18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Buty chociaż wytrzyj...
amaimon • 2013-08-21, 20:25
Dzień jak co dzień na wyspach. Grupka polaków pracująca z hindusami (przez niektórych zwana również ciapakami. Jednak hindusi mają troszkę inny odcień skóry)
Siedzę na przerwie w kontenerze. Stary kontener przerobiony na kanciapę. Cztery krzesła, trzy stoły, dwa okna, jedno wejście i wali potem. Siedzę na krześle i chamsko trzymam nogi na "stole" (stare stoły na których nikt normalny by nawet kubka nie postawił). Podchodzi ziomek:

On : Co Ty kur*a robisz?
Ja : Co robię?
On : Wiesz, że na tych stołach hindusi jedzą obiady?
Ja : Kur*a nie wiedziałem. Już zabieram nogi.
On : Miej kur*a trochę szacunku i przynajmniej w jakieś gówno wdepnij wcześniej zanim nogi na stół wywalisz...

Powyższy tekst nie ma na celu urażenie nikogo ani niczego. Zwrot "ciapaki" jest zwrotem grzecznościowym zaakceptowanym przez naszych kolegów z pracy. Wszystkie miejsca, imiona i nazwiska są przypadkowe. Cała powyższa sytuacja nie miała miejsca!
Zgłoś
Avatar
wojan81 2013-08-22, 10:31 7
amaimon napisał/a:

Dzień jak co dzień na wyspach...



Kurwa ale z ciebie nacjonalista. Zapierdalasz na czarno za granicą, to zamknij pysk i nie obrażaj ludzi w takiej samej sytuacji, bo w żadnym stopniu nie jesteś od nich lepszy. Dobrze, że takie brudy z Polski powyjeżdżały. Szkoda mi tylko Hindusów, że muszą cię znosić.



Powyższy tekst nie miał miejsca
Zgłoś
Avatar
dnr 2013-08-22, 12:59 1
Typowe polskie bydło, róbcie dalej gnój i szerzcie chamstwo, a potem płaczcie jaki to obraz Polaków za granicą jest zły. A żart po prostu przedni, szczyt wyrafinowania
Zgłoś
Avatar
Krak 2013-08-22, 13:11
amaimon napisał/a:

Dzień jak co dzień na wyspach. !



Poziom w sam raz...nie wracajcie
Zgłoś
Avatar
TomaZ93 2013-08-22, 13:56
Imiona i nazwiska: Ja/On?
Zgłoś
Avatar
Malix 2013-08-22, 18:45
Nie ma to jak wyjechać za granicę, być kolesiem zarabiającym kasę i odbierającym pracę tubylcom, jednocześnie obrażając innych przyjezdnych bo tak...
Zgłoś
Avatar
bionicle93 2013-08-22, 18:58
tak naprawde hindusi sa biali, tylko, ze ciemni. serio. porownajcie sobie rysy.
Zgłoś
Avatar
HappyMeal 2013-08-22, 21:40 2
ShadowKnight napisał/a:

Za dopisek na samym końcu piwa nie ma.


Z ust mi to wyjąłeś
Piwo dla Ciebie!
Zgłoś
Avatar
amaimon 2013-08-23, 19:27
Bardzo jestem rad, że mój temat tak się przyjął.

wojan81 napisał/a:



Zapierdalasz na czarno za granicą...


^
Najbardziej podobają mi się wypowiedzi szerlocków którzy bóg wie jak doszli do pewnych wniosków
Jakby Cie z burger kinga wyjebali u nas jest duża rotacja więc miejsce się znajdzie

redted napisał/a:

Hindusi to normalni ludzie, to tak jakbyście czepiali się niemców.


^
Jeden hindus jest z niemiec (sic!) i jego poziom angielskiego jest na moim poziomie hinduskiego

A najbardziej się cieszę, że czytając te wypowiedzi większość udowodniła, iż Polacy nie są rasistami. Także piwko dla każdego wielbiącego ciapków
Zgłoś
Avatar
Spajdi666 2013-09-04, 23:36
Od hindusów są odpierdol, to fajne, niekonfliktowe brudaski o ciekawej, acz pojebanej, ale za to bardzo bogatej kulturze i nikomu nic złego nie robią.

A hinduski to zajebiste dupeczki ^^
Zgłoś