18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
Avatar
longlong7 2014-10-19, 21:38 1
ja pierdole, co religia robi z człowiekiem, ki chuj to wymyślił
Zgłoś
Avatar
DzikiStrips 2014-10-19, 21:45 94
Hehe, ja w Worms'ach
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-10-19, 21:50 23
Ale te zjebaństwo Allah Akbar muszą zawsze napierdalać, pewnie jak kloca pierdolną to też wołają Bóg Jest Wielki. Ta religia jest bardziej popierdolona niż korwinizm.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2014-10-19, 23:34 17
Na pewno był to meczet?

Ostatnio miałem przyjemność grać tdm 2v2 z brudasami z algerii, byliśmy z czechem w drużynie. a że byli chujowi gra przestała być grą i zaczęła się czatem 2v2. Zaczęły się sypać allahuje akbary, zabijać niewiernych itd. że państwo isis zwycięży nad światem. Napisałem mu, żeby ruchał swoją kozę i miałem wyjść. A on, że muslimy czasami muszą to robić. Czech zapytał czy mohamat ruchał małe dziewczynki. Dostał odpowiedź, że tylko jedną i chuj tym co nie znają tej historii. No rzesz kurwa. Oni to traktują jako normę, a my się śmiejemy z tych przypałów. Jednym słowem tragedia... Nie dajcie się nigdy jakiemuś podejść, bo czasami w życiu bywa, że fajny gość czy coś. To cwane kurwy i tylko czyhają na wasz słaby moment. Zobaczycie takiego co się zaczyna łasić od razu walcie w pysk, żeby kurwa wiedział gdzie jest. Bo będzie źle...
Zgłoś
Avatar
f................n 2014-10-20, 1:49 3
Jak meczet, to temu ten szmaciarz tak smutno allahoakbaruje. Bydło, syf i psychopaci. Na widok plamtacji grzybków atomowych w ciapatych krajach, cieszyłbym się jak dzieciak dostający aktualny prezent marzeń pod choinkę
Zgłoś
Avatar
Panterusmaximus 2014-10-20, 2:01 6
coś smutne te allah akbar ;D
Zgłoś
Avatar
Forczman 2014-10-20, 2:07 39
ulifont, w prawie każdym twoim poście jest odwołanie do Korwina. Masz ze sobą jakiś problem? Za dożo socjalizmu w główce? Może nie tak z mentalnością? A może jesteś kucem ale jeszcze o tym nie wiesz?
Dam Ci dobrą radę:
1. Wstań od komputera
2. Podejdź do ściany
3. Stań twarzą do niej, następnie zrób parę kroków w tył
4. Pochyl głowę i zrób kilka szybkich kroków w przód.
Zgłoś
Avatar
Glebrin 2014-10-20, 2:14 10
@up jest po prostu czerwonym lewakiem i dupa go ściska
Zgłoś
Avatar
litwaxd 2014-10-20, 3:09
I to ich ciapate powiedzonko, normalnie niczym wisienka na torcie. Haha jak mnie rozpierdala, niczym bomba meczet.
Zgłoś
Avatar
hamusq 2014-10-20, 4:55
Jak mi sie podoba tytul tematu <3
Zgłoś
Avatar
qba89 2014-10-20, 6:19 1
Godzinami można oglądać
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2014-10-20, 7:25
Jest allah akbar, więc jest rozpierdol ...i zimne piwko
Zgłoś
Avatar
C................r 2014-10-20, 7:33
Co do prawidłowego zastosowania, to jak dla mnie marnotrawstwo. Jeśli był to meczet psycholi, to lepiej w nim hodować trzodę chlewną...
Zgłoś
Avatar
sinjids 2014-10-20, 9:25 2
Forczman napisał/a:

ulifont, w prawie każdym twoim poście jest odwołanie do Korwina. Masz ze sobą jakiś problem? Za dożo socjalizmu w główce? Może nie tak z mentalnością? A może jesteś kucem ale jeszcze o tym nie wiesz?
Dam Ci dobrą radę:
1. Wstań od komputera
2. Podejdź do ściany
3. Stań twarzą do niej, następnie zrób parę kroków w tył
4. Pochyl głowę i zrób kilka szybkich kroków w przód.



Typowy nastoletni wyznawca Janusza. Głosuj dalej na anty-establishment dla beki, w końcu najlepiej jak nie będzie niczego.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie