18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
W trakcie niedawnego meczu Anglia-Polska, trener Anglików Roy Hodgson w przerwie meczu postanowił nietypowo zmotywować jednego ze swoich grajków, aby ten więcej podawał do swojego czarnoskórego partnera (Androsa Townsenda), opowiadając żart.



Trener został oskarżony o rasizm (w tym pojebanym kraju cokolwiek się nie zrobi można być spalonym na stosie przez bambusów).
Oceńcie sami żarcik

NASA po wstępnych próbach postanowiła nie wysyłać w kosmos tylko małpy. Do kapsuły wsadziła również astronautę. Przez interkom słychać komunikaty:
- Małpa odpaliła silniki.
- Małpa sprawdziła poziom paliwa.
- Małpa sprawdziła system podtrzymywania życia dla człowieka.
W końcu nie wytrzymuje astronauta i wysyła informację do NASA. - Kiedy ja coś będę miał do roboty?
NASA odpowiada: - Za 15 minut nakarm małpę.


Townsend aktywnie działa w organizacjach antyrasistowskich. Poczuł się tym żartem urażony



Zgłoś
Avatar
-=coma=- 2013-10-17, 11:53 15
Jako małpa poczuł się wykorzystywany Tyle zapierdala a człowiek ma go tylko karmić
Zgłoś
Avatar
FrasQs 2013-10-17, 12:00 8
Z ryja wygląda na typowego ciapaka.
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-10-17, 12:02 59
Przecież to nie żart a rzeczywistość, biali musza karmić (socjał) czarnych i ciapatych.
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-10-17, 12:12
O co urażony? - pewnie zły ze koryta nie dostał a kolega w kosmosie dostał.
Zgłoś
Avatar
k................a 2013-10-17, 12:48
ta małpa cop poleciała w kosmos na pewno nie była z afryki była zbyt mądra
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-10-17, 13:15 6
Jaką trzeba być ciotą aby się nawet o głupie żarty obrażać?
Zgłoś
Avatar
kornholio 2013-10-17, 13:31
O chuj się ten brudas pulta? Przecież małpa nie została obrażona w powyższym żarcie. Chyba, że chodzi mu o tzw. kradzież wizerunku...
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-10-17, 13:40
niech ścigają tego który wymyślił ten żart - to dopiero musi być skurwysyński rasista! Kto wie co jeszcze wymyśli...
Zgłoś
Avatar
R4d0 2013-10-17, 14:26
Zacny żarcik, panie Łoj.
Zgłoś
Avatar
flourishman 2013-10-17, 15:15 2
Urażony to ja jestem faktem, że bambusy, ciapaki, gruzojady i reszta odpadów pałęta się legalnie po ulicach.
Zgłoś
Avatar
ArtiBiRD 2013-10-17, 15:53 9
Głupoty ktoś tu widać wypisuje.. proszę bardzo o to cytat z newsów - Sam Andros Townsend przekonuje, że doskonale rozumiał intencje trenera. "Nie wiem o co ta cała afera. Nikt nie chciał tutaj nikogo obrazić i nikt nie poczuł się obrażony. Sprawa w ogóle nie jest warta tego, by o niej pisać".
Zgłoś
Avatar
arkosek07 2013-10-17, 17:36
co ma małpa do człowieka , japierdo ... ten świat schodzi na ...
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-10-17, 17:40
sadistic.pl/anglicy-oburzeni-antypolskim-zachowaniem-komenta-vt236541.htm

Komentator też podpadł, ale Januszom i Karynom którzy mieszkają w UK
Zgłoś
Avatar
matik60 2013-10-17, 18:12 3
Wybaczcie czepianie się, ale zdanie "NASA po wstępnych próbach postanowiła nie wysyłać w kosmos tylko małpy" jest mylące. Aby zachować pełną poprawność logiczną powinno brzmieć "NASA po wstępnych próbach postanowiła wysłać w kosmos nie tylko małpę (ale też astronautę)".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie