18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Jokerd 2024-06-01, 2:53 3
Ja pierdolę, kto to ruchal?
Zgłoś
Avatar
Kacu63 2024-06-01, 7:28 1
Moja żona jest ukrainką wiec wypraszam sobie wiekszosc waszych szczeniackich modnych wysrywów.

Ale łeb żeby ruchać to coś z filmu. Przeciez to kurestwo ma na ryju wypisane. Niewazne jak wielkie ma siniaki, kurestwo i tak zwraca uwage wieksza niż te śliwy
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-06-01, 8:05 5
Kacu63 napisał/a:

Moja żona jest ukrainką wiec wypraszam sobie wiekszosc waszych szczeniackich modnych wysrywów.
Ale łeb żeby ruchać to coś z filmu. Przeciez to kurestwo ma na ryju wypisane. Niewazne jak wielkie ma siniaki, kurestwo i tak zwraca uwage wieksza niż te śliwy



A dobrze patrzyłeś, co tam ma ta twoja ukrainka na ryju wypisane?

P.s. brzydzę się Ukraińcami. Gdyby nie to że mają tam wojnę, to bym już dla nich piece budował.
Zgłoś
Avatar
UnderCloud 2024-06-01, 8:59 7
Kacu63 napisał/a:

Moja żona jest ukrainką wiec wypraszam sobie wiekszosc waszych szczeniackich modnych wysrywów.
Ale łeb żeby ruchać to coś z filmu. Przeciez to kurestwo ma na ryju wypisane. Niewazne jak wielkie ma siniaki, kurestwo i tak zwraca uwage wieksza niż te śliwy



Myślę, że chuj to kogo obchodzi co sobie wypraszasz. Niechęć do nich będzie tylko wzrastać.
Zgłoś
Avatar
Cruccu87 2024-06-01, 12:00 5
Kacu63 napisał/a:

Moja żona jest ukrainką wiec wypraszam sobie wiekszosc waszych szczeniackich modnych wysrywów.
Ale łeb żeby ruchać to coś z filmu. Przeciez to kurestwo ma na ryju wypisane. Niewazne jak wielkie ma siniaki, kurestwo i tak zwraca uwage wieksza niż te śliwy



a co nie bylo zadnej Polki ktora by cie chciala? czy ruchansko za wize bylo ?
Zgłoś
Avatar
Arbitro 2024-06-01, 17:09 3
Kacu63 napisał/a:

Moja żona jest ukrainką wiec wypraszam sobie wiekszosc waszych szczeniackich modnych wysrywów.



Ciągnij druta flecie, razem z tą twoją żonką.

W jakim lesie ty w ogóle znalazłeś tego widlaka? Nie wstyd ci spółkować z tym czymś?
Zgłoś
Avatar
Kacu63 2024-06-03, 9:37 1
Chuj mnie obchodzi wasze zdanie nt ukraincow. Jestescie bydlem ktore zmienia co chwile zdanie w zależności od tego co wam polityka w mediach pakuje do japy,co jest akurat w modzie i częściej się powtarza na pejsbuczkach i innych serwiskach

Myslalem ze na sadisticu są mądrzy ludzie, a to sie widze zamienilo w zasraną dzidke dla umyslowych meneli.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-03, 10:12 3
Złoty chłop co to potrafił jej zrobić taki makijaż permanentny. Za takie coś się przecież płaci

Kacu63 napisał/a:

Chuj mnie obchodzi wasze zdanie nt ukraincow. Jestescie bydlem ktore zmienia co chwile zdanie w zależności od tego co wam polityka w mediach pakuje do japy,co jest akurat w modzie i częściej się powtarza na pejsbuczkach i innych serwiskach
Myslalem ze na sadisticu są mądrzy ludzie, a to sie widze zamienilo w zasraną dzidke dla umyslowych meneli.



Nikt ci nie przeszkadza wierzyć w miłość i inne bzdety, ale nie myśl, że twoja Szoszana poleciała na twój intelekt albo napisany tomik poezji.
Jak skończy się hajs to dostaniesz kopa w dupę i wrócisz tu napierdalać na banderowców

U mnie w korpo to takich szukających ruchańca-utrzymańca jest na pęczki i też się wdzięczą do każdego projekt managera. Lepiej zakładać gumę do bliższych relacji bo kumpel już przez taką musiał maść do fiuta kupować po ostatniej integracji w firmie
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-06-03, 17:32
Kacu63 napisał/a:

Chuj mnie obchodzi wasze zdanie nt ukraincow.


...a wcześniej:
Kacu63 napisał/a:

Moja żona jest ukrainką wiec wypraszam sobie wiekszosc waszych szczeniackich modnych wysrywów.



No to jak, chuj cię obchodzi, czy jednak sobie wypraszasz?
Zgłoś