18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:30
Była żyrafa, jest i wilk
M................y • 2014-02-15, 8:04
Duńczycy dbają o to aby ich dzieci wiedziały jak od środka wyglądają poszczególne zwierzęta.W Muzeum Historii Naturalnej w duńskim Aarhus pokazano dzieciom od środka wilka.









Zgłoś
Avatar
Garkein 2014-02-15, 14:34
pokurwieńcy powinni pokazywać jak pedały wyglądają od środka.

Dwie pieczenie na jednym ogniu - mniejsza populacja degeneratów i empiryczny dowód na ich wewnętrzne zepsucie
Zgłoś
Avatar
pręgło_z_olkusza 2014-02-15, 14:44
@up daj namiary jak cię będą kroić to wrzucę coś na harda
Zgłoś
Avatar
ArasxDD 2014-02-15, 14:47
Jestem pewien że żadne z tych dzieciaków nie było zmuszane do oglądania tego, tylko poszły tam z własnej woli, więc nie pierdolcie.
Zajebista sprawa, sam bym się wybrał gdyby w okolicy było coś takiego organizowane : )
Zgłoś
Avatar
msre 2014-02-15, 15:00
Czekam aż pokażą człowieka
Zgłoś
Avatar
dominik666 2014-02-15, 15:05
Chciałbym zobaczyc jak od środka wygląda trynkiewicz*

*celowo z małej litery
Zgłoś
Avatar
DyndaS 2014-02-15, 15:06 1
Potem taki wróci do domu i...

Mamo, mamo zobacz jak wygląda pies sąsiada od środka
Zgłoś
Avatar
QKLUX 2014-02-15, 15:35
Oj tam, dobrze robią.
Wyrosną normalni ludzie niedający sobie bzdur wmawiać, a nie kolejne pizdy grochowe wychowane w szacunku do "inności", które będą później przez ciapatych tak patroszone na ulicach.

Życie to nie je bajka, niech się dzieci tego uczą.
Zgłoś
Avatar
atha 2014-02-15, 15:50
Na studiach na anatomii na każdych zajęciach było jakieś zwierzątko do krojenia. Kiedyś przynieśli psa. Po pierwszym ciachnięciu uleciał gaz i mieliśmy tylko krótki wykład w innej sali.
Zgłoś
Avatar
wajnona 2014-02-15, 16:32 2
O, miasto w którym mieszkam... Duny są jednak jak dla mnie popierdoleni. Wystawa ciekawa, byłam kiedyś na niej (organizowana co jakiś czas), ale dla dorosłych albo licealistów... niektóre dzieciaki są za młode, niektóre widząc to zaczynają płakać i chcą wyjść, ale mamusie każą siedzieć i patrzeć. Nie mówiąc o tym ile tutaj jest przypadków, jak dzieciak własnego królika wywala za okno albo chomika rozjeżdża rowerem... no ale tego Wam w mediach przecież nie powiedzą.

@Do wszystkich, którzy twierdzą, że przynajmniej w ich społeczeństwie nie ma pizdeczek - mieliście kiedyś z jakimś młodym Dunem do czynienia? Nie? To przymknąć jadaczki, bo ja osobiście większych pizd nigdy w życiu nie widziałam: golą nogi, noszą rurki i ciasne sweterki, okulary zerówki i piją owocowe, smakowe Cuby twierdząc, że "wódkę piją", a baby rządzą nimi jak chcą. Patrzenie za dzieciaka jak się rozpłata wilka gówno im dało, śmiem twierdzić że wyszło na odwrót, więc się proszę nie wypowiadajcie w tym temacie, bo gówno wiecie
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2014-02-16, 0:21
Czy tu nikt do mięsnego nie chodzi? Co w tym nowego?
Zgłoś
Avatar
grzybers221 2014-02-16, 13:03
A u nas rolnik, który hoduje sobie prosiaczka nie może teraz samodzielnie go zabić bo zostanie dojebana mu kara mimo, że robił to od wielu i badał mięso u weterynarza, bo zostanie mu dojebana kara jak sąsiadowi się nie spodoba. Chyba na celu ma to wykończenie małych gospodarzy, masz zabić w masarni i dać zarobić innym albo już nie kumam tego wszystkiego.
Zgłoś
Avatar
ExtraBladź 2014-02-16, 16:14
Siedem napisał/a:

Sam jesteś pojebany.
W Polsce też przewijały się wystawy i inne imprezy gdzie można było pooglądać płody w formalinie, gdzie u nas to forma wystawy a u nich normalna część edukacji.

Jak już wspomnieli wcześniej, przyzwyczajając dzieci od najmłodszych lat do takich widoków mają pewność, że nie wychowają pizdeczek które mdleją podczas pobierania krwi. Nie mam na myśli zimnych skurwieli którzy z empatią się minęli lecz zdrowo myślących ludzi którzy w sytuacji tego wymagającej nie spanikują.



A byłeś kiedyś w Danii?? Jak już wcześniej napisała jedna z użytkowniczek Dunole to pizdy jakich mało. Nawet kilka razy natknąłem się na opowiastkę, mówiącą że podczas IIWŚ zginął tylko jeden Dun. Ten, który nie chciał otworzyć niemcom szlabanu na granicy.
Zgłoś
Avatar
vodoslav 2014-02-16, 19:49
Z jednej strony.. Może przy takim systemie edukacji nie było by tych wszystkich ciotowatych pizd w rurkach?
A z drugiej.. Jestem pewien iż co niektóre z tych dzieci wyrosłyby na psycholi. Przy odrobinie szczescia byłoby wiecej imprez typu " Utoya Shooting Contest"
Zgłoś
Avatar
detheroc 2014-02-22, 18:09
A po chuj to komu? Co za spierdoliny, nie od dawna wiadomo ze tym wszystkim polnocnym dzikusom sie we lbach przewraca i nie maja co robic.
Zgłoś