18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Swinkwizytor 2019-07-16, 8:10 2
Kochanie wracam do domu. Super zabawa. Nic nie pamietam.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-07-16, 8:49 16
Rozumiuem jak torreador przebija zwierze szpadą. Albo pikadorzy wykrwawiaja je na smierć i czeka na cios łaski. Wszak zwierzeta nie tylko służa jako pozywienie ale też sa do zabawy. Wszystkim obrazonym pizdeczkom przypominam ze w naturze byki też walczyły na smierc i życie, wiec wykorzystuje sie tylko ich naturalne zachowania i na koniec zamiast pozacia żywcem przez wilki byka sie po prostu dobija. Jest to podziękowanie za wspaniałe przedstawienie.

Ale wracając do tematu. Jaki jest sens uciekać przed bykiem i dac sie nadziac na rogi lub stratować.
Zgłoś
Avatar
IOI 2019-07-16, 8:55 24
@poligon6
chujowa prowokacja, postaraj sie bardziej
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-07-16, 9:08 2
IOI napisał/a:

chujowa prowokacja, postaraj sie bardziej



To nie jest chujowa prowokacja tylko tak się to odbywa. Dodatkowy byk ma jakies szanse a torreador jak da ciała, np nie zabije byka jednym pchnieciem szpady to czasami moze sie zwiajać, już wieksze szanse na powrót ma jak go byk sponiewiera. Dlatego nie rozumiem dlaczego zakazuje się corridy. Rozumiem w Kataloni, chca się odłoączyc i rzadzą tam czerwone zjeby co to przejmuja się jakimis pchlarzami i bykami, ale to gówno rozlewa się na reszte Hiszpanii.

Tak samo powinny byc dozwolone walki psów i kogutów. Porządna męska rozrywka.
Zgłoś
Avatar
pioter84 2019-07-16, 9:44
poligon6 napisał/a:

Rozumiuem jak torreador przebija zwierze szpadą. Albo pikadorzy wykrwawiaja je na smierć i czeka na cios łaski. Wszak zwierzeta nie tylko służa jako pozywienie ale też sa do zabawy. Wszystkim obrazonym pizdeczkom przypominam ze w naturze byki też walczyły na smierc i życie, wiec wykorzystuje sie tylko ich naturalne zachowania i na koniec zamiast pozacia żywcem przez wilki byka sie po prostu dobija. Jest to podziękowanie za wspaniałe przedstawienie.
Ale wracając do tematu. Jaki jest sens uciekać przed bykiem i dac sie nadziac na rogi lub stratować.



Zgadzam się całkowicie...
Zgłoś
Avatar
romozomo 2019-07-16, 9:59 2
@pioter84
Ale czopek.
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2019-07-16, 10:27
Mam nadzieję, że kutas tego nie przeżył a dla byczka zimne piwkoi
Zgłoś
Avatar
UkrytaPodNickiem 2019-07-16, 10:42 4
poszkodowanych powinna zbierać śmieciarka a nie karetka
Zgłoś
Avatar
Clarx 2019-07-16, 10:52 3
Ja myślę, że ludzkie płody służą do zabawy. Są głupsze od zwierząt a aborcja to męska rozrywka
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2019-07-16, 11:52 1
Jak ja lubię jak Ci,co szukają wreszcie znajdują upragnione wrażenia.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2019-07-16, 13:43 1
Hahaha jeszcze powinno drugie stado lecieć po tym pajacu

Dla mnie to jest tak bezsensu z tym torreadorem jak mało co. Koleś nie sam a w milion osób, pomoc z każdej strony, z kumplami, lakarzami i całą zgraja męczy byka. Jeśli chce uznania niech go łapami położy. Mięsko pozbawione stresu przed śmiercią jest dużo bardziej smaczniejsze i ma mniej, że tak to poetycko ujme chujowych związków. Studiowałem to więc wiem. Dlatego transport zwierząt i ich hodowla powinna byc jak najbardziej humanitarna. Dla super karkówki czy boczku.

PS. Walki byków w naturze z miłą chęcią mogę oglądać. Bo to wulkany testosteronu i agresji. Ludzie z miasta błędnie widzą potulne zwierzaki. Polecam wejść do gospodarza do byków... Byle dalibyście radę spierdolić
Zgłoś
Avatar
meltur 2019-07-16, 13:46 1
poligon6 napisał/a:

Rozumiuem jak torreador przebija zwierze szpadą. Albo pikadorzy wykrwawiaja je na smierć i czeka na cios łaski. Wszak zwierzeta nie tylko służa jako pozywienie ale też sa do zabawy. Wszystkim obrazonym pizdeczkom przypominam ze w naturze byki też walczyły na smierc i życie, wiec wykorzystuje sie tylko ich naturalne zachowania i na koniec zamiast pozacia żywcem przez wilki byka sie po prostu dobija. Jest to podziękowanie za wspaniałe przedstawienie.
Ale wracając do tematu. Jaki jest sens uciekać przed bykiem i dac sie nadziac na rogi lub stratować.



Zobacz to zupełnie jak twoja stara, nie tylko żreć zapewni ale i zabawę również.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-07-16, 14:16
meltur napisał/a:

Zobacz to zupełnie jak twoja stara, nie tylko żreć zapewni ale i zabawę również.



O juz sie pierwsza pizdeczka złamała.

ProVVe napisał/a:

PS. Walki byków w naturze z miłą chęcią mogę oglądać. Bo to wulkany testosteronu i agresji. Ludzie z miasta błędnie widzą potulne zwierzaki. Polecam wejść do gospodarza do byków... Byle dalibyście radę spierdolić



Do tych przedsyawien byki sa selekcjonowane. Nie moze to byc jakis cherlawy osobnik by nie padł po trzech pikach i o dziwo zbyt agresywny, by nie popsuł przedstawienia.

W Polsce na pastwiskach czasami można spotkac i osobniki po 800kg wagi, a wiec marne szanse na przetrwanie.
Zgłoś
Avatar
Siemasz123 2019-07-16, 19:50 3
Jak mam być szczery, to powiem wam, że uwielbiam te filmy z udziałem byków. Żal mi ich, ale mam satysfakcję jak takie zwierzę rozdeptuje/tratuje/nadziewa na rogi tych biegających nie wiadomo po co idiotów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie