18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
marcin1630 2014-09-16, 12:03 2
W milanówku kurwa, jesteś spostrzegawczy w chuj.
Zgłoś
Avatar
N................s 2014-09-16, 12:10
marcin1630 napisał/a:

W milanówku kurwa, jesteś spostrzegawczy w chuj.



nie przeczytalem tematu. łodpierdol sie
Zgłoś
Avatar
marcin921211 2014-09-16, 12:10 21
Nie ich wina, że otwarcie zakładu pracy i utrzymanie go na + jest w Polsce ogromnym problemem. Gdyby przepisy nie były tak złodziejskie jak teraz, to byłoby więcej zakładów pracy i ludzie by mieli pracę. A tak, to muszą dosłownie walczyć o tańsze produkty z biedronki jak obywatele krajów afryki lub innych 3 świata.
Zgłoś
Avatar
P................7 2014-09-16, 12:20 5
Cebula 99 groszy
Zgłoś
Avatar
Janeo 2014-09-16, 12:42 8
Tak się śmiejecie, a cebula kupiła lapka za 600zl wartego 1300
Ano i cukier 1zl za kg był, wiem bo mieszkam bardzo blisko i z ciekawości pojechałam ten burdel zobaczyć, nie żałuję XD
Mam gazetkę z przecenami,

Powiem tyle, byłam, widziałam, chwilę posiedziałam w aucie na parkingu i nie żałuję. Humor mi i narzeczonemu poprawił się do końca życia, jak tylko wspomnimy owy event. Plus stary dziad, kierowca czerwonej yariski palący sprzęgło i nieumiejący wyjechać z krawężnika na ulice xD to przekracza wszystko. Bydło. Wstydzę się bycia w połowie Polką...

dropbox.com/sh/fke8siul0la8q7w/AAA8y1V4f21valPOtmjg0iFDa?dl=0
Zgłoś
Avatar
Kaszysz 2014-09-16, 13:01
Kurwa, tylko u mnie przy otwarciu biedronek był luz? Ludzie od samego początku traktowali ten sklep tak samo. Co innego z rzutem produktów w Lidlu, kolejka od 5 rano, po 50-100 osób w kolejce. No ale można zaoszczędzić, widać, że duch przedsiębiorczości w Polakach nie zaginął.
Zgłoś
Avatar
karinata 2014-09-16, 13:03 46
Janeo napisał/a:

owy event


Że co?

Janeo napisał/a:

Bydło. Wstydzę się bycia w połowie Polką...


To paszła won. Najlepiej do USA, tam na pewno, na peeewno takiego bydła nie ma...

Zgłoś
Avatar
Bankracy 2014-09-16, 13:04 11
@Janeo druga połowa to jakmniemam ciapacka koza twego pochodzenia? Wstydzę się za takich "polaków"
Zgłoś
Avatar
19888891 2014-09-16, 13:09 1
A prawda jest taka, że największe cebule, to osoby komentujące ten film.
Zgłoś
Avatar
cholonek 2014-09-16, 13:11 27
@ Janeo

To idź się wstydzić gdzie indziej. Nie wiem, czym jesteś w drugiej połowie i nie chcę wiedzieć. Czego się wstydzisz? Że też chciałaś się załapać na promocję, siedziałaś w samochodzie, ale się rozmyśliłaś? Wyłażą z ciebie kompleksy i tyle.

Każde, absolutnie każde społeczeństwo w 90% albo i więcej składa się z gminu. Zadaniem pozostałych 10%, które pretendują do miana elity powinno być kierowanie państwem, budowanie kultury i dbanie o społeczeństwo. Niestety zabory, faszyzm i komunizm wyrżnął naszą tradycyjną elitę. Dzięki temu mamy pseudoelitę oderwaną granatem od pługa, która jak tylko zda maturę i przeniesie się do większego miasta zaczyna patrzeć z góry, nienawidzić i gardzić swoimi korzeniami. Każdemu człowiekowi należy się szacunek, także takiemu, który nie potrafi sobie w życiu poradzić.

Zbieraj dalej ulotki z biedry, podjeżdżaj na parking przed promocją i nabijaj się z ludzi pół-Polko, skoro potrzebujesz tego aby czuć się lepiej. Gardzę tobą.
Zgłoś
Avatar
zonik 2014-09-16, 13:44
Kurwa zero akcji..
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-09-16, 14:22
Wstyd mi za tą mentalność kurwa, wszyscy się niby z tego nabijają a potem jak przychodzi co do czego to cebulactwo level over 9000
Zgłoś
Avatar
Bila 2014-09-16, 14:50 3
Janeo napisał/a:

Tak się śmiejecie, a cebula kupiła lapka za 600zl wartego 1300
Ano i cukier 1zl za kg był, wiem bo mieszkam bardzo blisko i z ciekawości pojechałam ten burdel zobaczyć, nie żałuję



Dzisiaj mi kumpel o tym opowiadał,to skurwiel nie kłamał że cukier po zecie a i z tych lapków mieliśmy polewkę.Pod koniec podobno sie po ryjach napierdalali,kurwa co za dzicz.
Zgłoś
Avatar
u22 2014-09-16, 15:36 1
Bydło jest wszedzie , w szwecji jak bylem tez bylo jakies otwarcie sklepu chyba cos takiego jak biedra i tez pelno dziadostwa bo o 60 % towary taniej , po prostu jezeli mozna miec cos prawie za free to kazdy chce sprobowac szczescia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie