18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Burda Antify w Malmö 23.03
croyna • 2013-03-27, 14:17
23.03.2013 Swedish Defence League (SDL) w szwedzkim Malmö zorganizowało wiec informacyjny na temat między innymi obrony praw człowieka (zwłaszcza praw kobiet).
Zaraz przybyła bojówka "pokojowych antyfaszystów" z Antify, znanej też nam z burd przy okazji naszego Narodowego Święta.

Wg relacji znajomego naocznego świadka, grupa "antyfaszystów" składała się z naćpanych dzieciaków z dobrych domów. Rzucali np. pałkami, którą prawie oberwał, a był postronny, trzymali między innymi transparenty z napisem "Od Kryształowej Nocy przez Utoyę (...)" dalej nie rozczytał.

Wiec legalny z - mogło się wydawać - nadmierną ilością policjantów, lecz, jak się okazało, całkiem słuszną.

SDL to szwedzka organizacja walcząca ze zbyt dużą liczbą imigrantów, nadmierną opieką państwa wobec nich, zwłaszcza wobec muzułmanów.

(Antyfaszyści w "", ponieważ wg mnie to nietrafiona nazwa. Wielu sprzeciwia się faszyzmowi, ale lewacy typu Antifa chętniej widzą u siebie imigrantów niż Rodaków, a swoją flagę i narodowe tradycje najchętniej zakopaliby pod płotem i obsikali.)



Dwie foty sprzed burdy:

Strona SDL na samym początku:



Strona Antify po paru chwilach:



Pełna relacja i inne info na stronie w banerze.
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-03-27, 14:22
Lewackie bydło
Zgłoś
Avatar
Rejtan 2013-03-27, 14:36
Kiedyś ci przeklęci "antyfaszyści" zapłaczą nad swoim losem, ale wtedy będzie już za późno na ratowanie czegokolwiek. Pozostanie im tylko przejść na islam, albo zdychać.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-03-27, 19:41
Wy chyba nie macie pojęcia czym jest Antifa. Antifa powstała w odpowiedzi na ataki ze strony skrajnie prawicowych, faszyzujących bojówek na ludzi o innym kolorze skóry, innej narodowości, innych poglądach lub po prostu "niewłaściwie" wyglądających. Organizacja ta nie ma żadnej hierarchii i dzieli się na dwie grupy - grupę manifestującą, happeningową i "czarny blok", czyli bojówkę nastawioną na fizyczne starcie z bojówkami skrajnej prawicy. Do czarnego bloku często rekrutują się szukający wrażeń huligani podobnego pokroju jak kibole, którzy szaleją 11 Listopada.

W tym przypadku Antifa sprzeciwia się stygmatyzowaniu imigrantów i przypisywaniu im chęci zniszczenia kraju. Trzeba przypomnieć, że zachodnie kraje zawdzięczają imigrantom szybki rozwój gospodarczy, a różne problemy typu skrajnie muslimskie marginesy, przestępczość, czy ssanie socjali to skutki uboczne. W Niemczech SPD manifestuje chęć wypierdolenia m.in. polskich i węgierskich imigrantów. W UK też funkcjonują organizacje żądające zamknięcia granic dla "brudasów" z Europy wschodniej, którzy "zabierają" pracę "prawdziwym Brytyjczykom". Światowa gospodarka funkcjonuje dzięki migracji ludności. To już jest przesądzone. Multikulturowość to oczywista przyszłość Europy. Po zamachach w Norwegii ludzie, którzy nie rozumieją mechanizmów rządzących dzisiejszym światem popadli psychozę i paranoję, wyolbrzymiając każdy najmniejszy incydent związany z imigrantami, muslimskimi pojebami i kolorowymi, ktorzy wg przepowiedni "już za pare lat" "zniszczą Europę", cywilizację i wyruchają nasze kozy. Z perspektywy psychologii społecznej jest to naprawdę ciekawy przykład masowej histerii, świadczącej o ignorancji sporej masy ludzi.
Zgłoś
Avatar
KTU 2013-03-27, 20:14 1
Koniec Świata napisał/a:

Wy chyba nie macie pojęcia czym jest Antifa. Antifa powstała w odpowiedzi na ataki ze strony skrajnie prawicowych, faszyzujących bojówek na ludzi o innym kolorze skóry, innej narodowości, innych poglądach lub po prostu "niewłaściwie" wyglądających. Organizacja ta nie ma żadnej hierarchii i dzieli się na dwie grupy - grupę manifestującą, happeningową i "czarny blok", czyli bojówkę nastawioną na fizyczne starcie z bojówkami skrajnej prawicy. Do czarnego bloku często rekrutują się szukający wrażeń huligani podobnego pokroju jak kibole, którzy szaleją 11 Listopada.

W tym przypadku Antifa sprzeciwia się stygmatyzowaniu imigrantów i przypisywaniu im chęci zniszczenia kraju. Trzeba przypomnieć, że zachodnie kraje zawdzięczają imigrantom szybki rozwój gospodarczy, a różne problemy typu skrajnie muslimskie marginesy, przestępczość, czy ssanie socjali to skutki uboczne. W Niemczech SPD manifestuje chęć wypierdolenia m.in. polskich i węgierskich imigrantów. W UK też funkcjonują organizacje żądające zamknięcia granic dla "brudasów" z Europy wschodniej, którzy "zabierają" pracę "prawdziwym Brytyjczykom". Światowa gospodarka funkcjonuje dzięki migracji ludności. To już jest przesądzone. Multikulturowość to oczywista przyszłość Europy. Po zamachach w Norwegii ludzie, którzy nie rozumieją mechanizmów rządzących dzisiejszym światem popadli psychozę i paranoję, wyolbrzymiając każdy najmniejszy incydent związany z imigrantami, muslimskimi pojebami i kolorowymi, ktorzy wg przepowiedni "już za pare lat" "zniszczą Europę", cywilizację i wyruchają nasze kozy. Z perspektywy psychologii społecznej jest to naprawdę ciekawy przykład masowej histerii, świadczącej o ignorancji sporej masy ludzi.



Obaj wiemy że jest inaczej. Antifa to nie są żadni antyfaszyści tylko antypatrioci oraz antybiali. Co trzeba mieć pod kopułą żeby chcieć tępić swoich którzy chcą jak najlepiej dla kraju (i nie mówię o ONR bo Antifa to najchętniej by spaliła wszystkich co np. idą z szalikiem Polski na mecz) i lokalny patriotyzm uważać za "faszyzm" ale jak wpadają do kraju fanatycy o innym kolorze skóry i nawet nie kryją z tym co chcą zrobić to i tak są cool i jest postęp. Antifa to są takie pojeby że jakby muslimy wyrzynali miejscowych "niewiernych" to jeszcze by się chcieli do nich przyłączyć Z resztą Ty sam ze swoim "antywolactwem" idealnie potwierdzasz to co myślę na temat szeroko pojętego lewactwa i tym bardziej Antify. Antifa to banda typów którzy podświadomie mają jakieś skłonności samobójcze i po prostu walczą o swoją zagładę bo tym jest dążenie do globalizmu.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-03-27, 20:40
@KTU

Zrozum, że ja nie popieram żadnych bojówek, ale nie popieram także nacjonalizmu. Wcale nie uważam patirotyzmu za faszyzm, po prostu dla mnie organizowanie pochodów na 11 Listopada przez ONR, Młodzież Wszechpolską to żaden patriotyzm. Fanatycy są w każdym społeczeństwie, a społeczeństwa w krajach zachodnich od dawna nie są już homogeniczne. Co Polak może powiedzieć na temat "zagrożeń ze strony kolorowych". Nic. Dla mnie taki łysol z ONR czy kibol to to samo co radykalny muslim. To są jednostki nieprzystosowane do życia w społeczeństwie, które zawsze będzie różnorodne, nie tylko pod względem rasowym, narodowościowym, ale także ideowym. Fasolki jak nie będą mieli kolorowych do bicia to zaraz znajdą sobie jakiegoś "brudasa-lewaka", albo kalekę, albo bezdomnego (jednostka bezwartościowa wg. najbardziej patriotycznych patriotów). Jak wytłumaczyć zachowanie patriotów z mojego miasta, którzy zamieścili moją sąsiadkę - mulatkę za sam kolor skóry na Redwatchu? Redwatcha przecież nie stworzyła antifa, ani muslimy, ani inne lewaki, tylko tacy patrioci, co na 11 Listopada chcą mieć najwięcej do powiedzenia.
Zgłoś
Avatar
high_heels 2014-05-12, 19:15
Jako Szwedka powiem że najbardziej poszkodowani sa obywatele Szwecji którzy mają mniej praw w swoim kraju niż osoba spoza UE przyjezdzajaca tam dzisiaj.
Antifa tam jest bzdurą są to komuniści (o ironio) którzy nie mają bladego pojęcia o realiach w których żyją....
Śmieszą mnie Wasza "tolerancja" bo żyjecie w Polsce gdzie w sumie pod tym wzgledem jest 2% imigrantów, Szwecja ma chorą tolerancję i to co teraz pisze w Szwecji byłoby zbanowane pod pretekstem "rasizm"....
Nie jestem faszystą, ba w polsce bardziej uwazam sie za anarchiste, lewaka. Co kraj to inne potrzeby, tam potrzebna jest zasada MÓJ KRAJ MOJE PRAWO a nie ramadan i baseny z podziałem na damską strone i męską bo tak właśnie w Szwecji jest
Zgłoś