18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
pazuzu 2024-07-25, 22:43 2
turor napisał/a:

Ile osób musi ci powiedzieć, że jesteś debilem?
10, 100 czy 1000?



Nawet milion takich debili jak Ty nie ma żadnej mocy sprawczej bo jesteście przegrywami 😏

Bul_od_bytu napisał/a:

Wydawało mi się, że jesteś zjebany umysłowo, ale rozwiałeś już moje wątpliwości. Pierdolisz o czytaniu ze zrozumieniem, a sam mongole nie widzisz co napisałeś. Gdzie ty na tym nagraniu widzisz białych facetów?
Może uruchom zrzutkę na wczasy w Egipcie to dorzucę ci żebyś w końcu pojechał i opierdolił te czarne pęto na miejscu zamiast tu skrycie fantazjować.



wrzuciłem screen gdzie są biali ale jak wiem dla Ciebie to czarni w chuj 🙂 a z tym Egiptem to znwou wyszło jaki z Ciebie znawca czarnych pał wiesz co i gdzie 🤣 pewnie nie raz korzystałes 😀
Zgłoś
Avatar
turor 2024-07-25, 22:46
pazuzu napisał/a:

Nawet milion takich debili jak Ty nie ma żadnej mocy sprawczej bo jesteście przegrywami 😏
wrzuciłem screen gdzie są biali ale jak wiem dla Ciebie to czarni w chuj 🙂 a z tym Egiptem to znwou wyszło jaki z Ciebie znawca czarnych pał wiesz co i gdzie 🤣 pewnie nie raz korzystałes 😀



A teraz przyjdzie pazuzu i pokaże wujciowi sztuczkę

Pazuzu będzie artystą, śpiewać nie umie, grać też nie, ale już ma najebane we łbie
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-25, 22:50 1
turor napisał/a:

A teraz przyjdzie pazuzu i pokaże wujciowi sztuczkę
Pazuzu będzie artystą, śpiewać nie umie, grać też nie, ale już ma najebane we łbie



Piłes nie pisz nawet nie wiem czy to miało być śmieszne, mądre czy jakie ? nawet sie nic nie rymuje idź spać dzieciaku
Zgłoś
Avatar
turor 2024-07-25, 22:54
pazuzu napisał/a:

Piłes nie pisz nawet nie wiem czy to miało być śmieszne, mądre czy jakie ? nawet sie nic nie rymuje idź spać dzieciaku



To potwierdza, ze jesteś debilem
Zgłoś
Avatar
jkllll485 2024-07-25, 23:12
Za suką w cieczce też się ciągną psy by zaruchać.
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-07-25, 23:44 1
Te brytyjki za małolata ruchają się z ciapatymi w corner shopach za paczkę fajek, a później dorastają i są w szoku że każdy inny łącznie z taksówkarzem też chce je zaruchać. Co do taksówkarzy miałem w szkole taką grubą brytyjkę którą codziennie ten sam ciapaty podwoził pod szkołę, jak się później okazało wygadała się koleżance że ją rucha, ale tylko w dupę bo chce być jeszcze dziewicą
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-25, 23:54 4
turor napisał/a:

Ile osób musi ci powiedzieć, że jesteś debilem?
10, 100 czy 1000?



Zgłoś
Avatar
behataneath 2024-07-26, 6:24 3
Tak chętnie protestowali, chcieli mieć tanią siłę roboczą, tylko bez bata nie zagnasz brudasa do roboty. Wcale mi ich, kurwa, nie jest szkoda.

Zgłoś
Avatar
MarcinHolmes 2024-07-26, 6:37 2
Też nie lepsza, NIAMH ILLIF
Zgłoś
Avatar
LongTrail 2024-07-26, 8:04 1
Zgłoś
Avatar
seeed71 2024-07-26, 9:11
MarcinHolmes napisał/a:

Też nie lepsza, NIAMH ILLIF



Też zwróciłem na to uwagę, nawet ładna, ale nazywa się jakoś tak nie brytyjsko
Zgłoś
Avatar
lacrimal 2024-07-26, 9:25
Do grubych nie idą wiec może są ciapaci, czarni i natarczywi ale pinda się skarży bo jest ujemną atencjuszką.
6'10", trust fund i by powiedziała że oczywiście.
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-07-26, 10:15
Raj kobiet nie to co w Polsce hłahłahła 💩
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-07-26, 10:51 1
Velture napisał/a:

Srali a nie biali. No ale dla ciebie bez różnicy



Może podejdziesz bliżej i sprawdzisz? A nie, czekaj.
Zgłoś
Avatar
vodka81 2024-07-26, 11:44
taki materiał nagrywają i akurat małpice do laski wysyłają? ahh ta ironia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie