18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2022-08-09, 0:35 2
To eta toczka.

Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2022-08-09, 7:23 1
pewnie ruski karabl w krzakach stacjonował i trzeba było go storpedować
Zgłoś
Avatar
Hetman_Wielki 2022-08-09, 7:55 3
na moje oko to tankował wachę, bo na HUJ do terenówki gaz ?
no i kolejne argumenty:
- na dystrybutorach wszędzie widać TIR, jeden pistolet, ogólnie są jakieś wysokie tylko dla dużych ?
- po co komu butle na dachu, w terenówce wywrotka z taką wagą gwarantowana
- stacja typowa dla TIR j/w
- w takiej butli gazu miałby na 1000-2000km jak nie więcej, na huj tyle, nie mówiąc o masie ?
- butla nie może wyjebać nawet podgrzana, tak łatwo nie ma, widziałeś testy, ewidentnie uszkodzenie jakieś lub za duże ciśnienie
(zresztą jak widać butla cała hahaha)
- stacja bez obsługowa w której jest LPG ?
- przewoził butle z argonem, acetonom czy inne spawalnicze i jebło.... uszkodzona tak, przegrzana od czego?
Zgłoś
Avatar
Matt 2022-08-09, 8:08
To napewno wina Tuska
Zgłoś
Avatar
motorcycleman 2022-08-09, 9:23 7
Hetman_Wielki napisał/a:

na moje oko to tankował wachę, bo na HUJ do terenówki gaz ?



Ty tak zawsze stawiasz błędną tezę i starasz się ją obalić, aby wyjść na inteligentnego?
Zgłoś
Avatar
mkv91 2022-08-09, 9:32 2
Hetman_Wielki napisał/a:

na moje oko to tankował wachę, bo na HUJ do terenówki gaz ?
no i kolejne argumenty:
- na dystrybutorach wszędzie widać TIR, jeden pistolet, ogólnie są jakieś wysokie tylko dla dużych ?
- po co komu butle na dachu, w terenówce wywrotka z taką wagą gwarantowana
- stacja typowa dla TIR j/w
- w takiej butli gazu miałby na 1000-2000km jak nie więcej, na huj tyle, nie mówiąc o masie ?
- butla nie może wyjebać nawet podgrzana, tak łatwo nie ma, widziałeś testy, ewidentnie uszkodzenie jakieś lub za duże ciśnienie
(zresztą jak widać butla cała hahaha)
- stacja bez obsługowa w której jest LPG ?
- przewoził butle z argonem, acetonom czy inne spawalnicze i jebło.... uszkodzona tak, przegrzana od czego?



To jest ruska stacja CNG czyli jednak gaz ekspercie, a sama butla też typowa do tego gazu, a miał na dachu bo w erenówce jej nigdzie nie schowasz,
Zgłoś
Avatar
bosch86 2022-08-09, 11:18 3
Butla z acetonem xD kurwa zrobiłeś mi dzień, przy spawaniu zamiast gaz to ciurkiem aceton leci jak z kranu xD
Zgłoś