18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Bydło
~Velture • 2018-06-07, 0:49
Makrela z makaronem już nie mogą się doczekać tej bogatej kultury.

No i weź tu nie bądź kurwa rasistą ani ksenofobem...

Zgłoś
Avatar
Indyferentny 2018-06-07, 1:05 11


i można wsiadać do pociągu
Zgłoś
Avatar
gustav665 2018-06-07, 2:59 1
ciapy srają cale życie pod krzakami czy wydmami, a ludzie się dziwią, że syf jest. Trza było im zrobić dziurę w podłodze, która się otwiera w trakcie srania i CAŁE gówno wylatuje dołem.
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-06-07, 6:29 54
gustav665 napisał/a:

ciapy srają cale życie pod krzakami czy wydmami, a ludzie się dziwią, że syf jest. Trza było im zrobić dziurę w podłodze, która się otwiera w trakcie srania i CAŁE gówno wylatuje dołem.



Żeby całe gówno wypadło trzeba by wyciąć całe podwozie
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2018-06-07, 8:47 8
pewne narodowości powinny mieć 100% dopłaty do biletu za sprzątanie, w WC kuwety z piachem jak dla kota
Zgłoś
Avatar
jholy 2018-06-07, 8:59 8
Führer może i zrobił źle... I był zły... i ta wojna i w ogóle... ale jak już coś zaczął to mógł przynajmniej dokończyć.
Zgłoś
Avatar
traf 2018-06-07, 9:09
kafir przyjdzie i posprząta,dlatego walą stolca gdzie popadnie
Zgłoś
Avatar
d1abol 2018-06-07, 11:49 2
jholy napisał/a:

Führer może i zrobił źle... I był zły... i ta wojna i w ogóle... ale jak już coś zaczął to mógł przynajmniej dokończyć.



Gdyby dokonczyl to pewnie byloby jednego tepaka mniej na swiecie
Zgłoś
Avatar
m................e 2018-06-07, 12:13
to jest maly chuj, polacy sa jeszcze gorsi
Zgłoś
Avatar
Esccax 2018-06-07, 12:43
to zdjęcia z PKP?
Zgłoś
Avatar
MadDave 2018-06-07, 12:47 1
mrPine napisał/a:

to jest maly chuj, polacy sa jeszcze gorsi



Pierdolisz Pan.... widać miałeś okazję raz w życiu lecieć do egiptu tanimi liniami i od razu przypinasz łatkę bydła własnemu narodowi.

Kilka lat temu leciałem z Istambułu do pekinu liniami turkish airlains. No i w klasie biznes gdzie przebywali głównie chińczycy panował taki rozpierdol że obsługa pewnie musiała to widłami wypierdalać z samolotu. Było tam wszystko, skarpety, wszelkiej maści śmieci każdego rodzaju łącznie z niedojedzonym posiłkiem wyjebanym na podłogę i innym jedzeniem. To tutaj na filmiku to cienki chuj. Chociaż stolec winduje zaprezentowany poziom syfu na wyższy level.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2018-06-07, 13:31 3
Generalnie kultury dalekie dla Nas nie mają wstydu. Ściąganie skarpetek w miejscu publicznym i ich wąchanie, dłubanie palcami w zębach, bekanie jest na porządku dziennym.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-06-07, 15:32 1
U nas to brak kultury, u nich tak właśnie kultura wygląda.
Moja znajoma pracowała w ekipie sprzątającej Londyńskie rezydencje jednego z mega nadzianych szejków. Mieszkania kilku piętrowe, wykładane najdroższym kamieniem, wykańczane złotem ... generalnie wszystko najdroższe, przepych do oporu. Wiecie z czym ekipa sprzątająca miała najciężej? Z dywanami. Za każdym razem dywany były uwalone żarciem bo szej kiedy jadł palcami to wycierał ręce w dywan. Reasumując, możesz być szejkiem z ukończoną Londyńską uczelnią, mega zarobionym od kilku pokoleń, mieszkającym w Londynie... ale i tak bedziesz żarł łapami wycierając się w dywan. Taka kultura.
Zgłoś
Avatar
kiedystobylo 2018-06-07, 16:08
To raczej samolot
Zgłoś
Avatar
htp 2018-06-07, 16:39 2
jholy napisał/a:

Führer może i zrobił źle... I był zły... i ta wojna i w ogóle... ale jak już coś zaczął to mógł przynajmniej dokończyć.


Akurat z ciapatymi to żył w sojuszu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie