18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Buty chociaż wytrzyj...
amaimon • 2013-08-21, 20:25
Dzień jak co dzień na wyspach. Grupka polaków pracująca z hindusami (przez niektórych zwana również ciapakami. Jednak hindusi mają troszkę inny odcień skóry)
Siedzę na przerwie w kontenerze. Stary kontener przerobiony na kanciapę. Cztery krzesła, trzy stoły, dwa okna, jedno wejście i wali potem. Siedzę na krześle i chamsko trzymam nogi na "stole" (stare stoły na których nikt normalny by nawet kubka nie postawił). Podchodzi ziomek:

On : Co Ty kur*a robisz?
Ja : Co robię?
On : Wiesz, że na tych stołach hindusi jedzą obiady?
Ja : Kur*a nie wiedziałem. Już zabieram nogi.
On : Miej kur*a trochę szacunku i przynajmniej w jakieś gówno wdepnij wcześniej zanim nogi na stół wywalisz...

Powyższy tekst nie ma na celu urażenie nikogo ani niczego. Zwrot "ciapaki" jest zwrotem grzecznościowym zaakceptowanym przez naszych kolegów z pracy. Wszystkie miejsca, imiona i nazwiska są przypadkowe. Cała powyższa sytuacja nie miała miejsca!
Zgłoś
Avatar
ShadowKnight 2013-08-21, 20:30 57
Za dopisek na samym końcu piwa nie ma.
Zgłoś
Avatar
GoldRoger777 2013-08-21, 20:38 10
Jak nie miała miejsca to po chuj piszesz?
Zgłoś
Avatar
amaimon 2013-08-21, 20:43 6
ShadowKnight napisał/a:

Za dopisek na samym końcu piwa nie ma.



Sorki ale to po to by moderator posta nie wyjebał :/

GoldRoger777 napisał/a:

Jak nie miała miejsca to po chuj piszesz?



te 19tka... morda w książki i się uczyć, a nie do starszych pyskujesz!
Zgłoś
Avatar
vestar 2013-08-21, 20:45 3
ale sie obsrales typa hahahaha
Zgłoś
Avatar
S................s 2013-08-21, 20:57 1
amaimon to dupo laga

----

Powyższy tekst nie ma na celu urażenie nikogo ani amaimona. Zwrot "dupo laga" jest zwrotem grzecznościowym zaakceptowanym przez naszych kolegów z pracy. Wszystkie miejsca, imiona i nazwiska są przypadkowe. Cała powyższa sytuacja nie miała miejsca!
Zgłoś
Avatar
dnr 2013-08-21, 23:29 2
ale co wam hindusi przeszkadzają?
Zgłoś
Avatar
amaimon 2013-08-22, 0:22 1
Sataris napisał/a:

amaimon to dupo laga

----

Powyższy tekst nie ma na celu urażenie nikogo ani amaimona. Zwrot "dupo laga" jest zwrotem grzecznościowym zaakceptowanym przez naszych kolegów z pracy. Wszystkie miejsca, imiona i nazwiska są przypadkowe. Cała powyższa sytuacja nie miała miejsca!



A mama wie że jeszcze nie śpisz?

dnr napisał/a:

ale co wam hindusi przeszkadzają?



pracowałeś mając hindusa za supervisor'a?

Po co się będę produkował. Z gimbusami nie gadam i po temacie... PZDR dla reformy szkolnictwa
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2013-08-22, 9:41 2
O kurwa, widzę pojazdy po ciapakach dalej modne i nieuzasadnione, bo nikomu z was nic nie zrobili.
A wszystkim w pape by przyjebali za nazywanie Polaków pijakami i złodziejami...
Zgłoś
Avatar
redted 2013-08-22, 9:48 4
Hindusi to normalni ludzie, to tak jakbyście czepiali się niemców.
Zgłoś
Avatar
cynku 2013-08-22, 9:56 21
Hindusi są po naszej stronie, nienawidzą drzewców bardziej niż ktokolwiek na tym forum i mają niestety za co. Brudasy się w delhi i mombaju miesiąc w miesiąc detonują tylko Sosnowiec 24 TV o tym nie wspomina. Kozojebcy dostali pakistan żeby brudasy miały własne państwo i to im za mało, wpieprzają się od kilkudziesięciu lat w Kaszmir i roszczą sobie pierdy do punjabu.

Stulić pysk i piwko dla Hindusów a jak Hindus jest twoim Superwajzerem to o kim to źle świadczy? Jak sie robić nie chce to McDonald robi nowy nabór.
Zgłoś
Avatar
angeloparty 2013-08-22, 10:01 1
@redted

kurwa, serio ? niemcy to normalni ludzi ?
Zgłoś
Avatar
anetamineta 2013-08-22, 10:05
nie pierdol ze nie chciałes tu nikogo brazic Ty kozojebco moj komentarz nie miał na celu obrażania jakis pedałów ;PP
Zgłoś
Avatar
redted 2013-08-22, 10:23
@angeloparty
sorry, nigdy tego nie zrozumiesz
Zgłoś
Avatar
Panko 2013-08-22, 10:26 5
ha, ha, ha ... oooo jak się uśmiałem, aż mnie brzuch rozbolał ... pierdolnij się w łeb z tak prymitywnymi żartami, dzięki Bogu wakacje wam się kończą za niecałe 2 tygodnie i będzie mniej kretynizmu na sadolu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie