18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Tadeusz91 2020-01-05, 22:55
Karmazon napisał/a:

W Polsce jest ruch prawostronny, więc jeździ się prawym pasem a wyprzedza lewym, nie ważne ile masz nitek w tym samym kierunku upośledzony niedouczony lewopasmowy zawalidrogo.



Piwerko leci kolego
Zgłoś
Avatar
camson 2020-01-06, 13:37
Czasami mam ochotę zrobić tak samo...
Zgłoś
Avatar
degenerator83 2020-01-06, 15:55
Fafekbrogek cos tam...Dzieki za madre slowa;)
Zgłoś
Avatar
atomboy 2020-01-06, 20:13
mnie czasem rozwala jak jest autostrada dwa pasy i lewy dopierdala pod 2paki a prawy 70hm/h
Zgłoś
Avatar
arekk22 2020-01-06, 20:52 2
Karmazon napisał/a:

W Polsce jest ruch prawostronny, więc jeździ się prawym pasem a wyprzedza lewym, nie ważne ile masz nitek w tym samym kierunku upośledzony niedouczony lewopasmowy zawalidrogo.


jeśli jadę lewym pasem maksymalna dozwolona prędkością wyprzedzając normalnie inne pojazdy a jakąś ameba umyslowa twojego pokroju wjeżdża mi na zderzak i zaczyna migać światłami to z miłą chęcią wciskam hamulec na maksa bo za takie zmuszanie do zjazdu na prawy podczas wyprzedzania to najchętniej rozjebałbym ryja

Zgłoś
Avatar
arturek_w 2020-01-09, 14:28
arekk22 napisał/a:

jeśli jadę lewym pasem maksymalna dozwolona prędkością wyprzedzając normalnie inne pojazdy a jakąś ameba umyslowa twojego pokroju wjeżdża mi na zderzak i zaczyna migać światłami to z miłą chęcią wciskam hamulec na maksa bo za takie zmuszanie do zjazdu na prawy podczas wyprzedzania to najchętniej rozjebałbym ryja



Bzdura, nadal jesteś niedouczony. Jeżeli ktoś chce jechać szybciej to musisz mu to umożliwić - poczytaj jeszcze i wróć.
Zgłoś