18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
baronturbina 2021-09-12, 11:54 17
Soundtracki tych filmów skradły moje serce. Co do filmu to takich akcji musiały by być miliardy żeby głupotę odsiać!
Zgłoś
Avatar
oligoxystreone 2021-09-12, 11:59 40
Z tego co widzę to nagrywający przyczynił się do ała.
Zgłoś
Avatar
WooQash 2021-09-12, 12:07 5
I bardzo kurwa dobrze!
Zgłoś
Avatar
Frank_Lopez 2021-09-12, 12:19 7
oligoxystreone napisał/a:

Z tego co widzę to nagrywający przyczynił się do ała.



Typowe "chciałem dobrze a wyszło jak wyszło." Z drugiej strony zbijający nieźle zapierdzielał z trzeciej pekinka nauczy się zakręcać butelki.
Zgłoś
Avatar
Momonti 2021-09-12, 14:27 35
oligoxystreone napisał/a:

Z tego co widzę to nagrywający przyczynił się do ała.



a na moje to ni chuja, po prostu bus wyjechał z zatoki zeby nie pierdolic sie przy zielonym z wyjazdem, to że ślepa pizda zasugerowała się tym manewrem to tylko i wyłącznie jej wina, dalej miała czerwone.
Zgłoś
Avatar
DobryChlopaczyna 2021-09-12, 14:43 4
Kieruje mna jedna zasada. Nigdy nie puszczac pieszych na pasach. Ciekawe ilu bezmozgom uratowalem zycie
Zgłoś
Avatar
KFCnigget 2021-09-12, 14:46 1
IdĘtYfIKUjĘ SIę jaKO samOCHód ( FERRARIZ ĘZO BTW ) więc mam zielonE
Zgłoś
Avatar
okotdi 2021-09-12, 16:12 3
Przeciez typ w Peugeot wjechal pod prad. Ale to i tak nie znienia faktu, ze sie slepa pizda nie rozejzala i wylazla na czerwonym.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-09-12, 16:19 1
okotdi napisał/a:

Przeciez typ w Peugeot wjechal pod prad. Ale to i tak nie znienia faktu, ze sie slepa pizda nie rozejzala i wylazla na czerwonym.


ani nie potwierdzę ani nie zaprzeczę: napis BUS na drugi pasie sugeruje kierunek, Kierunek ustawiania sygnalizatorów dla drugiego pasa sugeruje znów coś przeciwnego... klasyczne chuj wie (jak oni tam mają)...
Zgłoś
Avatar
Marcin360360 2021-09-12, 16:28 12
oligoxystreone napisał/a:

Z tego co widzę to nagrywający przyczynił się do ała.



W jaki sposób nagrywający miał wpływ na to ze idiotka weszła na przejście dla pieszych gdy miał czerwone światło? 3 letnie dziecko już jest uczone ze czerwone oznacza stop a zielone ze mozna isc ale upewniając się ze jest bezpiecznie. Przepraszam ze w 21 wieku zamiast latających samochodów mamy walkę o specjalne prawa dla lgbt i k@l@r@wych.
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2021-09-12, 17:22 1
Halman napisał/a:

ani nie potwierdzę ani nie zaprzeczę: napis BUS na drugi pasie sugeruje kierunek, Kierunek ustawiania sygnalizatorów dla drugiego pasa sugeruje znów coś przeciwnego... klasyczne chuj wie (jak oni tam mają)...



Na moje oko to jest pod prąd gdyż auto które pizdło klientkę mijało światła nad sobą z orientacja na odwrotny kierunek . Nie mniej jednak kto by nie był tu winny to i tak ona wyszła na tym najgorzej
Zgłoś
Avatar
korowiow777 2021-09-12, 18:32 3
Auto zapierdalało pod prąd i dlatego autobus przyhamował nie wiedząc co się może zdarzyć. Głupia pizda, jak to głupia pizda mimo, ze było dla niej czerwone zrozumiała to jako zaproszenie do perzejścia. I wjebała się na pasy wprost pod kolejnego wariata drogowego. Busiarz mógł też zwolnić bo jesli jest dośc długi musi się czasem "wyciągnać" na lewy pas jazdy. Dziewczę raczej trup, chujowo bo to młode dziewczę jeszce chyba ..
Zgłoś
Avatar
Wadolek 2021-09-12, 19:48
Ale za nim też widać że jest jakaś droga szybszego ruchu, z której zjeżdża a za nim ktoś też już leci. Nie rozejrzała się w obie strony i zonk
Zgłoś
Avatar
Carti 2021-09-12, 20:08
czemu ten idiota się zatrzymał jak miał zielone ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie