie chwalę się i nie, nie jestem doświadczonym kierowcą- uprzedzam tych co by się przyjebali do mnie). Co do sytuacji, jeżdżę tylko 2 lata, póki co na szczęście bezwypadkowo, aczkolwiek popieram zdanie tych co uważają, że shit sometimes happens, więc nie ma się co spinać- nikt nie ucierpiał.
Zgłoś
Avatar
ZłoconyPenisZagłady 2014-01-02, 0:09
Kierowca merola czai się w jego martwym polu.
Jedyne co wejcherowo zrobiło źle, to zapomniało się obejrzeć na taką okoliczność.
Zgłoś
Avatar
lukasz1931 2014-01-02, 0:17
vajron napisał/a:

Ja pierdolę... Nie żebym go chwalił, ale każdy kto jeździ autem zrobił lub zrobi kiedyś to samo. Nie wierzę w to żeby ktoś całe życie przejechał bez ani jednego błędu. Ale spinajcie dupy dalej, 17 letni rajdowcy z GTA...



Jakaś nowa moda na bronienie idiotów?
Zgłoś
Avatar
Baqunia 2014-01-02, 3:19
Philipek napisał/a:

srednio co drugi dzien mam taka sytuacje i jezdze z wideorejestratorem. moge wrzucac takie rzeczy jezeli to na glowna ma trafiac 0.o zajebal bym calego sadola takim gownem.



Weź wrzuć taki filmik jak Cię już ktoś jebnie, tylko nie hamuj i nie trąb jak ta pizda, mrygając długimi. Przyjeb na luzie, w końcu nie Ty płacisz. Jak zobaczę nagranie to leżysz mi bańkę.
Zgłoś
Avatar
Kapitan Cena 2014-01-02, 5:23 2
Baqunia napisał/a:

Weź wrzuć taki filmik jak Cię już ktoś jebnie, tylko nie hamuj i nie trąb jak ta pizda, mrygając długimi. Przyjeb na luzie, w końcu nie Ty płacisz. Jak zobaczę nagranie to leżysz mi bańkę.


Pewnie, a potem w warsztacie wynajdą, że uszkodzone to i tamto, auto musi stać 3 tygodnie. Rzeczoznawca z ubezpieczalni kręci jak może, żeby szmalu musiał wydać jak najmniej, bo jeden xenon to koszt 8 tys, a potem i tak koszty doubezpieczenia pokrywasz ze swojej kieszeni. Bank w którym masz leasing już tylko ostrzy ząbki na odszkodowanie z utraty wartości handlowej pojazdu mimo, że to ty będziesz go sprzedawać. A, no i masz szczęście jak ktoś ci łaskawie zaoferuje auto zastępcze, i to wszystko oczywiście jak nie jesteś sprawcą kolizji, ale chuj, wal śmiało.
Fajnie się tak pierdoli jak się codziennie jeździ autobusem, nie? Z doświadczenia wiem, że lepiej hamować póki można puścić dwie kurwy pod nosem i obtrąbić gościa niż przechodzić przez ten cały cyrk.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-01-02, 21:25
M3L3R napisał/a:

nie przeprosił awaryjkami.



Czym kurwa, mobilku z dróżki?
Zgłoś
Avatar
donRafael 2014-01-02, 21:35
GWE, GMB, GKA, a w szczególności GST- jeżdżąc po pomorskich drogach proszę szczególną uwagę zwrócić na kierowców o tak zaczynających się numerach. Ja podobną sytuację jak na filmie przeżyłem z TIRem, oczywiście z blachami GST. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
zypon 2014-01-02, 21:48
martwe pole... dobrze jest mieć nawyk zerkania również w szyby boczne - nie tylko w lusterka
Zgłoś
Avatar
Baqunia 2014-01-03, 0:56
Kapitan Cena napisał/a:


Pewnie, a potem w warsztacie wynajdą, że uszkodzone to i tamto, auto musi stać 3 tygodnie. Rzeczoznawca z ubezpieczalni kręci jak może, żeby szmalu musiał wydać jak najmniej, bo jeden xenon to koszt 8 tys, a potem i tak koszty doubezpieczenia pokrywasz ze swojej kieszeni. Bank w którym masz leasing już tylko ostrzy ząbki na odszkodowanie z utraty wartości handlowej pojazdu mimo, że to ty będziesz go sprzedawać. A, no i masz szczęście jak ktoś ci łaskawie zaoferuje auto zastępcze, i to wszystko oczywiście jak nie jesteś sprawcą kolizji, ale chuj, wal śmiało.
Fajnie się tak pierdoli jak się codziennie jeździ autobusem, nie? Z doświadczenia wiem, że lepiej hamować póki można puścić dwie kurwy pod nosem i obtrąbić gościa niż przechodzić przez ten cały cyrk.



Przykre musi być życie słoika który jeździ samochodem należącym do banku.
Wpada laweta, odwozi twoja furę do serwisu. Bierzesz naprawę bezgotówkową. W tym czasie dostajesz furę zastępczą. Jak nie z serwisu to z wypożyczalni, która potem sama się procesuje z ubezpieczycielem. Ma on wypłacić im hajs za wypożyczona furę, o standardzie niegorszym niż Twoja, w terminie od wypadku do odbioru naprawionego auta. Robi to na podstawie dostarczonych przez Ciebie dokumentów.
Zgłoś
Avatar
Kapitan Cena 2014-01-03, 1:31
Baqunia napisał/a:

Przykre musi być życie słoika który jeździ samochodem należącym do banku.
Wpada laweta, odwozi twoja furę do serwisu. Bierzesz naprawę bezgotówkową. W tym czasie dostajesz furę zastępczą. Jak nie z serwisu to z wypożyczalni, która potem sama się procesuje z ubezpieczycielem. Ma on wypłacić im hajs za wypożyczona furę, o standardzie niegorszym niż Twoja, w terminie od wypadku do odbioru naprawionego auta. Robi to na podstawie dostarczonych przez Ciebie dokumentów.


Oczywiście sama kupujesz samochody za 200tys. do swojej firmy za gotówkę, po co brać w leasingu, tylko naiwniacy tak robią. A, no i normalni ludzie. Powodzenia z takim podejściem do życia, mam nadzieję, że jak się coś stanie to mąż będzie wszystko załatwiał.
Zgłoś