18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Była żyrafa, jest i wilk
M................y • 2014-02-15, 8:04
Duńczycy dbają o to aby ich dzieci wiedziały jak od środka wyglądają poszczególne zwierzęta.W Muzeum Historii Naturalnej w duńskim Aarhus pokazano dzieciom od środka wilka.









Zgłoś
Avatar
rekin84 2014-02-15, 8:49 1
Nosił wilk razy kilka to pocięli sobie wilka
Zgłoś
Avatar
x 2014-02-15, 9:35 50
I elegancko. U nas na biologii (czy na ich poziomie edukacji - przyrodzie) wszystko dotyczyło samej teorii. Choć pewnie na co po niektórych takie doświadczenie jak na obrazkach może być traumatyczne, ale cóż, życie to też krew i flaki
Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-02-15, 9:45 1
Olaboga, na oczach dzieci zwierzęta krojo...
Zgłoś
Avatar
~Blackhunter 2014-02-15, 10:19 20
... i tak powinna wyglądać nauka ,a nie tak jak u nas wszystko w teorii i po łebkach. Sprowadza się to do tego że mamy w kraju armię teoretycznych magistrów z gównem w głowie.
Zgłoś
Avatar
primas 2014-02-15, 11:27
Ale u nas by się zaraz ekoterrorysci dojebali. A że w rządzie pizdy to by ulegli i szkołę zamkneli po czymś takim.
Zgłoś
Avatar
EBM4 2014-02-15, 11:47 9
Wszyscy to chwalą, a ja nie rozumiem po co to robić. Przecież te dzieci są za małe, aby wiedzieć czy nawet zapamiętać co tam się działo. W tym wielu powinno się im wpajać empatie poprzez zabawy z zwierzętami, a takie rzeczy pokazywać później. A najlepiej jak jeszcze takiemu dziecku się to spodoba i później w domu spróbuje zobaczyć co tam kotek czy piesek w środku ma
Zgłoś
Avatar
t................x 2014-02-15, 14:04 26
Fajne to ale nie na ten wiek dzieci. Takie doświadczenia w średniej szkole to była by fajna sprawa. Ale to takie trochę pojebane.
Zgłoś
Avatar
pręgło_z_olkusza 2014-02-15, 14:07 17
@up bzdury gadasz. Dzieci nie urodziły się z naturalnym wstrętem do krwi i mięsa, jeśli człowiek ma z czymś do czynienia od małego to jest to dla niego normalne. Przypomnina Mi się takie zdjęcie małych eskimosow które utaplane krwią, szczęśliwe wcinają surowe mięso foki. Chodzi o kontekst. Kolega uczył się w Holandii i tam też tak było. Nauka przez praktykę, to czego my w tym pojebanym systemie edukacji długo nie doczekamy.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2014-02-15, 14:07 3
Pewnie sprawdzali czy w środku nie ma babci Czerwonego Kapturka.
Zgłoś
Avatar
krz2 2014-02-15, 14:08
Pierdolone bestie! Zobaczcie co WASZA KOCHANA UNIA robi z Europą... barbarzyństwo
Zgłoś
Avatar
LubięMargarynę 2014-02-15, 14:08
Wiecej takich zajec i moze mniej zielonych obroncow zwierzat bedzie.
Zgłoś
Avatar
ExtraBladź 2014-02-15, 14:10 2
Odkąd zobaczyłem na duńskim uniwerku płody dzieci w rożnym etapie rozwoju, wystawione w formalinie w bibliotece to już nic mnie w tym pojebanym kraju nie zdziwi.
Zgłoś
Avatar
Siedem 2014-02-15, 14:27 2
ExtraBladź napisał/a:

Odkąd zobaczyłem na duńskim uniwerku płody dzieci w rożnym etapie rozwoju, wystawione w formalinie w bibliotece to już nic mnie w tym pojebanym kraju nie zdziwi.

Sam jesteś pojebany.
W Polsce też przewijały się wystawy i inne imprezy gdzie można było pooglądać płody w formalinie, gdzie u nas to forma wystawy a u nich normalna część edukacji.

Jak już wspomnieli wcześniej, przyzwyczajając dzieci od najmłodszych lat do takich widoków mają pewność, że nie wychowają pizdeczek które mdleją podczas pobierania krwi. Nie mam na myśli zimnych skurwieli którzy z empatią się minęli lecz zdrowo myślących ludzi którzy w sytuacji tego wymagającej nie spanikują.
Zgłoś
Avatar
mrozekpl 2014-02-15, 14:33
kurwa kto normalny dziecku pokazuje takie rzeczy ?
nie dość że szkoda wilka to jeszcze to dziecko chuja zapamięta (oprócz tego że widziało flaki zwierzęcia) i będzie miało problem.
spodoba mu się i przyjebie się do psa czy kotka w domu bo tam tak robili....
no kurwa nie ten poziom edukacji-maluchowi wpaja się empatię, przyjazne nastawienie itd a dopiero później (15-17lat) pokazuje mu że zwierzęta się zabija...
przesada jak chuj
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie