18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
W trakcie niedawnego meczu Anglia-Polska, trener Anglików Roy Hodgson w przerwie meczu postanowił nietypowo zmotywować jednego ze swoich grajków, aby ten więcej podawał do swojego czarnoskórego partnera (Androsa Townsenda), opowiadając żart.



Trener został oskarżony o rasizm (w tym pojebanym kraju cokolwiek się nie zrobi można być spalonym na stosie przez bambusów).
Oceńcie sami żarcik

NASA po wstępnych próbach postanowiła nie wysyłać w kosmos tylko małpy. Do kapsuły wsadziła również astronautę. Przez interkom słychać komunikaty:
- Małpa odpaliła silniki.
- Małpa sprawdziła poziom paliwa.
- Małpa sprawdziła system podtrzymywania życia dla człowieka.
W końcu nie wytrzymuje astronauta i wysyła informację do NASA. - Kiedy ja coś będę miał do roboty?
NASA odpowiada: - Za 15 minut nakarm małpę.


Townsend aktywnie działa w organizacjach antyrasistowskich. Poczuł się tym żartem urażony



Zgłoś
Avatar
mikros 2013-10-17, 19:55
@up
akurat żarcik zerżnięty z przegladsportowy.pl ;p
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-10-17, 21:08
Ta tak zwana poprawność polityczna doprowadzi w końcu do ostatecznego upadku naszej cywilizacji europejskiej
Zgłoś
Avatar
tominho 2013-10-17, 21:47
karny kutas za propagande, zapraszam na twittera samego Townsenda który powiedział że nie ma żadnego problemu z tym kawałem
Zgłoś