18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
sothis 2021-11-26, 22:11 8
Śmiechy śmiechami, ale to se im kraj rozmontowują zrobi bałagan na świecie i my oberwiemy przy okazji
Zgłoś
Avatar
bubuatq 2021-11-26, 22:18 1
Oni nam będą mówić co mamy robic w swoim kraju, to samo w Europie strzela sie do demonstrantów a tu pierdoli o braku demokracji. Przed taką chołotą wycigam miecz prawdy!!! Jestem husarzem który rozpierdoli ich w chuj.
Zgłoś
Avatar
Skromny.Sadysta 2021-11-26, 22:33 7
bubuatq napisał/a:

Oni nam będą mówić co mamy robic w swoim kraju, to samo w Europie strzela sie do demonstrantów a tu pierdoli o braku demokracji. Przed taką chołotą wycigam miecz prawdy!!! Jestem husarzem który rozpierdoli ich w chuj.



Chuja zrobisz
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-11-26, 22:39 1
Skromny.Sadysta napisał/a:

Chuja zrobisz



Czytaj pomiędzy wersami...
Jest husarzem, czyli ma kopię twardą, sztywną i co tam jeszcze. Pisał równiez o pierdoleniu, wyciąganiu miecza etc.
Wniosek jest jeden... Młody chłopak
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2021-11-26, 22:44 1
Nic nie chce sugerować ale tam sami mulaci i czarni wpadli .....ani jednego białego no ale statystyki są rasistowskie i słowo looting jest stygmatyzujące.......
Jedno mnie cieszy w tym chaosie to że ta stara kurwa Ameryka dostanie w pizde i ktoś kiedyś przybędzie z " bratnią pomocą humanitarną "
Zgłoś
Avatar
Lukalu 2021-11-26, 23:08
Wszyscy czarni za niedługo będą w Polsce ale będą jaja
Zgłoś
Avatar
Kriski 2021-11-27, 0:22 5
Lukalu napisał/a:

Wszyscy czarni za niedługo będą w Polsce ale będą jaja



Czarni już od wieków są w Polsce, ruchają dzieci i resztę wiernych.
Zgłoś
Avatar
SandaczPL65 2021-11-27, 0:31
Tak zwane "wietrzenie magazynów"
Zgłoś
Avatar
KonioBijca 2021-11-27, 0:48 4
Połowa Ameryczki teraz przypomina Detroit. Masa czarnuchów mieszkających w slumsach, ghettach i favelach w wersji amerykańskiej. Naloty, rozróby, kradzieże i morderstwa dokonywane przez czarnuchów to dzisiaj norma w całej Ameryce. Domy z kartonów, przyczepy kempingowe zamiast domów, płaca minimalna po 8 dolców wciąż obowiązuje w kilku stanach, drogie żarcie i ubóstwo w wielu białych amerykańskich rodzinach.
Przed latami 90tymi mało co się różniło w Ameryce, tylko internetu nie było i Polaczki nie widziały jak jest w rzeczywistości, a z Ameryki to widziały Las Vegas, Hollywood i Miami. Ewentualnie jakiś polski zarobas przyjechał z USA i pierdolił farmazony, jakie to życie w Ameryce i że zarobił w chuj kasy, a polskie cymbały łykały te bajeczki.
Przepych i bogactwo w USA to kilka stanów, reszta to syf i wypiździewo.
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2021-11-27, 1:50
Widać że to lewarki są, antifa.

sothis napisał/a:

Śmiechy śmiechami, ale to se im kraj rozmontowują zrobi bałagan na świecie i my oberwiemy przy okazji



Myślisz że muzułmanie z Rosji są już gotowi?
Zgłoś
Avatar
Z................w 2021-11-27, 6:41
Karaluchy pod poduchy
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2021-11-27, 7:54
bubuatq napisał/a:

Oni nam będą mówić co mamy robic w swoim kraju, to samo w Europie strzela sie do demonstrantów a tu pierdoli o braku demokracji. Przed taką chołotą wycigam miecz prawdy!!! Jestem husarzem który rozpierdoli ich w chuj.



Sądząc po poziomie polskiego, to ty lepiej Donbasu broń, a nie w obcy kraj się mieszaj.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-11-27, 8:15
Zjebali wszystko, łącznie z powietrzem.
Zgłoś
Avatar
Toffik36 2021-11-27, 8:59 2
Black friday i wszystko jasne
Zgłoś