18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
jijal23371 2024-01-03, 16:49 9
Smutny widok, serio. Jak stary dziad wybiega na własne życzenie pod koła to chuj z nim, ale dzieciaka mi zawsze żal
Zgłoś
Avatar
Orbitalasd 2024-01-03, 16:57 12
jijal23371 napisał/a:

Smutny widok, serio. Jak stary dziad wybiega na własne życzenie pod koła to chuj z nim, ale dzieciaka mi zawsze żal



Smutne fakt. Dlatego na szkole rodzenia oprócz wyciągania gówna z pieluchy jednorazowej takie filmy powinny być obowiazkowe
Zgłoś
Avatar
L................z 2024-01-03, 17:08 3
Orbitalasd napisał/a:

Smutne fakt. Dlatego na szkole rodzenia oprócz wyciągania gówna z pieluchy jednorazowej takie filmy powinny być obowiazkowe


Dla tego na posiadanie dzieci powinno wydawane być prawo jazdy i psychotesty.
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-01-03, 17:08 2
jijal23371 napisał/a:

Smutny widok, serio. Jak stary dziad wybiega na własne życzenie pod koła to chuj z nim, ale dzieciaka mi zawsze żal



Dziecko to dorosły z opóźnionym zapłonem....
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-01-03, 17:12 5
Lord_Slizgacz napisał/a:

Dla tego na posiadanie dzieci powinno wydawane być prawo jazdy i psychotesty.



I może jeszcze uprawnienia SEP, wysokościowe, gastronomiczne itp? Najlepiej to całą cywilizację zatrzymać aby ratować paru przygłupów.
Zgłoś
Avatar
zły_mada_faka 2024-01-03, 17:47
oczywiście kolor skóry nie jest przypadkowy
Zgłoś
Avatar
L................z 2024-01-03, 18:30 3
Siriuz napisał/a:

I może jeszcze uprawnienia SEP, wysokościowe, gastronomiczne itp? Najlepiej to całą cywilizację zatrzymać aby ratować paru przygłupów.


Znaczy „paru przygłupów”? Czyli dziecko z rozumem 3 letniego Yorka jest winne tego, że rodzice go nie upilnowali? Doskonała dedukcja Watsonie
Zgłoś
Avatar
siewie 2024-01-03, 19:35 4
Kurwa myslem że chociaż coś wystrzeli jak z wyciskania pryszcza
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-01-03, 19:36 1
Lord_Slizgacz napisał/a:

Znaczy „paru przygłupów”? Czyli dziecko z rozumem 3 letniego Yorka jest winne tego, że rodzice go nie upilnowali? Doskonała dedukcja Watsonie



Tak, dokładnie. U nas mamy art. 106 Kodeksu wykroczeń a w razie wypadku art. 160 Kodeksu karnego. Znaczy, nie tyle dziecko co właśnie rodzice, ale obwinianie kierowcy (bo tak zrozumiałem to co napisałeś) to głupota.
Zgłoś
Avatar
L................z 2024-01-03, 20:19 4
Siriuz napisał/a:

Tak, dokładnie. U nas mamy art. 106 Kodeksu wykroczeń a w razie wypadku art. 160 Kodeksu karnego. Znaczy, nie tyle dziecko co właśnie rodzice, ale obwinianie kierowcy (bo tak zrozumiałem to co napisałeś) to głupota.


A nie… chodziło o „prawo jazdy na dziecko” w sensie że rodzice żeby zostać rodzicami powinni przejść szczegółowa weryfikacje i dostać uprawnienia. Bachor niczemu nie winny a rozsmarowało go na asfalcie.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-01-03, 20:49 2
Lord_Slizgacz napisał/a:

A nie… chodziło o „prawo jazdy na dziecko” w sensie że rodzice żeby zostać rodzicami powinni przejść szczegółowa weryfikacje i dostać uprawnienia. Bachor niczemu nie winny a rozsmarowało go na asfalcie.



A to pełna zgoda
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2024-01-03, 21:05 3
Materiał jeszcze ciepły.
Zgłoś
Avatar
sothis 2024-01-03, 22:21 3
Boże, normalna konwersacja na sadistic. Siriuz, Slizgacz, dobrze się czujecie? Przestańcie zawyżać poziom portalu, bo nie każdy da radę nerwowo zdzierżyć ten poziom. Popatrzcie na takich:

tarcer123 napisał/a:

Materiał jeszcze ciepły.



No miejcie litość, jak on ma zrozumieć co piszecie? Za dużo słów, tacy nawet nie wiedzą od której strony zacząć czytać Wasze wypowiedzi xp
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-01-04, 10:19
Uff, zdążył się zatrzymać zanim je przejechał bo niewiele brakowało
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie