18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Pralpunkt 2020-11-20, 0:04 9
Bus kurwa zapierdala, nagrywający potrafił się zatrzymać
Busiarz typowy 5 redbull i heja
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-11-20, 0:25
Pięknie kurwa, jak w masło
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2020-11-20, 0:34
O kurwa, ale rzeźnia. Nawet nie chcę sobie wyobrażać jak bardzo zostały porozrywane ciała tych, którzy nie przeżyli...
Zgłoś
Avatar
Anonimowyja 2020-11-20, 0:46 1
Kiedy myślisz, że zderzenie z KAMAZem to najgorsze co może Cię spotkać na drodze...
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2020-11-20, 0:59
Anonimowyja napisał/a:

Kiedy myślisz, że zderzenie z KAMAZem to najgorsze co może Cię spotkać na drodze...



A z czym niby się zderzył jak nie z kamazem? Szkoda tylko że ten drugi który wyjeżdżał z prawej nie zdążył go przyklepać z drugiej strony... dopiero byłby ciekawy widok

Zgłoś
Avatar
paja_go_irl 2020-11-20, 1:47
brak butów i wszystko jasne...
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2020-11-20, 2:01 1
konkretny rozpierdol dzieki tym betonowym barierkom i boczym uderzeniu, aż chciałobysię lepszą rozdzielczość.
Zgłoś
Avatar
michal190386 2020-11-20, 5:59 3
3lata temu jak moja honda civic6 w cenie uzywanego roweru musiala trafic do mechanika 1 raz od czasu gdy w 2006roku przekroczyla granice z rzesza nniemiecka i to bylem zmuszony jechac busem z firmy luz kurwa nazwa calkowicie nie adekwatna do sposobu jakim ten trup sie przemieszczal po gminnych drogach ze 4razy bylo blisko i raqz prawie czolowka jakie ograniczenia predkposci znak ostrzegawczy a-15nie to podpucha ze co ze przejazd kolejowy zatrzymac sie upewnic czy pociag nie nadjezdza a po chuj? kurwa nie naprawde tragedia takie busy jacys idioci prowadza tzn wtedy napewno kierowca byl totalny bezmozg a na filkmie niech nie zwiedzie was ze to kacapowo u nas tez pelno kacapow na drogach od kiedy zaczeli byc tu przyjmowani z otwartymi ramionami

Strielok1 napisał/a:

A z czym niby się zderzył jak nie z kamazem? Szkoda tylko że ten drugi który wyjeżdżał z prawej nie zdążył go przyklepać z drugiej strony... dopiero byłby ciekawy widok



i uderzenie z kamazem zmienilo tor jazdy a drugi strzal -obejrzyj jeszcze raz uwaznie
Zgłoś
Avatar
banerr 2020-11-20, 8:37 1
Wysypali się jak kredki z pudełka.
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2020-11-20, 8:40
michal190386 napisał/a:

3lata temu jak moja honda civic6 w cenie uzywanego roweru musiala trafic do mechanika 1 raz od czasu gdy w 2006roku przekroczyla granice z rzesza nniemiecka i to bylem zmuszony jechac busem z firmy luz kurwa nazwa calkowicie nie adekwatna do sposobu jakim ten trup sie przemieszczal po gminnych drogach ze 4razy bylo blisko i raqz prawie czolowka jakie ograniczenia predkposci znak ostrzegawczy a-15nie to podpucha ze co ze przejazd kolejowy zatrzymac sie upewnic czy pociag nie nadjezdza a po chuj? kurwa nie naprawde tragedia takie busy jacys idioci prowadza tzn wtedy napewno kierowca byl totalny bezmozg a na filkmie niech nie zwiedzie was ze to kacapowo u nas tez pelno kacapow na drogach od kiedy zaczeli byc tu przyjmowani z otwartymi ramionami
i uderzenie z kamazem zmienilo tor jazdy a drugi strzal -obejrzyj jeszcze raz uwaznie



Mój błąd, myślałem że chodzi o pierwszy strzał.
Zgłoś
Avatar
kaczmarzgr 2020-11-20, 21:20 2
michal190386 napisał/a:

3lata temu jak moja honda civic6 w cenie uzywanego roweru musiala trafic do mechanika 1 raz od czasu gdy w 2006roku przekroczyla granice z rzesza nniemiecka i to bylem zmuszony jechac busem z firmy luz kurwa nazwa calkowicie nie adekwatna do sposobu jakim ten trup sie przemieszczal po gminnych drogach ze 4razy bylo blisko i raqz prawie czolowka jakie ograniczenia predkposci znak ostrzegawczy a-15nie to podpucha ze co ze przejazd kolejowy zatrzymac sie upewnic czy pociag nie nadjezdza a po chuj? kurwa nie naprawde tragedia takie busy jacys idioci prowadza tzn wtedy napewno kierowca byl totalny bezmozg a na filkmie niech nie zwiedzie was ze to kacapowo u nas tez pelno kacapow na drogach od kiedy zaczeli byc tu przyjmowani z otwartymi ramionami
i uderzenie z kamazem zmienilo tor jazdy a drugi strzal -obejrzyj jeszcze raz uwaznie



. . . . . , , , , , 《== Masz w prezencie parę kropek i przecinków. Są za darmo, więc przy kolejnej opowieści używaj ile zechcesz, bo w chuj ciężko się to czyta
Zgłoś
Avatar
michal190386 2020-11-20, 23:15 2
kaczmarzgr napisał/a:

. . . . . , , , , , 《== Masz w prezencie parę kropek i przecinków. Są za darmo, więc przy kolejnej opowieści używaj ile zechcesz, bo w chuj ciężko się to czyta



mordo bede was nekal interpunkcja na poziomie 1klasy sp
Zgłoś
Avatar
KaiKenzo 2020-11-30, 20:48
Soczyście zakurwił w ten beton...
Zgłoś