18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
amrashs 2011-01-20, 15:03 9
Kobyle Caco napisał/a:

Tak jestem gimnazjalistą


Cytat:

Data urodzenia: 14 Lut 1990



Masz 21 lat i dalej siedzisz w gimnazjum?

Aaa.. już rozumiem. Dopiero teraz zobaczyłem twoją fotkę w profilu.

Zgłoś
Avatar
Kobyle Caco 2011-01-20, 15:05
Nie, nie mam 20 lat.

14 lutego tego roku będzie moja słit sikstin.
Wiek mam taki wpisany bo hard tego wymaga.
Zgłoś
Avatar
quepassa 2011-01-20, 15:06
wszyscy zajęli się preferencjami autora co do napojów wyskokowych, a nikt nie zauważył, że pan lew z etykietki lubi takie rzeczy
Zgłoś
Avatar
abrakamus 2011-01-20, 15:16 9
Niech administracja weźmie sprawy w swoje ręce i zablokuje mu dostęp do harda!
Nieletnich tam nie chcemy!
Zgłoś
Avatar
drakula 2011-01-20, 15:42 3
Myslalem ze na sadisticu normalnym jest ruchanie dzieci.
Zgłoś
Avatar
Lupi 2011-01-20, 15:46 2
Ja pierdole szkoda ze skan dowodu a raczej ich przechowywanie wymaga skomplikowanych regułek prawnych z tego co pamietam.

Kobyle Caco - Nie jestem nieletni i chuj ci do tego ile wypijam - bo majac 18 lat albo i wiecej moge tak KURWA moge LEGALNIE isc sie napierdolic i LEGALNIE sie tym chwalic.

A ty przyznajac sie do tego ze wchodzisz na harda majac 16 lat ( o kurwa toz to dorosły jest! Klekac kurwa bo jeszcze krzywo spojrzy i bedziemy mieli przejebane) pokazujesz tylko ze jestes niepełnoletnim gówniarzem ktory powinien wypieprzac z tej strony. Tak dopierdalam sie do tego ze wchodzi na harda i takie jest moje prawo.

Eh... Gimbusy podbijają sadistic...
Zgłoś
Avatar
Kobyle Caco 2011-01-20, 15:50 4
O kurwa, odezwał się, starszy o 3 lata tard.

Niech zgadnę, myślisz że dorosłość to 18 lat i dowód osobisty?
Zgłoś
Avatar
Ravager 2011-01-20, 15:53 1
1. Chuj Was to boli, że w gimnazjum pije piccolo? Ma się rozpijać jako dzieciak, a potem skończyć, jak większość z Was? Bez wykształcenia, bez pracy, bez wartościowych dziewczyn, bez perspektyw? Jak dla mnie wiadomość, że woli piccolo i normalną zabawę, niż napranie się i rzyganie po kątach dobrze rokuje na przyszłość, bo może jednak to pokolenie nie jest tak całkiem zjebane i na straty. Odpierdolić się od niego.

2. Ale z drugiej strony, po co Ci dostęp do harda? Tu jednak jestem za skanami dowodów osobistych, bo tam często znajdują się materiały, które ostro ryją beret. Co z tego, że nie pijesz za młodu, skoro oglądasz rzeczy, które kiedyś mogą Cię z powodzeniem uczynić jakimś psychopatą? Weźcie go opierdolcie.

3. Ta fota taka wycięta z kontekstu, że w sumie to nie wiem, czy ten wąż ściska czyjąś dupę, owoc, czy osobiście spuszcza mu się na twarz.
Zgłoś
Avatar
Barak 2011-01-20, 15:56 4
@Kobyle Caco: Wypierdalaj na JM, tam dzieciaki siedzą


edit:
jedyny plus dla ciebie za "does i smell nigra"
Zgłoś
Avatar
Kobyle Caco 2011-01-20, 16:01
Po pierwsze, nie piję piccolo.

Co do harda, chodzę tam z nudów i nie mam tak słabej psychiki by zaraz stać się psychopatą.

Btw, zmieniłem wiek na prawdziwy - fapajcie do woli
Zgłoś
Avatar
miszapachaza 2011-01-20, 16:40
Pac napisał/a:

Przez takich uzyszkodnikow jestem za skanem dowodu osobistego, gownarzeria wypad :o


Moge wysłać ci skan mojej pały stary chuju.
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2011-01-20, 16:44 1
jestem stary i pije picolo jako popite! bardzo dobra orążada
Zgłoś
Avatar
Begihit 2011-01-20, 16:44
miszapachaza, sądząc po tym co piszesz jesteś 15 letnim kolegą autora tematu..

Kobyle Caco, Od początku pokazałeś się jako kretyn i nie trudno było cię zdemaskować : )
Zgłoś
Avatar
Kobyle Caco 2011-01-20, 16:52 7
Dobra, jestem kretynem, ale dalej mam prawo do korzystania z tej strony, ponieważ żadna inna (no, może prócz 4chana) nie potrafi mnie bardziej rozśmieszyć.

A teraz pytanie do Ciebie, dlaczego cały czas tu jeszcze piszesz skoro taki ze mnie kretyn, dlaczego w dalszym ciągu lejesz wodę? Myślisz że jak mnie wyzwiesz od kretynów, gimbusów i czego tam jeszcze to dostaniesz więcej bezużytecznych pikseli, potocznie zwanymi piwami?

Daje Ci to satysfakcję? Czy może po prostu nie masz co robić i szukasz gorszych od siebie by pokazać innym jaki to Ty jesteś zajebisty?
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-01-20, 16:56 3
Wydaje mi się, że już wystarczy tego nachodzenia na Caco. Przestańcie się spinać zatem bo będą nagrody.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie