18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
Avatar
Mariusz 2024-07-25, 20:06 33
Mają co chcieli.
Zgłoś
Avatar
konop1234 2024-07-25, 20:07 1
Się będą teraz kurwy modkic o szyba śmierć
Zgłoś
Avatar
hoszo 2024-07-25, 20:07 23
Raj dla p0lek. Nie musiałyby płacić murzynom za hotel i ruchańsko, tylko sami by lgnęli.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-25, 20:08 37
Złote czasy dla producentów kredy.
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2024-07-25, 20:44 1
dżonyłojlker napisał/a:

Złote czasy dla producentów kredy.



Istne żniwa
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-07-25, 21:00 7
Z tym "you're so beautiful" to trochę czarnuch przesadził... Zwyczajna Brytyjka 6/10 z minimalnymi oznakami chowu wsobnego na twarzy, praktykowanego w rodzie we wcześniejszych pokoleniach, czyli typowa brytyjska uroda..

Historyjka o próbie gwałtu i rzekomej ucieczce naciągana, jak stringi na dupsko otyłej lochy. Zaczepy czarnuchów prawdopodobnie ustawione (choć napewno się zdarzają, ale nie tak często), czyli klasyczne koloryzowanie tego typu dokumentów...

Z drugiej strony, w pewnym sensie nawet zazdroszczę tym białym Brytyjkom. Nie obraził bym się, gdyby mnie jakaś puszysta samica napastowała w ciemnej ulicy, buahahah...

Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-25, 21:07 8
Połowa z tych kolesi była białych. Poza tym nawet w Polsce jak samotna ładna dziewczyna idzie w nocy w okolicach klubów to też pijane typki zaczepiaja
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-07-25, 21:30 25
pazuzu napisał/a:

Połowa z tych kolesi była białych. Poza tym nawet w Polsce jak samotna ładna dziewczyna idzie w nocy w okolicach klubów to też pijane typki zaczepiaja



Srali a nie biali. No ale dla ciebie bez różnicy
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-25, 22:07 7
Velture napisał/a:

Srali a nie biali. No ale dla ciebie bez różnicy



Oczy i mózg tez Ci amputowali ?? tych pierwszych 3 podaczas wywiadu , jeden czarny, jeden biały a jeden chuj wie. I potem Ci od tenisa to kurwa jacy byli ?



Wiem że czarni może Cie kiedyś wydymali i masz traume ale kurwa trzeba być obiektywnym jak widać białych to widać i nie pierdol głupot.
Zgłoś
Avatar
DeLux 2024-07-25, 22:14 5
pazuzu napisał/a:

Oczy i mózg tez Ci amputowali ?? tych pierwszych 3 podaczas wywiadu , jeden czarny, jeden biały a jeden chuj wie. I potem Ci od tenisa to kurwa jacy byli ?
Wiem że czarni może Cie kiedyś wydymali i masz traume ale kurwa trzeba być obiektywnym jak widać białych to widać i nie pierdol głupot.



To wszystko tu jest beżowe drogi kolego.
Zresztą ch* z tym dzikus jest dzikus, może być jasny a i tak po przecięciu w środku jest różowy...
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-25, 22:15 16
pazuzu napisał/a:

Oczy i mózg tez Ci amputowali ?? tych pierwszych 3 podaczas wywiadu , jeden czarny, jeden biały a jeden chuj wie. I potem Ci od tenisa to kurwa jacy byli ?
Wiem że czarni może Cie kiedyś wydymali i masz traume ale kurwa trzeba być obiektywnym jak widać białych to widać i nie pierdol głupot.



Z całego nagrania wyłuskałeś 3 najjaśniejszych inżynierów i pierdolisz jacy to oni są biali. Znowu wjeżdżasz tu ze swoimi negro fantazjami i próbujesz robić wariata z osób niepodzielających twojego fetyszu.

Swoją drogą podrywać Brytyjki to już ociera się o desperację, nawet ze strony brudasów
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-25, 22:28 3
Bul_od_bytu napisał/a:

Z całego nagrania wyłuskałeś 3 najjaśniejszych inżynierów i pierdolisz jacy to oni są biali. Znowu wjeżdżasz tu ze swoimi negro fantazjami i próbujesz robić wariata z osób niepodzielających twojego fetyszu.
Swoją drogą podrywać Brytyjki to już ociera się o desperację, nawet ze strony brudasów



Kolejny idiota co nawet nie umie czytać ze zrozumieniem u was to chyba rodzinne, napisałem ze połowa to biali a nie że sami biali.
I to ty kolego znowu piszesz o negrofantazjach, coś musi być na rzeczy skoro ciągle o tym myślisz

Zresztą co to w ogóle za material na sadola ? że ładną laskę podrywają pijani faceci, biali, czarni, ciapaci , o kurwa sensacja roku.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-07-25, 22:36 12
pazuzu napisał/a:

Kolejny idiota co nawet nie umie czytać ze zrozumieniem u was to chyba rodzinne, napisałem ze połowa to biali a nie że sami biali.
I to ty kolego znowu piszesz o negrofantazjach, coś musi być na rzeczy skoro ciągle o tym myślisz
Zresztą co to w ogóle za material na sadola ? że ładną laskę podrywają pijani faceci, biali, czarni, ciapaci , o kurwa sensacja roku.



Ile osób musi ci powiedzieć, że jesteś debilem?

10, 100 czy 1000?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-25, 22:38 5
pazuzu napisał/a:

Kolejny idiota co nawet nie umie czytać ze zrozumieniem u was to chyba rodzinne, napisałem ze połowa to biali a nie że sami biali.
I to ty kolego znowu piszesz o negrofantazjach, coś musi być na rzeczy skoro ciągle o tym myślisz
Zresztą co to w ogóle za material na sadola ? że ładną laskę podrywają pijani faceci, biali, czarni, ciapaci , o kurwa sensacja roku.



Wydawało mi się, że jesteś zjebany umysłowo, ale rozwiałeś już moje wątpliwości. Pierdolisz o czytaniu ze zrozumieniem, a sam mongole nie widzisz co napisałeś. Gdzie ty na tym nagraniu widzisz białych facetów?

Może uruchom zrzutkę na wczasy w Egipcie to dorzucę ci żebyś w końcu pojechał i opierdolił te czarne pęto na miejscu zamiast tu skrycie fantazjować.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie